Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 6:55 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: ned dub 18, 2021 9:50 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Ayreas píše:
Zdravím vespolek :-)

Nějak jsem za ty roky přestal sledovat co se děje kolem Falloutu až mi uniklo, že je tenhle mód již přeložen do AJ.

Mno k věci:
Začal jsem hrát, ale jaksi jak je člověk už léta zvyklý na F1 a F2 tak s tím jde i do téhle hry (tvorba postavy) což mi přijde jako chyba, protože se nechytám :-)) ... respektive mi přijde, že tady si asi zatím tolik "nezastřílím" (jsem v Renu).

Nějaký tipy do začátku? hlavně co se týče tvorby postavy. Přijde mi, že bych to měl asi začít hrát znova a že Smallguns, Energy a Lockpick nebude to pravé ořechové, když furt naražím na questy "oprav něco" :-D

PS: Googl mi nepomohl :)

Díky předem ;)

Já to teda nehrál, ale první odehrávka je vždycky specifická. Taky jsem si před lety chybně tagnul v Resurrectionu dva skilly zbytečně (Melee weapons a Outdoorsam). Nutnost ke konci hry přezbrojit to udělala zajímavější.

Nejde vymlátit pár "krysích hnízd" a vložit skill body do toho opraváře, když je tolik potřeba?

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2021 5:09 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob úno 07, 2015 10:52 pm
Příspěvky: 13
JaW píše:
Počet textů jsem neporovnával, ale pocitově mi to ukecanejší nepřipadá. Určitě tam je ale víc questů a náhodných setkání.


Mno přijde mi, že pořád jen mluvím, mluvím, mluvím ... ale je pravda, že když už člověk dohraje ty původní fallouty tolikrát tak mu to už nejspíš nepřijde jelikož zná ty dialogy nazpamět (nebo aspoň u mě to tak je) a jen to přeskakuje :-))

PS: Víc questů? fíha :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2021 5:16 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob úno 07, 2015 10:52 pm
Příspěvky: 13
Ladislav R píše:
Já to teda nehrál, ale první odehrávka je vždycky specifická. Taky jsem si před lety chybně tagnul v Resurrectionu dva skilly zbytečně (Melee weapons a Outdoorsam). Nutnost ke konci hry přezbrojit to udělala zajímavější.

Nejde vymlátit pár "krysích hnízd" a vložit skill body do toho opraváře, když je tolik potřeba?


Ale tak to určitě jde, ale spíš jsem naivně do toho šel, že tam bude třeba hodně akce a zatím bych spíš potřeboval jen "speech, repair a lockpick" :D

Jinak by mě zajímalo jestli ten "outdoorsman" se někde dá reálně využít krom náhodných setkání ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2021 7:07 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Ayreas píše:
Ladislav R píše:
Já to teda nehrál, ale první odehrávka je vždycky specifická. Taky jsem si před lety chybně tagnul v Resurrectionu dva skilly zbytečně (Melee weapons a Outdoorsam). Nutnost ke konci hry přezbrojit to udělala zajímavější.

Nejde vymlátit pár "krysích hnízd" a vložit skill body do toho opraváře, když je tolik potřeba?


Ale tak to určitě jde, ale spíš jsem naivně do toho šel, že tam bude třeba hodně akce a zatím bych spíš potřeboval jen "speech, repair a lockpick" :D

Jinak by mě zajímalo jestli ten "outdoorsman" se někde dá reálně využít krom náhodných setkání ;-)


Ach tak, chápu. Lockpick jsem dlouho podceňoval, než mi došlo, kolik expů se dá získat tak, že zamknu dveře vedoucí odnikud nikam. Ve chvílích, kdy postava překonává 4-6 level, jde v podstatě o probuzení obra.

Outdoorsam se moc efektivně využít nedá. Z většiny bitev se dá i v začátku prostě utéct a zachránit tak zdravou kůži.

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: úte srp 24, 2021 12:13 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob úno 07, 2015 10:52 pm
Příspěvky: 13
Tak jak to vypadá s tím překladem? Nějak je od května ticho a žádné info o tom :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2022 12:45 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob úno 07, 2015 10:52 pm
Příspěvky: 13
Tohle mě mrzí, že se ten překlad nedotáhl ... kdyby bylo potřeba s něčím pomoct tak se hlásím :-D

Nebo má někdo nějaké info? Nevím kde kontaktovat edvina či někoho jiného ohledně toho překladu, jelikož na email kdysi nereagoval :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2022 7:11 pm 
Zbrojmistr
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 2:13 pm
Příspěvky: 2152
Bydliště: Pripjať
Překládat hry z angličtiny je dnes pomalu jako je překládat ze slovenštiny, cílová skupina, která si s nimi v originále neporadí, je podobně početná. Dnes už možná i naopak. :D

_________________
Obrázek
--= Русский военный корабль, иди на хуй. =--


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout of Nevada - hrajme
PříspěvekNapsal: pát pro 09, 2022 9:35 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob úno 07, 2015 10:52 pm
Příspěvky: 13
Justy píše:
Překládat hry z angličtiny je dnes pomalu jako je překládat ze slovenštiny, cílová skupina, která si s nimi v originále neporadí, je podobně početná. Dnes už možná i naopak. :D


Zajímává úvaha ... nic to nemění na tom, že zrovna u RPG her si to člověk víc vychutná v rodném jazyce než přemýšlet nad významem vět :-D těch textů je tam prostě moc, kor když máš na výběr několik možností ;-)

PS: teda mluvím o překladu en - cz ... překládát ze slovenštiny to jsem parkrát zahlédl a přišlo mi to hodně úsměvné :))


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 173 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny