Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 4:28 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FT: Awaken
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2017 10:08 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Na zadanie questov od Zolla je potrebné mať v inventári Rangerskú hviezdu z Barter town.
Po splnení questu s Lucciom zadáva Zollo ďalší quest - vyriešiť problém s fanatikmi - fanatikov som vystrieľal, ale k splneniu asi treba aj zneškodniť plastickú trhavinu na čo nemám skill.
Po zabití Luccia mi ostala jeho hlava, Zollo ju na splnenie nepotreboval. Predpokladám, že rovnaký quest zadávala aj miestna mafia, ale boss je zrejme zamknutý hore v kasíne a nedá sa mi k nemu dostať ::scratch

Pod kasínom zadáva Jane quest opravu destilátora, stačilo prísť do vedlajšej miestnoti k poblikávajúcemu automatu a vrátiť sa k Jane - odmena metal armor.
EDIT - pozerám, že toto je v návode ako oprava neónového osvetlenia.

V Burning town po nájdení Tessinho manžela dáva chlapík v strede mapy quest na zabitie toho deatclawa - v prípade, že bol zabitý už pri prvom vstupe, quest nejde splniť.



Kde je Rampart? Alebo od koho si dostal jeho lokáciu? Quest od Butcha v Barter town som už zobral, ale na mapu mi ho nepridalo a outdoorsmena mám len na 80% takže pohyb po mape je príliš veľké utrpenie, než aby som hľadal na slepo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny