Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:33 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 12:25 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Co prosím? Jsi si jistý, že sis nespletl forum?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2020 10:21 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Celkem zajímavý mod je "Rebuild The Capitol". Tuším že tady nebyl nikým zmíněn. Pokud nejste spokojeni s distriktem columbie po dohrání F3, tak je to možnost, jak výsledek napravit. Během hraní z pustiny odstraníte Enklávu a supermutanty. Zpacifikujete nějaké ty vzpurné ghouly a všechny "dobré" frakce postupně zařazujete do BOS. Zařadíte Pitt pod vládu BOS, atd. Hlavní základnu BOS budete mít na letišti z Broken steel. Přeprava mezi oblastmi je zařízena vertibirdy.

Mod se dá rozjet po dohrání Broken steel. Systém questů je poháněn vojenskými investicemi. (Čim více vojenských investic, tím více questů.) Na to je třeba hodně zátek, takže doporučuji začít civilními investicemi, díky kterým budete obyvatele pustiny odírat na daních. Výpalné vám bude chodit jednou týdně.

Nevýhodou modu je, že po jeho dohrání už opravdu nebudete potřebovat F3 zapnout. V podstatě už ani nebude si na co vystřelit. Snad kromě těch albínů.

Dá se ztáhnout z moddb https://www.moddb.com/mods/rebuild-the- ... ansion-mod

nebo nexusu. Mod je to už dost starý, ale stojí myslím za zmínku. Osobně jsem tento mod nainstaloval bez nějakého mod manažera.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2020 1:01 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
To radši si zahrát vanillu a jen se procházet a občas si zaurbexovat. Ten mod zavání civilizací :-(

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2020 1:14 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Civilizací to zavání. ;) Je to ale BOSácká vize civilizace, i když pod vedením změkčilého Lyonse. :D

Je to prostě jeden z příběhových celkem rozsáhlých modů, který může trochu prodloužit herní dobu F3. Pro mne je F3 uzavřená kapitola, ale tento mod mě trochu vytrhl z letargie. Z hlediska nějakého brouzdání krajinou je F4 podstatně lepší. Ale každému dle jeho chuti. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2020 1:18 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
mne sa "brouzdání" na konci F3 páči, pretože uniformy a základne Enklávy pripomínajú Star Wars... hmmm, žeby som si konečne zohnal všetky DLC a po rokoch to zahral znova?

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hledají se módy
PříspěvekNapsal: čtv led 23, 2020 1:55 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Tak to asi mod pro tebe není. Ty izolované skupinky Enklávy z pustiny odstraníš, včetně Vaultu kde se studují párači. A ne, podle mého názoru se jenom kvůli tomuto modu nevyplatí hrát F3 znovu. Ale kdyby to někdo zase hrál, tak proč ne ... ;) .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny