Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:29 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 3:09 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
Ok.Takže tu věc pro quest nemám hledat aby mi nezůstala v inventáři :-? Jinak dík jdu zkoušet.

Né, dělej všechno, sbírej, hledej, vraždi všechno, co mód chce. Jedná se myslim o knihu(?). Pokud to hraješ s češtinou, tak mám na 99% jistotu, že sem jí zrušil "Quest item", takže jí potom zahodíš někam do škarpy a pokud né, napiš, pár kliků a bude fuč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 4:53 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Nevíš jak odstranit to debilní GREETING u dialogu ? (mám to u uplne všeho..)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 6:05 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
Nevíš jak odstranit to debilní GREETING u dialogu ? (mám to u uplne všeho..)

Slovo GREETING samo nepřekládám, ani se ho nedotknu, ale má a to i v originále! nezvykle faju u: Top-level. V SZ máš 2 nové soubory, včera si nabídl testování a dneska máš možnost :-) Vyzkoušej to prosím, jestli aspoň jedna z úprav povede k úspěchu, dík. Soubor v Data jen vyměň.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte zář 14, 2010 9:07 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Na těch obrázkách jak jsou ty zbraně a brnění ty patřej k tomu modu? protože já tam mám jenom nějaký texturovaný sračky ::ble


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte zář 14, 2010 2:08 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
Na těch obrázkách jak jsou ty zbraně a brnění ty patřej k tomu modu? protože já tam mám jenom nějaký texturovaný sračky ::ble

A kterej mód? Town Master? Tam stojim já v Čínské průzkumné + helma Zimní energozbroje + na zádech Gauss a to vše je z Anchorage. Upřesni to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte zář 14, 2010 3:42 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
To brnění co jsem našel v tom modu "nano" nevypadá pěkně.. nevím jestli se mi nezobrazuje správně ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte zář 14, 2010 6:45 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
To brnění co jsem našel v tom modu "nano" nevypadá pěkně.. nevím jestli se mi nezobrazuje správně ..

Mě taky né, přičítám to tomu, že si s tim modér moc práce nedal. Pokud se nepletu, mám jí na sobě hned v prvním módu Caravansery, na druhé fotce Outpost GAMMA, Scavenger Hunt a Frankensteins. Tak to porovnej se svejma screenama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte zář 14, 2010 6:56 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Jo moc si s tím teda nepohrál.. koukal jsem i na nexus.
A zkoušel jsi tenhle http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3157 ? Podle obrázků vypadá pěkně..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: úte zář 14, 2010 10:02 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Rade píše:
Jo moc si s tím teda nepohrál.. koukal jsem i na nexus.
A zkoušel jsi tenhle http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3157 ? Podle obrázků vypadá pěkně..

Jakýkoliv zlepšení klade větší nároky na železo a bohužel, to si nemůžu dovolit. Taková "maličkost", vyměnil sem jen monitor 5:4 za 24´´ 16:9 a pohroma, špatný tah. Nejmenší možné rozlišení, co hra pro nezdeformovanej obraz nabízí, z High sem slezl na Mid a stejně to nestačí. Dva módy, který nechci odinstalovat mi někdy spomalej komp tak, že se to až zastaví, takže vylepšovat nemůžu.
Jednu z nejhezčích zbrojí co mám, myslim, že i ta je "Nano" je tahle:
Obrázek
BtW - Ty si na Nexus našel domovinu "The Town Master"? mě se úplně vyčoudilo, kde sem k tomu módu přišel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 5:31 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Přeložil jsem jeden mod! (není dlouhej,ale první co jsem přeložil..)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 5:59 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Omlouvám se, že to tady moc nesleduju a proto se ptám - mají tyhle přeložené mody svou stránku na brahmíně? Nebo jsou k sehnání jen tady?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: stř zář 15, 2010 10:41 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
viky píše:
Omlouvám se, že to tady moc nesleduju a proto se ptám - mají tyhle přeložené mody svou stránku na brahmíně? Nebo jsou k sehnání jen tady?

Jako myslíš na Home? No nevím, tam by to asi admini nechtěli... si myslim. Jsou jen tady a to exklusivně, na žádné jiné weby sem to nedával. Ono vlastně neni ani kam jinam, módy v češtině jinde na netu nejsou (nebo sem je nenašel). Celé to má jedno velké riziko. Upínám to na Edisk, nemám tam nic "placeného", když mi to vymažou, budu to muset buď upínat znova, nebo celej topík smazat. Na druhé straně to jednu výhodu má - mám přehled, kolik lidí to vlastně stáhlo a vidim, jestli to všecko neni zbytečná práce. Sám nevim, jestli ano nebo ne, prozatím to stáhlo něco přes dvě stovky lidí, ale zase si říkám, že na "mizernej F3" je to celkem dobrý.
Co se týká povolení uploadu od autorů módů, kteří to na svých Home vyžadují, tak ty písemně mám, takže nic nelegálního :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 7:56 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Právěže tohle na Home svoje místo má mít. Kromě jiného by to mělo i tu výhodu, že bys své mody uploadoval na brahmínu a nemusel bys tak spoléhat na veřejné servery. Navrhnu to tedy, pokud nemáš ty a další nic proti.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 1:44 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Hele, to mě ani nenapadlo, to je dobrá myšlenka ::ano
jako nejschůdnější řešení vidím vlastní chlívek v sekci F3 na home a poté vlastní složku na serveru, do které jediné bude mít tomek přístup (pokud je to možný, zeptám se kuřete)a bude si to spravovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mody / Questy - převážně ČESKY !!!
PříspěvekNapsal: čtv zář 16, 2010 4:32 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Smejki píše:
Hele, to mě ani nenapadlo, to je dobrá myšlenka ::ano
jako nejschůdnější řešení vidím vlastní chlívek v sekci F3 na home a poté vlastní složku na serveru, do které jediné bude mít tomek přístup (pokud je to možný, zeptám se kuřete)a bude si to spravovat.

Pokud by někdo odsouhlasil vhodnost, tak by to šlo ještě zjednodušit.
Na Home ve sloupci F3 nová ikona třeba "Mody v češtině" s odkazem přímo sem na první stránku.
Nějak vyřešit ten upload na Brahmínu, soubory nejsou velké, kolikrát je to velikost několika screenů, odkazy na Edisk můžou být jako mirror.
Co týká mě, tak v prvním postu mám obsazeno 30 tisíc znaků, z 60ti, které jsou k dispozici je to polovina, takže nejmíň 20 módů se mi tam ještě vejde. Nevim jak "Rade", buď vlastní topík, nebo, bude-li souhlasit, zařadim jeho překlady mezi moje, dám jim jinou barvu s infem autorství překladu (koukám... ale nenapsal, jestli má zájem jít s "kůží na trh" :-) ). Rozhodně bych chtěl zachovat "všechny překlady v jednom postu" a diskuze po ním. Nahodile rozstrkaný na několika stránkách topic, to by nikdo nenašel.
I tak to "žívé" asi dlouho nevydrží, Vegas se blíží a s ním né zrovna nejlépe hodnocená "trojka" asi rychle zapadne.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 108 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny