Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 7:58 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dotaz k Fallout 3 Goty
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2010 11:47 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob lis 27, 2010 12:28 am
Příspěvky: 1
Ahoj všichni,jsem tu novej,snad nevadí že jsem se přidal..Každopádně mám dotaz ohledně modů.V otázce modů jsem totiž naprostý začátečník (dokonce ještě hůř než to)..
Jak jsem tedy napsal,mám Falout 3 GOTY edici,a již jsem to po několikáté dohrál tak jsem si řekl že bych si mohl sehnat nějaké ty mody a vyzkoušet si je,třeba pro úpravu vzhledu postav,ty jsem našel a dokonce se mi je podařilo zprovoznit (ovšem nevím zda dobře,ale zatím fungují :) )

No ale pak jsem narazil na mnohem zajímavější mody ovšem ty již potřebují nějaké ty programy pro svůj běh..
Konkrétně to bylo u FOOK2,pak ještě u mars mutant mod a taky ještě u RTS (real time settler)..
No,většinu se mě podařilo vyřešit ale u těchto modů je v požadovaných programech ještě program FOSE..Tak jsem ho stáhl z internetu ve verzi v1.2 a všechny soubory s .dll a exe. fose jsem vložil do Fallout 3 složky..No a když jsem to chtěl spustit tak mě to napsalo že nelze zjistit verzi Fallouta..Ovšem já mám originální Goty edici takže patch už tam dávno je nejvyšší..To už asi nespustím že?Někde jsem viděl že fose nelze spustit na polské a české goty edici kvůli securom či co..

A tedy dotaz,jde to nějak spustit??Asi ne že?


A ještě dotaz k fallout modům celkově,jaké mody by jste mě doporučili jako někomu kdo by chtěl vylepšit vzhled hry (hd textury) a tak..Mám nainstalovaný project beauty ten trochu vylepšil ty hrozný postavy ale pořád je co zlepšovat..
Taky bych chtěl nějaké další (a hezčí,zajímavější a zábavnější) zbraně (pokud možno aby i ty staré zůstaly) a brnění a tak podobně...



A ještě pár dotazů-Na co a jak se používá program archivevalidation?? A jaké ještě jsou potřeba programy pro běh dalších modů popřípadě jak je spustit,děkuji za vás čas a odpovědi.. :-D
Jak jsem napsal,s mody nemám vůbec zkušenosti a mám zatím nainstalovány jen ty nejlehčí na instalaci (takové ty mody kdy vložíte třeba složku meshes do data a je vymalováno)..

Mimochodem-Proč je na stránkách Nexus u každé stažitelné položky na výběr více věcí,tedy,jako staré verze poznám,ale ty updaty,jak ty se používají??Díky ještě jednou... :)


Jo a ještě dodatek,nevíte jde nějak abránit tomu aby se mě to po angličtělo?Protože po instalaci toho FOOK to mám částečně v aj..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny