Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 8:39 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 4:18 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
chekotay píše:
Mimochodem, zásobovací důstojník na Lizardry má část nabídky stejnou, jako zásobovací důstojník na Weltenkraftu, vč. věcí, které jsem mu prodal já - to je featura, nebo bug? ::)

Featura. Stejně fungujou zásobáci v originální kampani (jen možná přes tiggery odebírají low level výbavu, abys tam neměl lovecké pušky a beretty, když už prodáváš laserovky a gatlingy).

chekotay píše:
Jo a jak funguje ten jukebox? Sice mi voják dal nápovědu, ale stejně to nechápu. :-D Ta muzika hraje jen v dialogovém okně, nebo ji mohu nějak spustit na herní mapě? Up/Down jsou šipky, nebo pokleknout/postavit?

V zásadě tak, že se každou cca sekundu mění, co ten jukebox "říká", tedy hraje. Musíš na něj kliknout ve správnou chvíli, podle barvy. A můžeš poslouchat jen v dialogovém okně. Ty šipky tam jsou jen na okrásu, jako že to je napsané na tom displeji.

chekotay píše:
Teda, ten level obtížnosti "nesmíš spouštět tahový systém, jinak hra spadne" dělá z Lizardry docela maso. Zvláště když já mám reflex "jak slyšíš střelbu, ihned mačkej enter!"
BTW: Ratman umřel na ukopnutý palec, co mám dělat?

Teď mluvíš o té venkovní bitvě s BoS, nebo o tom dýchánku potom uvnitř? Ve druhém případě by se měl vzchopit poté, co dobojuješ.

chekotay píše:
Reinar píše:
že právě před 5. misí.

No to je mi hodně platné, když jdu stejně jen z mise do mise! :-D

Myslel jsem tím chvíli, kdy dokončíš 4., ale ještě jsi neodešel do 5. Tj. po dokončení mise s Tuskeny se odemkne nový rozhovor na základně. Tak si to kdyžtak pak projdi, jestli máš starší save. RastiC myslím říkal, že je to jedna z nejnápaditějích misí, přesto že se tam nebojuje a samotné položení tilů zabralo asi 5 minut.

chekotay píše:
Mno, poslední mise taky padá při spuštění tahového souboje. :-/
Ale Ratmanův proslov byl skvělý!
Akorát to "Vážení spoluobčané, s politováním..." bych změnil na to slavné "Naše země nevzkvétá." :-D
Dášo, pojď, padáme! ::rofl

Jo, ten bug začne v 6. misi a přetrvává do konce. Stále nemám nejmenší ponětí, co to způsobuje.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 4:48 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Bez toho se to nedá hrát. :x Není to něco s tím jukeboxem?

Docela bych bral, kdyby mi obchodník sem tam prodal i pár superstimpaků.

Po dobojování se zrádci v Lizardry, v základně, Ratman najednou z ničeho nic umřel. Tak jsem loadoval a postavil k němu hlídku a už se to neopakovalo.
Naopak Ještě zprvu odmítal umřít, přepnul se na zeleno a musel jsem ho zastřelit "natvrdo". Ratman pak měl nějaké divné pohřební řeči.

Já to pak někdy zkusím projet ještě jednou, zase s trošku lepším výběrem postav. :o)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 4:49 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4202
Bydliště: † Telenom
Jukebox?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 6:06 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
chekotay píše:
Bez toho se to nedá hrát. :x Není to něco s tím jukeboxem?

Docela bych bral, kdyby mi obchodník sem tam prodal i pár superstimpaků.

Po dobojování se zrádci v Lizardry, v základně, Ratman najednou z ničeho nic umřel. Tak jsem loadoval a postavil k němu hlídku a už se to neopakovalo.
Naopak Ještě zprvu odmítal umřít, přepnul se na zeleno a musel jsem ho zastřelit "natvrdo". Ratman pak měl nějaké divné pohřební řeči.

Já to pak někdy zkusím projet ještě jednou, zase s trošku lepším výběrem postav. :o)

Pochybuju, Jukebox je celkem jednoduchá záležitost.

Netuším, proč Ratman umřel, uh. Zato s Ještěrem ses zase vyznamenal, ty prostě musíš všechno řešit zastřelením (viz barman ve 2. misi :-D). Kdybys Ještěra nesundal, tak by ty Ratmanovy pohřební kecy nebyly tak divné, jelikož by mu na ně odpovídal.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 6:31 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
No ale já jsem měl quest, že mám sejmout všechny zrádce a až teprve poté, co jsem ho odpravil, se dal ratman do pohybu a dal mi další quest.
nicméně...
HURÁÁÁÁÁÁ! DOHRÁNO!!! NEEEEE ÁÁÁÁÁ VRTULNÍÍÍÍK!
150 uložených pozic. ::cool
Nakonec jsem archou zničil jen jednoho mutanta a ty tanky, zbytek jsem vyřídil pěchotou. Ale teda dát těm tankům tak 800% do energetických, aby mohli střílet od okraje mapy k okraji, to byl pěkný hnus! ::evil
Jo a rotační raketomet nefungoval, vždy vypálil jen jednu raketu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 8:44 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Ratman se nehýbal, protože byl stále v soubojovém režimu - někde blízko se v posledních X sekundách střílelo. V tu chvíli entity nepoužívají waypointy.
Gratuluji. 150 pozic? No... hm... vlastně... eeee... ty brďo fakt? No ty koky!
Raketomet fungoval, jen šly všechny rakety na stejné místo, protože jsi byl příliš přesný. Takhle fungoval vždycky. Ale fakt tam letí 12 raket naráz, stačí kouknout do combat logu, co to udělá.
Fakt hustej obrázek! Fakt hustej obrázek!

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 9:10 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Je fakt, že jsem se snažil přiblížit... fuj, to byl humáč, jak člověk scrolloval ty obrazovky, což nešlo nijak ovlivnit, a jen viděl ty dávky laseru v prostiměru a furt dál a dál a doufal, že stihne najít na herní mapě ten tank dříve, než on vyřídí Archu. :-D Ale pak stačila jediná dávka a byl konec. ::ano

Jo, ta stopka na waypointy je bezva věc, u Obchodníka s vodou jsem ji používal. :D Příště na to zkusím myslet.

Jukebox bych vyhodil a nahradil "pokaženou taneční podložkou", pláckem 3×3 políčka, de každé políčko hraje jinou muziku, takže hráči stačí jedno políčko zatížit (objektem "těžítko", který leží vedle), u toho technik a hláška: "tohle bývala taneční podložka, člověk tančil podle toho, jak to hrálo, pomůcka k výuce tance... tahle je rozbitá a každá dlaždice jhraje něco jiného, ale Ještě to chce nechat spravit." A pak by mohla muzika triggerem hrát v celé mapě. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 10:41 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Tož nějak by to asi zařídit šlo, možná by to i fungovalo obstojně, ale už se k tomu nehodlám vracet. Ve FT:C už žádný jukebox nebude, tam prostě budu mít zvukové zóny a v baru bude hrát jeden song furt dokola.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 10:48 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Muzika byla super, jen po chvíli se obehrála. Třeba tuskeni, to je pěkný nářez, zvedlo to tu misi o stupeň nahoru.
Safra, nedonesl jsem šamanovi chlast!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 11:01 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Perfektně mi sedí na ten můj styl vykydlení puebla zfetovaným chlápkem v enviromental armoru s brokovnicí :D Možná zase nahraju nějakou hudbu, tentokrát ale kvalitně(ji). Jen potřebuju redukci, abych si mohl píchnout klávesy do zvukovky.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 11:03 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Mám ti ji koupit?

BTW: Jo, taky jsem se snažil o taktiku a nakonec jen buffout, real time, brokna na dávku a urrráááá!! :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 11:09 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Ne že bych na to neměl, to stojí snad 20 korun, ale když já po obchodech moc nechodím. V Kauflandu to asi nemají (se vždycky zapomenu kouknout). Za posledních 5 let jsem koupil 2 redukce. Jedna se, hm, porouchala a později odpálila zesilovač. Ta druhá se pro jistotu ztratila.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 11:19 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
No však právě, já jak venčím Františka, tak oběhám docela solidní rajón. Obvykle teda sbírám houby, bobule, pivo a stříbro, ale můžu to vzít pro změnu do města... no vlastně minulý týden jsem jel do hudebnin pro struny (jak jsem udělal kytaře kobylku z bambusu, ty jo, to má ostrý zvuk! ::rock Tím by se dalo krájet. :-D), tak jsem mohl přibat. Jaké to má parametry?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 11:28 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
https://www.alza.cz/redukce-audio-6-3mm-d69887.htm

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kampaň "Děti Apokalypsy 2"
PříspěvekNapsal: pát pro 25, 2015 11:55 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Musel bych se podívat do encykliky Jana Pavla II, abych řekl přesně, kolik let vyfasuje tvá nesmrtelná duše za postování odkazu na Alzu, ale je jisté, že to bude očistec! :-D
OK, až půjdu kolem hudebnin nebo elektra, poptám se po něm.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny