Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:03 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 10:30 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: stř zář 09, 2009 3:08 pm
Příspěvky: 122
Bydliště: To ja predávam tie párky v tej búde co minule zhorela.Tam!
JaW píše:
sleeper píše:
Co hovorite na tento mod? Skusili ste uz niekto? Odporucam ho tim, ktori maju radi F1,2 styl boja na kola http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=4446

myslím, že to skončilo nedokončené...funguje to, ale je to nedodělané.


jo, je to beta, ale nezda sa mi ze by tam nieco chybalo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 9:06 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
sleeper píše:
jo, je to beta, ale nezda sa mi ze by tam nieco chybalo

přečti si komentáře...jeden za všechny
Citace:
Ps4: Any updates planned? There are bugs, of course, such a colossal job without hardcode, with geck, it would be impossible to not have... But i would love to see more.

Ps5: After some really bad times like npcs doing nothing at their turns i unninstalled it. When i relaunched... i couldnt play. PLAYING REALTIME BECAME TOTALLY BORING AFTER IVE PLAYED THIS MOD. I CANT EVEN LOOK AT VANILLA ANYMORE WITHOUT IT.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 8:44 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 5:38 pm
Příspěvky: 29
Citace:
Megaton Contracts (7 Questů v Megatuně) (HOME)

V druhom queste "Loupežník" mám bug -žiadnu knihu Revolution v Mosaznej svítilne nemám, v sejfe nebola. Nikde nebola, pozeral som aj príkazom "tcl". Existuje na ňu nejaký cheat, aby som to mohol dokončiť? Dík..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 10:35 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 03, 2010 9:12 am
Příspěvky: 11
whack píše:
Citace:
Megaton Contracts (7 Questů v Megatuně) (HOME)

V druhom queste "Loupežník" mám bug -žiadnu knihu Revolution v Mosaznej svítilne nemám, v sejfe nebola. Nikde nebola, pozeral som aj príkazom "tcl". Existuje na ňu nejaký cheat, aby som to mohol dokončiť? Dík..

to se mi taky stalo při druhém hraní, při prvním tam ta kniha byla, je to kvůli některým módům, ale ještě neví kterým,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 2:51 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
whack píše:
Citace:
Megaton Contracts (7 Questů v Megatuně) (HOME)

V druhom queste "Loupežník" mám bug -žiadnu knihu Revolution v Mosaznej svítilne nemám, v sejfe nebola. Nikde nebola, pozeral som aj príkazom "tcl". Existuje na ňu nejaký cheat, aby som to mohol dokončiť? Dík..

Omlouvám se, chyba může být na mé straně :-( . V texťáku Instalace je postup, který mi dlouho fungoval, pak sem se setkal s podobnejma potížema u jiných modu a Editoval sem úvodní post tohoto topíku (červeně EDIT!).
Otevři FoMM a soubor: "MegatonContracts.esp" myší přetáhni na poslední! místo v okně (pod obě češtiny) / play. Po dohrání modu ho můžeš zase umístit nad obě češtiny. Kdyby se kniha neobjevila, musel by si zkusit ještě starší save před. Pokud ani potom né, napiš, ukončíme ho konzolou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 3:38 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 5:38 pm
Příspěvky: 29
Tomek píše:
Omlouvám se, chyba může být na mé straně :-( . V texťáku Instalace je postup, který mi dlouho fungoval, pak sem se setkal s podobnejma potížema u jiných modu a Editoval sem úvodní post tohoto topíku (červeně EDIT!).
Otevři FoMM a soubor: "MegatonContracts.esp" myší přetáhni na poslední! místo v okně (pod obě češtiny) / play. Po dohrání modu ho můžeš zase umístit nad obě češtiny. Kdyby se kniha neobjevila, musel by si zkusit ještě starší save před. Pokud ani potom né, napiš, ukončíme ho konzolou.

Ide to, dík! Stačilo pretiahnuť MegatonContracts.esp na koniec :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 4:06 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
whack píše:
...Ide to, dík! Stačilo pretiahnuť MegatonContracts.esp na koniec :-)

Uf... pokud budeš zkoušet další, vždy dodrž pravidlo: Právě hraný mod musí být zařazen na poslední místo okna ve FoMM. Jak si asi pochopil, problém není v "počeštěném" modu, ale sobor: "czech.esp" (je-li zařazen za mod), tak ten mod přepíše.... hlavně, že to má řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 4:32 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 5:38 pm
Příspěvky: 29
Tomek píše:
whack píše:
...Ide to, dík! Stačilo pretiahnuť MegatonContracts.esp na koniec :-)

Uf... pokud budeš zkoušet další, vždy dodrž pravidlo: Právě hraný mod musí být zařazen na poslední místo okna ve FoMM. Jak si asi pochopil, problém není v "počeštěném" modu, ale sobor: "czech.esp" (je-li zařazen za mod), tak ten mod přepíše.... hlavně, že to má řešení.


Nó, hral som napríklad aj Librarian Orions Gate a tam zas postavy nič nehovorili, len cez titulky som hral. V návode je napísané, aby som Sound\Voice\The Librarian.esm skopíroval do Fallout 3\Data\Sound. Lenže ja tam žiadne Sound nemám. Mám tam akurát Music, a keď som to skopíroval do Music, nešlo to. Ale nič už, už to nemám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 7:20 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
whack píše:
...Nó, hral som napríklad aj Librarian Orions Gate a tam zas postavy nič nehovorili, len cez titulky som hral. V návode je napísané, aby som Sound\Voice\The Librarian.esm skopíroval do Fallout 3\Data\Sound. Lenže ja tam žiadne Sound nemám. Mám tam akurát Music, a keď som to skopíroval do Music, nešlo to. Ale nič už, už to nemám

Aha, tak dalece sem se v návodech nerozepisoval. Čistá instalace hry má ve složce Data pouze 3 složky: Music, Shaders a Video. Pokud někde píšu, že se daný soubor má kopírovat do složky třeba Sound a Ty jí tam nemáš, tak jí prostě vytvoříš a soubor (je-li v další složce, tak celou tu složku) tam nakopíruješ.
Druhá možnost je (v pozdějších modech to v návodech v downloadu je), instalovat složky pomocí Totalcommanderu (vřele doporučuju). Návod práce s ním je na první stránce tohoto topíku.
Jinak většina modů není namluvená, asi se to amatérsky blbě dělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv lis 04, 2010 8:14 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 03, 2010 9:12 am
Příspěvky: 11
Megaton contrakts má malý bug - když nechci aby otrokáři zabili náboráře, tak to kolem zaminuju, oni hned chcípnou, ale náborář stále čeká na smrt a nejde hrát dál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 4:43 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
POZOR!

Byl jsem upozorněn, že mody z prvního postu nelze stáhnout. Bohužel z části je to pravda, na vině bude zřejmě pan Gates. Při pokusu stáhnout soubor "Pomalu" se přes IE prohlížeč automaticky! změní adresa a naskočí, že soubor neexistuje. Přes Mozilu (Firefox) je vše v pořádku.
Věc se na eDisku snažím vyřešit, do té doby stahujte buď přes Mozilu nebo se koukněte sem:
http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... categories
jestli tam stejný mod nenajdete. Jedná se o novější upload s novým a přesnějším návodem instalace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 5:19 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Tomek píše:
POZOR!

Byl jsem upozorněn, že mody z prvního postu nelze stáhnout. Bohužel z části je to pravda, na vině bude zřejmě pan Gates. Při pokusu stáhnout soubor "Pomalu" se přes IE prohlížeč automaticky! změní adresa a naskočí, že soubor neexistuje. Přes Mozilu (Firefox) je vše v pořádku.
Věc se na eDisku snažím vyřešit, do té doby stahujte buď přes Mozilu nebo se koukněte sem:
http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... categories
jestli tam stejný mod nenajdete. Jedná se o novější upload s novým a přesnějším návodem instalace.

Tomku, nikdo ti ještě nedal FTP přístup na brahminu do download sekce Falloutu 3?

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 5:51 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
dyť to tam sází


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 6:10 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Smejki píše:
dyť to tam sází

No já jen, že polovina těch modů je linkované na edisk.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pát lis 05, 2010 6:40 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
JaW píše:
Smejki píše:
dyť to tam sází

No já jen, že polovina těch modů je linkované na edisk.

Já vim, moje chyba. Přístup mám, ale nedal sem tam zatim všechny. Tady na fóru sem to ještě nepřepsal a zde sou všechny linky na eDisk. Jak se trochu vzpamatuju z Vegasu, napravím to. Jediný důvod, proč "zdržuju" přepis linků je ten, že na eDisku mám přehled, kolik lidí to stáhlo, to je pro mě takový "motor" k dalšímu snažení, když do diskuze skoro nikdo nic nenapíše.... jakoby se lidi báli sloganu: "Kdo hraje F3 je skvrnou Falloutu"... dělám si srandu :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny