Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pon črc 15, 2024 10:39 pm


Forum Vaultu šílené brahmíny - Registrace

Svým vstupem na Diskusní fórum Vaultu šílené brahmíny souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte tyto stránky, nevstupujte na ně, nepoužívejte je, s nikým o nich nemluvte a smažte všechna cookies ve vašem prohlížeči. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a současně se zavazujeme uživatele fóra o těchto  změnách informovat. Užíváním fóra - i pouze jeho prohlížením - souhlasíte s těmito podmínkami, je proto vhodné čas od času přečíst si topic s globálními pravidly

Naše fórum beží na systému phpBB, což je řešení internetového fóra, které je vydané pod „General Public License“ a které je možno stáhnout z www.phpbb.com, potažmo z www.phpbb.cz. phpBB software pouze zprostředkovává internetové diskuze.

Vstupem na fórum se zavazujete, že zde nebudete porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony České republiky, ani platné mezinárodní právo. Pokud tak učiníte, tak vás administrátor a ta jeho smečka krvelačných moderátorů vyžene z fóra a zakáže vám přístup, a to bude teprve začátek. Pokud to uznáme za nutné, upozorníme vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, a pokud se fest naštveme, pošleme za váma pár zfetovanejch negrů s letlampama. Právě pro tyhle případy si ukládáme IP adresy všech příspěvků.
Dále souhlasíte s tím, že administrátoři fóra VŠB mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, mají právo regulovat vaše používání fóra a mají právo své pravomoce delegovat dle svého uvážení na moderátory. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji, které uložíte do databáze. Přestože my neposkytneme tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebíráme zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

Prosím, uvědomte si, že fórum VŠB se zabývá světem zničeným jadernou válkou. Chodí sem vybraná skupina nihilistických dekadentních hovad a probírají se zde věci, které zcela jistě ovlivní váš duševní a morální vývoj, a to k horšímu. VŠB je primárně fórem o hrách Fallout, a ty jsou určeny pouze pro dospělé, takže mladiství mladší 18 let by sem skutečně neměli chodit. Vlastně by sem neměli chodit ani dospělí. Také si uvědomte, že tady nefunguje demokracie a neodvolávejte se na ni, je to trapné. VŠB má určitá vlastní pravidla etikety a pokud je budete porušovat, budeme my vás buzerovat a vyhánět.
Chovejte se slušně, pište spisovně, velké obrázky vkládejte do tagu "rimg", podpisy mějte malé a nepříliš křiklavé či už vůbec ne blikající, buďte ohleduplní na lidi s vypálenýma očima (proto je tohle fórum tak krásně tmavé). Nepostujte sem věci z Rozzlobených mužů, 4Chanu, Neverlandu, 26. Divize a podobných rádobydrsňáckých serverů pro puberťáky, my jsme to už všechno viděli, když nám bylo třináct a dnes je to už jen neskutečně nudné. Prosím, nepostujte sem žádné japonské křivé meče, neboť katány jsou gayné. Nerozjíždějte flame na téma, zda je lepší Desert Eagle nebo nějaký jiný šunt. Někteří z nás už něco nastříleli a tyhle kydy nám zvedají tlak. Pokud si myslíte, že jste ale fest velký frajer, tak s největší pravděpodobností nejste. Chovejte se podle toho a třeba se ani navzájem nenakopem do koulí, až se půjde příště chlastat.
Víc informací o provozu fóra najdete v této sekci, kterou vám doporučuji ve vlastním zájmu sledovat.
S pozdravem "Den bez radiace je jako den bez slunce!
již brzy i váš administrátor Chekotay.cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny