Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 4:15 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: sob bře 20, 2010 5:09 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Ano to viem, ale ich status zostane na nule. To znamená, že jedno škrabnutie a ruka je zas zlámaná. Ale zistil som, že s tým perkom wasteland doctor mám pri triage možnosť aj liečiť. Toto som potreboval, pretože aj keď obvykle presnorím jednu lokáciu a vrátim sa k moto a do Megatonu tak nieje problém skočiť k docovi, ale napr. cesta z GNR do múzea a nazad bez fast travelu bola celkom zaujímavá :-D Teda ak som nechcel po každom súboji spať, čo som nechcel.

EDIT: Ups... ten spoiler som prečítal až teraz. Ale v podstate je tam to čo som si otestoval. A je celkom fajn, že je k tomu potrebný aj perk a znalost medicíny na určitom stupni. Liečiť si zranenia s medicine 20 len pichaním stimov do končatín ako vo vanille bolo predsa len moc zjednodušené. Takže toto je isto +

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned bře 21, 2010 2:10 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
UPDATE 2

- Zneviditelněny všechny značky na mapě (map markers), které byly vidět hned při startu hry. Teď ty místa musí hráč objevit (Boat House, Fairfax Apartment, EVA's Pet Shop, Pre-War Shelter, Maitenance Shed a u všech nově přidaných objektů.

- Doplněn plugin, který dělá Mesmetron kompatibilní s FNNCQ modem.

- Přidána nová verze FOMM: fomm0.11.5.exe

- Přidány nové modifikace:

Big Town Home | FO3 Nexus
This changes one of the boarded up homes on the east side of Big Town to a home the player can use.

Metal Tower | FO3 Nexus
A raider occupied metal tower south east of Megaton.

Bus In Wilderness - Bus Fort | FO3 Nexus
It is surrounded by a fence with sandbags near the entrance, inside are containers with a small amount of loot, a vacuum tube lamp, fridge, bed, workbench, first aide box and the bus radio works(tuned to GNR), but to gain entrance you will need a key, the key is very close by!

Lighthouse | FO3 Nexus
This mod gives yon a whole Lighthouse to the game.

Burger Boy Compound | FO3 Nexus
Burger Boy Compound - A Paradise Falls Player Home.

Yevics Urban Apartment | FO3 Nexus
This mod adds a two floor town house to L'enfant Plaza across the street from the capitol post. It has two bedrooms, one bathroom, a familyroom, a kitchen and a back garden.

House Map Markers | FO3 Nexus
Adds map markers at the Tenpenny Suite and the Megaton Home. Have to discover them first.

I Will Touch What I Want | FO3 Nexus
Have you ever been walking through the Rivet City Marketplace, when you accidently knock a littered tin can with your foot, followed by everyone turning their attention to you and saying things like: "Oh for God's sake, watch where you're going!" or "You're a clumsy little thing, aren't you?" If so, and if it irritates you, then this mod is for you.

Down and Dirty | FO3 Nexus
After a few days, if you are not in Vault 101 or Tranquility Lane, you will become dirty. This gives you -10% disposition to clean people and +10% disposition to others like you. You can wash yourself at any of the vanilla sinks by simply activating them while dirty.

Crowded Cities | FO3 Nexus
Over 70 different Wastelander NPCs who spawn all over the settlements.

Riverboat Landing Merchant | FO3 Nexus
A new merchant, Jimmy Morgan, has set up shop at the riverboat landing. He sells items imported from Point Lookout. This is mainly useful for saving yourself a trip down the river to purchase weapons unique to that area to use for repairs.

Joes Junk Shop | FO3 Nexus
A new junk shop has opened in Rivet City market, Joe's Junk Shop!

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 3:24 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
JaW máš tiež v hre dva druhy ammo toolkitov ? U mna má jeden Moira a ten funguje ako má, ale u schrapnela a tuším aj v Underworlde majú na predaj Ammo Toolkit CALIBR a aj schematics na muníciu, čo ani v hre nieje... Zrejme je to pozostatok nejakého modu že sú tam tie ammo toolkity dva. Ak budeš mať cestu okolo RC alebo UW tak nato prosim mrkni, či to máš tiež tak. A prípadne ako to odstrániť

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 3:40 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
JaW máš tiež v hre dva druhy ammo toolkitov ? U mna má jeden Moira a ten funguje ako má, ale u schrapnela a tuším aj v Underworlde majú na predaj Ammo Toolkit CALIBR a aj schematics na muníciu, čo ani v hre nieje... Zrejme je to pozostatok nejakého modu že sú tam tie ammo toolkity dva. Ak budeš mať cestu okolo RC alebo UW tak nato prosim mrkni, či to máš tiež tak. A prípadne ako to odstrániť


Ammo Bench.esm a Ammo Bench - CALIBR.esp

Moje chyba. Měl tam být jen jeden z nich. Takže ten CALIBR půjde pryč. Dík ::ano

Citace:
Schematics and the Toolkits can be bought form Moira Brown of Lydia Montenegro and a secret Hidden place with one of each schematic. Owning 3 of a schematic produces thrice the amount of ammo, 2 yields double ammo.
Calibr Toolkits and Schematics can be bought from Flak 'n' Shrapnels and Tulip and once again a third set hidden away.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 4:02 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Well done :) Takže ak ho teraz odfajknem, nemalo by to robiť žiadnu paseku ? Akože ten Ammo Bench.esm nevyužíva Ammo Bench - CALIBR.esp na isto ? A inak dobre vedieť, že ak nájdem/kúpim 3x schematics, bude aj output trojnásobný. Len zas mi nejde do hlavy, že podla toho, čo som čítal by mali byt ammo schematics roztrúsené všemožne po svete a ja som nenašiel ani jeden :(
Podarilo sa tebe nejaký nájsť ?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 4:09 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
Well done :) Takže ak ho teraz odfajknem, nemalo by to robiť žiadnu paseku ? Akože ten Ammo Bench.esm nevyužíva Ammo Bench - CALIBR.esp na isto ? A inak dobre vedieť, že ak nájdem/kúpim 3x schematics, bude aj output trojnásobný. Len zas mi nejde do hlavy, že podla toho, čo som čítal by mali byt ammo schematics roztrúsené všemožne po svete a ja som nenašiel ani jeden :(
Podarilo sa tebe nejaký nájsť ?


Smazat nebo odfajfkovat. Nemělo by to nic dělat, jen ti zmizí schemata a ammo toolkit pro CALIBR

Myslím, že sem nějaké našel.

Nebylo by od věci možná přidat i
# Ammo Bench - Car Mechanic.esp: Strip car engines for fission batteries and scrap metal after reading "Auto Repair" magazine in Rivet City Science Lab.
# Ammo Bench - Scattered Schematics: Schematics are very hidden across the wasteland. - tento pravděpodobně odstraní ty schemata od Moiry a rozhází je po pustině. Otázkou je, jestli není lepší šetřit na schema a koupit si jaké chceš. Klidně se totiž může stát, že na munici, kterou chceš, nikdy nenarazíš.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 4:17 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
# Ammo Bench - Car Mechanic.esp - Tento sa zdá byť v pohode. Môžme ho testnúť, či to nieje nejak zabugované.

# Ammo Bench - Scattered Schematics - A nebude náhodou toto to, aby boli aj v pustine aj u Moiri ? Mám 100 hodinový save. Prelezeného tiež celkom dosť a nenašiel som fakt ani 1 Schematics na muníciu. A podla toho co som čítal by ich malo byť po svete okolo 80

To proste nieje možné že by som ich prehliadol. Iba že by teda nevyzerali ako ten klasický papier na schematics, ale nejak nenápadnejšie ( napr. ako clipboard )

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 4:29 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
# Ammo Bench - Car Mechanic.esp - Tento sa zdá byť v pohode. Môžme ho testnúť, či to nieje nejak zabugované.

supr a nezapomeň si čapnout (stealth), když budeš rabovat auta.

nuke píše:
# Ammo Bench - Scattered Schematics - A nebude náhodou toto to, aby boli aj v pustine aj u Moiri ? Mám 100 hodinový save. Prelezeného tiež celkom dosť a nenašiel som fakt ani 1 Schematics na muníciu. A podla toho co som čítal by ich malo byť po svete okolo 80

To proste nieje možné že by som ich prehliadol. Iba že by teda nevyzerali ako ten klasický papier na schematics, ale nejak nenápadnejšie ( napr. ako clipboard )

80? Jaks na to číslo přišel? A vypadá to normálně...jako schematics na zbraně. Doufám teda, že si to nepletu a že sem našel opravdu tu munici.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 5:02 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Niekde som to našiel na nexuse, keď som pátral ako funguje ten melting iron. Ale je dosť možné, že to bolo k inému modu ( Vtedy som tých modov na toolkity a workbenche prešiel hodne. A zdalo sa mi, že to bolo pri tom ammo toolkit. Tak ale asi nie ). možno k tomu čo uvádzaš vyššie. Ale fakt divné, že ja nič. no uvidíme. Ak teraz nejaké nájdeš, napíš presnú lokáciu, bo by som si to rád overil :)

Tak zatial pridám len tie autá. A neskôr to pôjdem hrať. Ešte sa stále zotavujem zo včerajšieho kultúrneho šoku s názvom DLC - MZ :x

A btw z tých čo si pridal naposledy som ešte nedával žiadne. Tam sa mi pozdáva viac menej len House Map Markers a keď tak ten junk shop.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 5:12 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
Niekde som to našiel na nexuse, keď som pátral ako funguje ten melting iron. Ale je dosť možné, že to bolo k inému modu ( Vtedy som tých modov na toolkity a workbenche prešiel hodne. A zdalo sa mi, že to bolo pri tom ammo toolkit. Tak ale asi nie ). možno k tomu čo uvádzaš vyššie. Ale fakt divné, že ja nič. no uvidíme. Ak teraz nejaké nájdeš, napíš presnú lokáciu, bo by som si to rád overil :)

Ok, já sice teď zkouším nějaké nové questy, ale třeba na nějaké i tak narazím.

nuke píše:
Tak zatial pridám len tie autá. A neskôr to pôjdem hrať. Ešte sa stále zotavujem zo včerajšieho kultúrneho šoku s názvom DLC - MZ :x
hehe MZ mě teprve čeká ::bez_chlupu

nuke píše:
A btw z tých čo si pridal naposledy som ešte nedával žiadne. Tam sa mi pozdáva viac menej len House Map Markers a keď tak ten junk shop.
Zkoušel jsem všechny, akorát ne Down and Dirty, protože hraju za černocha :D
Crowded Cities je ok, akorát některým postavám nepasuje barva hlavy a těla, ale je to cca u jednoho z desíti. U Wasteland Travellers to bylo daleko horší. Tohle prý dělá až po patchi 1.5, který to nějak kurví a dá se to odstranit masterupdatem, ale to sem zatim neřešil.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 6:09 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Tak... Všetko mám updatnuté. Load order prispôsobený svojim potrebám. Ja som si tam pridal tie bedne do domu a este backpack ( ten je už aj v novšej verzii toho modu Primary Needs ). Primary Needs si v tých dvoch updatoch updatoval ? Lebo ak hej, musím si ten svoj backpack odškrtnúť...
A ešte jedna vec: Kde je ten car mechanic mod ? Na nexe ho nie a nie nájsť.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 6:18 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
Tak... Všetko mám updatnuté. Load order prispôsobený svojim potrebám. Ja som si tam pridal tie bedne do domu a este backpack ( ten je už aj v novšej verzii toho modu Primary Needs ). Primary Needs si v tých dvoch updatoch updatoval ? Lebo ak hej, musím si ten svoj backpack odškrtnúť...
A ešte jedna vec: Kde je ten car mechanic mod ? Na nexe ho nie a nie nájsť.

Zkoušel jsem různá rozšíření pro Megaton House, ale všechna překrývají Cook-o-matic 3000.
Fakt hustej obrázek!

Primary Needs jsem neupdatoval. Neupdatuju nic, co je součástí FWE nebo by z toho byl maglajz. Back packy sem tam nerval, protože vypadají příliš moderně.

Ammo Bench - Car Mechanic.esp: Strip car engines for fission batteries and scrap metal after reading "Auto Repair" magazine in Rivet City Science Lab.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 6:28 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Tie moje bedne do domu Cook-o-matic 3000 neprekryli ( ale ten mod zas nemôžeš dať do modpacku, kôli tomu, že niektorých by zvádzalo to že tá bedňa sama opravuje veci. Mne to je jedno, ja ju nepoužívam ) :) A to mi je vlastne jedno, lebo som ho hodil na jednu bedňu do kuchyne.

Takže ak myslíš ten car mechanic, čo by mal byť v tomto - http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2693, tak ten by sme tam mali mať už od začiatku, nie ?

A inak v tom readme, čo linkujem je práve to, čo som spomínal...
Citace:
**27/2/10**

Added two new plug-ins, Scattered schematics and Decreased output. The latter being a request. Please don't ask me where xxxx schematic is
as i truly will not be able to answer you, there is 80 schematics hidden, i can't remember every single one.


EDIT: Ten "Auto Repair" magazine som v RC hladal. Buď som slepý, alebo tam proste nieje. Ešte ho omrknem.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 6:37 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
Tie moje bedne do domu Cook-o-matic 3000 neprekryli ( ale ten mod zas nemôžeš dať do modpacku, kôli tomu, že niektorých by zvádzalo to že tá bedňa sama opravuje veci. Mne to je jedno, ja ju nepoužívam ) :) A to mi je vlastne jedno, lebo som ho hodil na jednu bedňu do kuchyne.

jj, přesně. Už si něco upekl? :D

nuke píše:
Takže ak myslíš ten car mechanic, čo by mal byť v tomto - http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=2693, tak ten by sme tam mali mať už od začiatku, nie ?

No, asi sem ho tam nedával, protože jsem použil "Scavangable Vehicles", jenže mi ten mod dělal bordel (překrývaly se dvě textury aut a vždycky se ta jedna začala vznášet hehe)

nuke píše:
A inak v tom readme, čo linkujem je práve to, čo som spomínal...
**27/2/10**

Added two new plug-ins, Scattered schematics and Decreased output. The latter being a request. Please don't ask me where xxxx schematic is
as i truly will not be able to answer you, there is 80 schematics hidden, i can't remember every single one.
To je ale popis toho Ammo Bench - Scattered Schematics

nuke píše:
EDIT: Ten "Auto Repair" magazine som v RC hladal. Buď som slepý, alebo tam proste nieje. Ešte ho omrknem.
hledej šmudlo :D

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 7:09 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
JaW píše:
jj, přesně. Už si něco upekl? :D


Heh... len na ukážku: Obrázek
Mám zatial len 2 recepty + ten na mole rat wondermeat.

A čo sa týka tých áut: Podla toho popisu + obrázku by mal byť na tomto stole: http://www.fallout3nexus.com/downloads/images/2693-1-1243711964.JPG

Na tom mám však ja len laboratórne zariadenie atď... Proste to čo tam bolo v defaulte. Ale stiahnem si tie optional files a pridám to tam. A pridám aj ten retext toolkitu.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny