Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 12:49 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: sob kvě 17, 2014 3:30 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Díky, to potěší :)

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 11:58 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Tiež som si začal užívať DA2. Keď som sa konečne prelúskal prvou misiou tak mi hra v okolí prvej základne padne (podľa kolečka s bleskom zrejme pri nejakom random encounteri). :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 3:55 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Asi půjde o stejný problém, jaký měl spitfire :-/ Zkusím se na to dneska zase mrknout a kdyžtak tady hodím verzi, ve které je to speciální setkání vypnuté.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 4:43 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Reinar píše:
Asi půjde o stejný problém, jaký měl spitfire :-/

Stretnutie so Sanderom mám už ale za sebou ::scratch (aj keď - na neho som narazil ešte pred nájdením základne)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 4:58 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Hmm. Mohl bys tu hodit screenshot mapy světa a označit čtverec, na kterém to spadlo?

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 5:17 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
1-2 štvorce od prvej základne ľubovolným smerom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 6:26 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 203
v dvojke je určite pár vecí na ktoré si ešte nenatrafil, napr pár misiíí bolo nastavených tak že nepriatelia mali náhodné pozície a aj zloženie

_________________
RastiCboy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned kvě 18, 2014 8:21 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Mogh píše:
1-2 štvorce od prvej základne ľubovolným smerom.

Ptal jsem se na přesnou pozici, protože ty speciální lokace se moc často nepřekrývají (většinou je na každém políčku jiná).

Zvláštní, že jednomu to shazoval Sander, druhému nic neudělal, ale zase mu to shodí nějaké jiné setkání. _/Aliens\_

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned čer 08, 2014 4:09 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát črc 29, 2011 7:38 am
Příspěvky: 45
To můžu trochu vysvětlit.
Hra padala i když jsem cestoval ve směru ke čtverci setkání.
Nezáleželo na aktuální poloze ale prostě jsem nemohl kliknout na cestování ve směru kde bylo setkání.

Takže myslím že problém není v samotných setkáních ale ve scriptu který je spouští.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: sob čer 14, 2014 3:52 pm 
Tímto příspěvkem bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří se na vývoji této modifikace podíleli, protože odvedli opravdu kvalitní práci a já si to hraní fakt užil.
Zejména poslední kampaň je opravdu maso a save & load jsem použil asi 100 x ::) .
Na konec malý obrázek z rozlučkové místnosti - pardon ale fakt jsem si to musel vyzkoušet jestli to projde nebo budu tvrdě a krutě potrestán za svojí drzost a neúctu k velení ::twisted


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 3:50 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Jsem rád, že se líbilo a že jsi byl s poslední misí trpělivý. Taky jsem rád, že se pro jednou neobjevilo hlášení o padání hry na mapě světa :D

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: ned čer 15, 2014 9:39 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 203
tiež ma mimoriadne teší že si to došiel, prekvapilo ma že posledná misia bola tak náročná, neviem možno som to testoval pri nízkej obtiažnosti alebo som mal nacvičenú stratégiu lebo som poznal postup nakoľko niektoré oddiely som sám nastavoval (ak prešli do finálnej podoby), ono tuším na obtiažnosti mohlo pridať aj to že niektoré jednotky mali nastavený smer útoku náhodne ale skôr to bude o početnej prevahe :D

to že si rozstrieľal rozlúčkovú misiu ma prekvapuje, myslel som že to hráčovi hodí neúspech misie :D

edit:

nieje ten biely zmasakrovaný úbožiak pod stolom naproti vlajkám moja postavička ? ::knez

_________________
RastiCboy

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pon čer 16, 2014 9:01 pm 
Reinar píše:
Jsem rád, že se líbilo a že jsi byl s poslední misí trpělivý. Taky jsem rád, že se pro jednou neobjevilo hlášení o padání hry na mapě světa :D


To byl právě ten důvod proč byla ta poslední mise tak těžká - 100 x load and save byl právě z důvodu nestability poslední mise a proto i to vystřílení v loučící místnosti - musel jsem nějak ventilovat tu neuvěřitelnou frustraci a mega deprese z nemožnosti tu misi dohrát ;) .
Kromě běžných pádů (chybová hláška a ukončení aplikace) byly i pády nahodilé (zatuhnutí a tedy reset aplikace) ale co mě dostávalo do varu byly pády save pozic neboli člověk si v klidu hraje, pěkně a poctivě mrská save a pak třeba vlastní blbostí smrt, chci nahrát pozici a ejhle, pozice nejde nahrát.
Nu což, stane se, zkusím nahrát tu před tím a zase smolík - můj rekord je v této misi 5 různých pozic za sebou které nešli nahrát - to už jsem fakt vzteky ohryzával monitor a proklínal autory modifikace až do třetího zmutovaného kolene :-D .
Absolutní rarita byla, že někdy jsem ten save přeci jen rozběhl a třeba polovině týmu chyběly zbraně, prostě bouchačky ve slotech (v aktivním i pasivním) byly pryč a co teď - přede mnou 10 nasraných supermutantů s raketomety a Browning kulomety a já holé ruce, takže to vždy končilo totálním masakrem mého týmu a já vždy se slzami v očích přemýšlel, jestli je to chyba modifikace a nebo mají autoři extrémně zvrácený smysl pro humor :D .
Nebo se mě jeden čas stávala taková zvláštní chyba, nahrál jsem pozici a místo 6 členů týmu, jsem měl jen 3 ale zdvojené, tedy 2 x hlavní postavu, 2 x tu hned za ní a 2 x archu zkázy - dost zajímavá chyba ale bohužel nevyužitelná - ta archa byla na monitoru jen 1, mít 2 tak bych se za tu chybu fakt nezlobil ::) .
A tímto odpovídám vlastně i na příspěvek od RastiCa - ne že by ta poslední mise byla tak těžká ale neustálé pády, chyby či jiné vypečenosti vyšroubovali možnost dohrání do téměř nedostupné výše.
Ale díky tomu, že jsem stará páka, tak jsem to nevzdal, zatlačil slzy pomocí lobotomie a zabejčil jsem se, že buď to dohraju nebo zemřu :D
Po rozštípání 2 klávesnic, utržení 3 myší a rozvodu s manželkou z neustálého řvaní, vztekání, mlácení, vyhrožování smrtí všem bytostem v okruhu 10 metrů od PC jsem to nakonec nějakým záhadným způsobem dohrál a myslím, že teď již všichni chápu, proč jsem celou rozlučkovou místnost vystřílel ::kocka
Po pravdě, mít v inventáři kapesní atomovku, tak bych neváhal ani sekundu :D ::nuke :D
Ale nakonec se vše v dobré obrátilo, modifikace dohrána a až na poslední pekelnou misi to byla opravdu paráda a je potřeba za to poděkovat a pochválit.
Takže vše zapomenuto, odpuštěno a zase někdy v pustině ::twisted


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 2:49 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
::shock Ty pády/poškozené savy atd se teda týkaly jen poslední mise?

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: úte čer 17, 2014 4:42 pm 
Reinar píše:
::shock Ty pády/poškozené savy atd se teda týkaly jen poslední mise?


Mám dojem že ano, možná že hra někdy někde spadla i v předchozích misích ale pokud je to v určité normě, tak to neřeším - to je prostě běžná realita všech Fallout her - podle toho se právě hezky pozná, jestli tu hru opravdu někdo hrál nebo jen kecá ;) . Prostě pokud mě někdo tvrdí, že dohrál F1 nebo F2 BEZ pádu hry, tak vím, že tu hru nikdy nehrál...
Beru to tak, že tu modifikaci dělala parta nadšenců ve svém volném času a to se cení a držím se hesla darovanému koni na zuby nekoukej ale pády a problémy v poslední misi byly opravdu extrém - to jsem snad ještě nikdy v žádné hře nezažil a že už mám něco odkrouceno ;) .
Pokud to pomůže k vyladění hry a případnému update, tak mohu savy zabalit do raru a nahrát třeba na uloz.to či jiný server, doma se v tom můžeš klidně pitvat a třeba na to přijdeš, kde je zakopaný čokl ::cool .
Na konec přidávám malý printscreen nejčastějšího pádu hry :D


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny