Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 6:45 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 4:02 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
wokrk píše:
Měl bych zájem o tyto módy:............

Wokrk - necelá polovina je v prvním postu.

A Feral Ghoul Apocalypse - zatím ho tam nedám. Není co v něm přeložit a podstata je příšerná. Wanderer nemá šanci masu Ghulů vystřílet dřív, než oni povraždí 90% obyvatel Megatuny. Pokud Tě to nepřesvědčilo, i bez registrace to můžeš stáhnout tady: DOWNLOAD

Diablo - je na tom podobně. Neni co přeložit. Přidání velkého Párače by ještě šlo, ale zisk několika "super zbraní" s účinností "100 metrů v okruhu vše mrtvé" včetně 50ti% zdraví playera, to akceptovat nemůžu. Máš-li ale zájem, i tohle si můžeš stáhnou bez registrace tady: DOWNLOAD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 10:23 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
ahoj tomku nemohl bys prelozit tento mod? :http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7070

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv srp 19, 2010 2:56 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
vitekc45c píše:
ahoj tomku nemohl bys prelozit tento mod? :http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=7070

Vitekc, asi Tě zklamu. Ten mód je cosi jako skutečná instalačka, nejspíš bude nutné odstranit některé již použité módy a dle screenů část F3 překope. Viděl si videa? a Pip-Boy? Tohle by na překlad nebyly jen texťáčci, ale výroba "bsa" atd. Já si vybral blok: Quests and Adventures, po zjištění, že většina módů neni nijak velikejch sem dal topík Questy, ale tohle RTS (Gameplay Effects and Changes) je v podstatě F4 beta.
Takže sorry, vyber něco z Qustů... no, ale i tam se najdou mamuti, mám jich pár odloženejch "na horší časy".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv zář 09, 2010 2:28 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Díky za všechny nový překlady :-D Možná se znova vrátim k F3 a dokončím ty moje..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 12:17 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Můžu poprosi o : New cairo a tvůrce F? nebo jestli můžeš doporučit nějaký jiný..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 1:01 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
Můžu poprosi o : New cairo a tvůrce F? nebo jestli můžeš doporučit nějaký jiný..

Prosit nemusíš :-) New Cairo mám hotový "komplet" ale bohužel je to Beta verze: New_Cairo_V_0.5 a není u ní autorem dokončen hlavní quest (je zakončen infem: Pokračování příště...). Teď sem koukl na Nexus a tam je Full verze. Takže buď Ti sem dám tu betu, nebo počkáš, pokusim se nějak překopírovat a doplnit dialogy (je jich celkem dost) do plné verze.

Tvůrce Falloutu v metru Bethesdy Ti sem dám dneska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 2:22 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Ok já bych si počkal,ale nešlo by kdybych odehrál tu betu a pak začal full verzy tam kde jsem skončil?
Jinak jsem hrál některý přeložený.Ale v tý megatuně jsou jenom ty 3 ukoly od náboráře,zelenej medvěd a ten kyborg ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 3:14 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
Ok já bych si počkal,ale nešlo by kdybych odehrál tu betu a pak začal full verzy tam kde jsem skončil?
Jinak jsem hrál některý přeložený.Ale v tý megatuně jsou jenom ty 3 ukoly od náboráře,zelenej medvěd a ten kyborg ?

New Cairo - přibudlo něco přes 200 vět a dva Questy, to bys v tom měl guláš. V betě nebyl Quest dokončen ani v Pip-Boy, furt svítil nedokončený úkol. Budu se snažit rychle to dodělat, ale máme tu vinobraní, tak ani Ebrahim neví, kdy se k němu dostavím :-).. vydrž.

7 Questů v Megatuně?... určitě jich bude 7, jinak bych to nepsal... potom se mrknu, možná něco píše modér na home... to víš, burčák :-)
EDIT: přečti si Spoiler... třeba v barákách najdeš další záchytné body...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 4:44 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Tak od,kdyby jsi měl ještě nějaký podobný mod tak ho sem dej.dik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 6:13 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 03, 2010 9:12 am
Příspěvky: 11
Rade píše:
Ok já bych si počkal,ale nešlo by kdybych odehrál tu betu a pak začal full verzy tam kde jsem skončil?
Jinak jsem hrál některý přeložený.Ale v tý megatuně jsou jenom ty 3 ukoly od náboráře,zelenej medvěd a ten kyborg ?

Ahoj sou tam další 2 questy, nebudu je sem psát, abych ti nezkazil hledání


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: sob zář 11, 2010 7:44 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
To neva stačí že tam sou. ::scratch

A místo těch ghůlích autorů jsi tam omylem nahrál opevnění z aut.

Koukal jsem se na ten seznam hotových překladů.. rád bych také vyskoušel:Hubris,Joesjunkshop (protože Sharpnel je v ráji :) a ten druhej toulá pustinou s plazmovkou..,),Town_master a rockville commos . DÍK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 1:24 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
A místo těch ghůlích autorů jsi tam omylem nahrál opevnění z aut.
Koukal jsem se na ten seznam hotových překladů.. rád bych také vyskoušel:Hubris,Joesjunkshop (protože Sharpnel je v ráji :) a ten druhej toulá pustinou s plazmovkou..,),Town_master a rockville commos . DÍK

Za tu záměnu linků se omlouvám, už sem to napravil.

Takže hledání? taky je mám rád, dám Ti tam tedy další. Opět 7 trezorů, tentokrát Spankyho. Musím ale upozornit, že najít je v celé Pustině podle jedné věty je nesmírně obtížné, odhaduju, že polovina hráčů rezignuje a nemysli si, GECK mě jejich přesné umístění neprozradil (jen jejich obsah, kterej mě ale nezajímá), musel sem si pomoct.... to by už byl spoiler :-) Doufám že napíšeš, jak se Ti hledalo.

Hubris Quest. Hele, tohle sem dávat asi nebudu. Buď sem něco přehlédl... nevim. Mód má 12 vět dialogu a odehranej sem ho měl za 2 minuty, zařadil sem ho mezi "polotovar".

Joeovo vetešnictví dát můžu, ale nemá to děj, jen to přidá obchod v Rivet City. Zvláštní mi přišlo, že má dialog na prodej, to je OK, ale v GECKu i na opravu výstroje. Tu sem z něho ve hře ale nevymáčkl a modér se v Readme taky nezmiňuje. Básničky a mnohastránkové nicneříkající výlevy o těžkém životě obchodníka umístěné v jeho "červeném" terminálu zůstaly engliš.

Town Master a Rockville Commons. Na oba se musim ještě mrknout, řadim je, hlavně Rockville, do "zlatého fondu", nechtěl bych jim udělat ostudu... Rockville má skoro 1000 vět dialogů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 12:10 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Takže ty mody nemáš přeložený nebo jsi je neskontroloval? jestli chceš tak já je vyskoušim..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: ned zář 12, 2010 9:12 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
Takže ty mody nemáš přeložený nebo jsi je neskontroloval? jestli chceš tak já je vyskoušim..

Jsou přeložený, jen jim chybí závěrečná korektura. U "The Town Master" sem jí už udělal, mód máš v prvním postu. Přidal sem "Džoua" jak si chtěl a jako bonus Alexu :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 2:11 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Ok.Takže tu věc pro quest nemám hledat aby mi nezůstala v inventáři :-? Jinak dík jdu zkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny