Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 2:01 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 231 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 7:10 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Tomek: No práve tá neviditelnosť ma miatla. Pokial viem, normálne sa dá dosiahnuť len stealth boyom. A tá čínska zbroj ti len zvýši sneak. Chceš povedať, že ak si bez tohto modu dám čínsku zbroj a už pred tým budem mať sneak na 100 ( so zbrojou +- 125 ) tak sa budem môcť doplížiť tak blízko k nepriatelom ako máš na screenshotoch a nevšimnú si ma ?

btw čo je Tichošlápek ? Stealth boy ? Ak ano, tak počas behu s ním si ťa nepriatel všimne tak isto.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 9:15 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Ne né... Tichošlápek (Stealth boy) je samo nejlepší, jenomže kde je furt brát ? Já na tu možnost u "Chinese Stealth Armor", kterou sem úmyslně v překladu "chybně" nazval "Čínská průzkumná zbroj", aby bylo hned jasné, čím se dá opravit, přišel taky až za dlouho. Když stojíš - seš "normální", když se skrčíš - seš "průsvitnej" a podle procent co máš v Plížení i pro nepřítele neviditelnej. Kdyby existoval žebříček "Nejlepší věc F3", moje volba by byla jednoduchá - Čínská průzkumná.
S tím Stealth boyem si mě trochu zviklal, ale musim uznat, že máš z víc jak 50ti% pravdu, právě sem to odzkoušel. Když se k Enklávě připlížím a postavím - nevidí mě, jak udělám krok - je vymalováno.
Když sme v tom topicu módů... Čínskou průzkumnou sundám jen doma, když se koupu nebo... ehm... lulám :-) (viz screeny). Náramě se teď bavim tím, co "umim" nejlíp ::rofl překládám Questy modů, co se mi kde podaří stáhnout a můžu si dovolit pěkný skopičiny... třeba ten třetí screen... ti čtyři vepředu to pro tentokrát přežili, až mě ale tady zase naštvou, maji to spočítaný, jmenujou se totiž.... to říct nemůžu, to by mě místní generalita přijela dát přes držku :-)
.
Obrázek ... Obrázek ... Obrázek

Edit: abych odpověděl na dotaz. Ano, když se skrčíš s Chinese Stealth Armor, chová se to podle procent Plížení skoro! jako Tichošlápek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 10:18 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
No ja sa moc neplížim ale toho Stealth boya mám odskúšaného ked som robil mirelurkovú misiu pre Moiru. V plížení som biedny tak ma práve oni zachránili. Oni totiž vytvárajú 75%nú neviditelnosť, takže sa aj také pako ako moja postava môže dakam preplížiť.

A tá čínska zbroj je fajn, ale ja som v tom madbrahmin modpacku radsej pre čo najlepšie PA. Nedávno ma v Ranger armore a s postavou na Lvl. 17 sundal raider s FN FALom na dve dávky. A to by mi tá čínska zbroj nestačila.

Ad Edit: No mne aj bolo divné v OA ked som stretol prvých nepriatelov v takej zbroji. Som si pomyslel, že do pr... Cina nasadila Predatora :-D

Jo a sorry za chýbajúce mäkčene ale blbne mi klávesnica ˇˇˇˇˇˇ ::roll

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 8:00 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
Tomek píše:
... ale já ano :-)
Koukni na screeny, mám na sobě Teslu a nájezdníci ani Enkláváci mě neviděj. Aby to dokonale fungovalo, je třeba mít Plížení na 100%. Když stojim, viději mě asi na 5 metrů, když se skrčim, tak vůbec. Vše "zařídí" modovej: "Stealth Field Collar".
Obrázek ... Obrázek ... Obrázek

ja ale nemyslel jenom plizeni ale vylepseni zbroje neco jako wmk ale aby to bylo se zbroji

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 12:04 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
vitekc45c píše:
ja ale nemyslel jenom plizeni ale vylepseni zbroje neco jako wmk ale aby to bylo se zbroji

Hmm... nějak mi asi podstata uniká. Takže Ty si chtěl na T-51b namontovat nějakou součástku, abys po skrčení v téhle zbroji byl neviditelný. Já sem vylepšil svoje tělo, navlíkl T-51b a po skrčení sem neviditelný. Asi na to máme rozdílný názor, ale pro mě je vždy rozhodující výsledek a ten je v obou případech stejný.
Nejspíš si chtěl jakousi "mod-kuchařku", kde bys mixoval pátý přes devátý... jakejsi falloutí guláš :-)... no, hrát si na kuchaře, na to mě moc neužije.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modifikace (otázky & odpovědi)
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 9:45 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Čau právě sem dojel 30 uroveň a pamatuju si že byl mod jakmile budu mít 20 lvl tak pak mužu dál až do aleluja ale když sem to skoušel i s DLC broken steel tak mi to myslim padalo. Nevíte jestli je udělanej i když mam to DLC nějak si to s tim nerozumělo.
Edit: tak sem skoušel ten mod a když zapnu hru naskočí mi tam konečné video (to co skáče po dohráni MQ) když skončí tak mužu hrát dál ale v PIP-boy mam ve statusech nahoře tam kde se ukazuje lvl a kolik potřebuju do dalšího tak tam je napsáno MAX tak nevíte někdo co s tim?

EDbySAY: Nerozumělo...
Jakej má víznam ta tvoje editace ?

_________________
Obrázek


Naposledy upravil dark-king dne sob dub 17, 2010 4:56 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:09 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
Tomek píše:
vitekc45c píše:
ja ale nemyslel jenom plizeni ale vylepseni zbroje neco jako wmk ale aby to bylo se zbroji

Hmm... nějak mi asi podstata uniká. Takže Ty si chtěl na T-51b namontovat nějakou součástku, abys po skrčení v téhle zbroji byl neviditelný. Já sem vylepšil svoje tělo, navlíkl T-51b a po skrčení sem neviditelný. Asi na to máme rozdílný názor, ale pro mě je vždy rozhodující výsledek a ten je v obou případech stejný.
Nejspíš si chtěl jakousi "mod-kuchařku", kde bys mixoval pátý přes devátý... jakejsi falloutí guláš :-)... no, hrát si na kuchaře, na to mě moc neužije.

a vis teda o nejakem takovem modu ??

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:49 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
Tomek píše:
Takže Ty si chtěl na T-51b namontovat nějakou součástku, abys po skrčení v téhle zbroji byl neviditelný.
Já sem vylepšil svoje tělo, navlíkl T-51b a po skrčení sem neviditelný. Asi na to máme rozdílný názor,
ale pro mě je vždy rozhodující výsledek a ten je v obou případech stejný.

tak toto je úplne logické, to už si rovno daj cheat ::lol
to rozhodne áno :wink:

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modifikace (otázky & odpovědi)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:53 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob bře 27, 2010 5:26 pm
Příspěvky: 22
On existuje cheat na neviditelnost?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modifikace (otázky & odpovědi)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 9:56 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
vampire99 píše:
On existuje cheat na neviditelnost?
netuším (ale v FPS hre by ma to neprekvapilo), len mi príde divné, vylepšiť si "telo" a potom byť neviditeľný aj s PA ::scratch

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modifikace (otázky & odpovědi)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 10:09 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob bře 27, 2010 5:26 pm
Příspěvky: 22
V TES VI oblivion to šlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 11:39 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
...tak toto je úplne logické, to už si rovno daj cheat ::lol
to rozhodne áno :wink:

trudi, doprčic, kolikrát budu opakovat, NEŘEŠÍM HERNÍ STYL JEDNOTLIVCŮ !!! "vitekc45c" dal dotaz, jestli jde použít T-51b a ktomu být neviditelný, já se snažil odpovědět. Vzpoměl sem si, že mi z jednoho questu doma leží jakejsi obojek, co má v názvu "Stealth". Na jeho odzkoušení sem vitekovi "věnoval" hodinu svýho času, specielně pro něj sem udělal screeny a sem napsal výsledek, kterej se mi zdál být určitým řešením jeho původního dotazu: "T-51b + něco = být neviditelný". Je pouze na něm, jestli to akceptuje, nebo né, logiku, kterou celá série fallout stejně nemá nechám taky na něm.
Já sem za dva roky nepoužil jedinej Stimpak, nenosim žádnej Power Armor, nepoužívám věci z modů (viz třeba ten "Stealth Field Collar")... to je zase můj styl hry... jestli ten chceš rozebírat, tak si posluž...
Lituju, že sem vitekovi vůbec odpovídal :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modifikace (otázky & odpovědi)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 11:46 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Tomku, prď na to. tady se vždy někdo ozve ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modifikace (otázky & odpovědi)
PříspěvekNapsal: sob dub 17, 2010 12:16 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4204
Bydliště: † Telenom
Toudi a ostatní, vyjadřujte se k otázkám, svá osobní hodnocení si nechte od cesty. Nikdo na ně není zvědavý. ::evil

EDbySAY: Ehm, ehm... Napřed sem je chtěl taky zdrbat, ale budu tolerantnější. Nechám jim prostor na nějaký flame, který pak hodím do pranýře nebo rovnou smažu. 3 ega jednou ranou.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Modifikace (otázky & odpovědi)
PříspěvekNapsal: stř dub 21, 2010 2:19 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob bře 27, 2010 5:26 pm
Příspěvky: 22
Mám problém. když si stáhnu plugin na zbraně nebo brnění tak jsou jiné textury než maj být. měníse když se na ně díváte jiným úhlem nebo někdy za čas. Vypadá to takhle:
http://img72.imageshack.us/i/screenshot4z.png/
http://img130.imageshack.us/i/screenshot3mt.png/
http://img163.imageshack.us/i/screenshot2db.png/
(jedno a to samí brnění)
http://img718.imageshack.us/i/screenshot1zp.png/
Zaškrtlí to mám, všechno dávám do DATA a je to hrozný


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 231 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny