Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 7:16 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2010 9:42 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
JaW píše:
FNNCQ.esm jsem posunul úplně na konec všech esm a trénink na meatshield teď trvá cca minutu.


Toto som urobil už dnes doobeda, len som to nespomenul lebo som chcel vidieť čo to urobí. Ten mesmetron si pridám tiež :-)
Aj keď teraz už mám tú dart gun a tá je stealth. Tj. ak napríklad takto zotročím niekoho v kostole detí atomu, tak ostatní a ani mesto nieje nepriatelské. Tak ak nejak podobne vytunil aj mesmetron, bude to fajn. Nevraviac o jeho výhode že sa darí zotročiť na 1x.
S tou pištolou na šípky treba vačšinou obeť najprv načať s inou zbraňou.

když ho trefíš dart gunem ze stealth, tak je to na první pokus.

nuke píše:
Ma tak napadlo, nevieš kde ti dá cook-o-matic 3000 do tenpenny suite ?
Na nexe obrázok nieje, ale dočítal som sa, že do rohu vedla workbenchu. To by mi moc nepomohlo, keďže si tam chcem pridať toto: http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=4832 a tam je nejaká skriňa :|

Nevím, proto ani do Megatonu, ani to TPS žádné mody nedávám.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2010 9:48 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
Ano veď práve. Ale inak to čo som teraz vyškrtal mám až na jednu - dve veci vyskúšané.

[ ] KillableKidsOptional.esp
[ ] UnkillableKillable.esp

Tieto som odškrtol už minule, pretože ma štvalo to, že kôli skriptom, ktoré predpokladajú, že niektoré NPC bude žiť by som musel niektoré časti hrať znova a znova. Príkladom buď Redin pred GNR. mala by ísť k tomu prevrátenému autobusu a vtedy sa zjaví Behemot. Mne ju ale párkrát zabili už v tej škole pred GNR ( dokonca mi tam zabili aj Sarah ), tak to bolo o nervi, keď vieš akým hurá systémom bojujú AI pri takýchto bojoch na telo. Decká som zas zrušil pre istotu, nech napríklad tie čo zachránim z PF niečo po ceste nezožere ::lol


Nebude problém ty dvě postavy ze smrtelných odstranit. Tady je kompletní seznam:
Kdybys věděl ještě o nějakých postavách, ke kterým přijdeš při boji a mohou podobně chcípnout, dej vědět ::ano

Obrázek
Obrázek

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: pon dub 05, 2010 10:10 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Ten dart gun povedz raiderom ktorých som nedávno zotročoval ::lol
Tá časť dialnice čo je neďaleko vaultu 101 smerom na JZ a ešte ďalej je barn + sýpka kde sa odohrá náhodné stretnutie. Na tej dialnici je kopa raiderov. tak som ich z dialky odstreloval a keď som videl, že sa blíži nejaký čo už o mne vie, inak ako s gulkami pred strelou z dart gunu som ho nepresvedčil.

Tú suite vyskúšam. To je aj tak zas len pre moje potreby, tak pri najhoršom si ten stôl spod cook-o-matic odstránim.

No k tým postavám: Napadá ma doktorka Li, keď ju eskortuješ do Citadely. Potom neviem ako je braný fotrík, keď ide nazad do RC. Ja sa tam fast travelujem, ale on ide sám, tak neviem ako sú riešené takéto situácie. Či po ceste dakoho stretá a tak... Určite je tých postáv dosť, ale ja som to od toho GNR hral bez toho, tak ťažko povedať. Napr. Dr. Li by mi prežila v tom tuneli tak či tak. Tam už som mal Eugene a nebol problém to vykosiť.
Potom ešte nejaké z DLC možno, ale to si najprv odtrp aj ty. Vlastne zahraj som chcel napísať ::lol Nech nespoilujem.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: úte dub 06, 2010 8:42 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:
Potom ešte nejaké z DLC možno, ale to si najprv odtrp aj ty. Vlastne zahraj som chcel napísať ::lol Nech nespoilujem.

Nemyslím si, že to v dohledné době dohraju. Jestli vůbec někdy.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: úte dub 06, 2010 11:56 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
No v tejto hre aj ja zrejme len Pitt, ten sa celkom dá aj keď na ňom je naj tá myšlienka a prostredie. Zvyšok pokulháva ( klasická Beth ). BS ešte tiež ujde. Ten zvyšok je opruz.

| SPOILER
No napríklad v PL je jeden ghoul ktorému pomáhaš brániť dom pred chamraďov z močiarov. No a tých je vo finále tolko, že aj boj v Com centre v Aliens sa zdá ako piknik.
A aj v Pitte mi tá postava, čo ma tam doviedla omdlela hneď na začiatku. Ale to zas kôli blbej AI. Keďže ja som v klude z bezpečia ostreloval a on klasicky nabehol do krížovej palby.


Ozaj ťažké to takto posúdiť čo sa dá uhrať a čo už skôr nie.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 9:12 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Odporúčam pridať http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=6167.

Neviem či to je len u mňa kôli HDR či čomu ::scratch , ale bez tohto modu mi tá zimná verzia PA doslova žiari ::roll
Ak bude záujem, dodám aj screeny na porovnanie.

Tá klasická verzia T51b DX je stále zakomponovaná do tohto modpacku ? Ja len, že ju nevidím u seba v loadorderi.

EDIT:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek


Hlavne na tom prvom čo je v podzemnom bunkri je to dobre vidiet ( neviem či to je kôli odrazom svetla, ale je to hnus ). Ale ani ten z povrchu nieje nič moc IMHO.
To modnuté je už o dačo lepšie.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 6:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 04, 2010 4:58 pm
Příspěvky: 5
Hej nema niekto alternativny link na stiahnutie tejto super duper vecicky?

A este par ozatok: Je tam obsiahnuty mod 100cap levelu a toho modu co mozete mat akykolvek skill nad 100?Je tam obsiahnuty aj ten melee pack mod ktory sa spomina na prvej strane?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 6:57 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Ten melee pack tam už nieje. Sice nieje problém si ho pridať, ale moc ho nevyužiješ. Ja používam melee zbrane len sem tam na švábov. Ostatní nepriatelia si ta celkom pekne podajú kým sa k ním dostaneš na dosah.

Načo alternatívny link ? Veď máš všetko potrebné tu ;)

100 level cap tam nieje. Ale inak dobrá otázka. Tiež by som ho uvítal. Ale skilly nad 100% dať môžeš.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 7:26 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
TatkoSmolko píše:
Hej nema niekto alternativny link na stiahnutie tejto super duper vecicky?

A este par ozatok: Je tam obsiahnuty mod 100cap levelu a toho modu co mozete mat akykolvek skill nad 100?Je tam obsiahnuty aj ten melee pack mod ktory sa spomina na prvej strane?

Level cap 100 najdeš u mě v podpisu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 7:29 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 04, 2010 4:58 pm
Příspěvky: 5
ja viem že to tam je len som chcel vedieť či to je aj v tomto packu aby som ho nedal zbytočne dva krat a mohlo to robiť nejaké problémy...a náhodou niekto kto má ten mód? že by mi poslal na mail?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 8:18 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Say [Bot] píše:
Level cap 100 najdeš u mě v podpisu...


A funguje aj do JaWovho packu ?

TatkoSmolko píše:
ja viem že to tam je len som chcel vedieť či to je aj v tomto packu aby som ho nedal zbytočne dva krat a mohlo to robiť nejaké problémy...a náhodou niekto kto má ten mód? že by mi poslal na mail?


Ak si nainštaluješ tento modpack presne podla postupu, ten mod na melee tam nebude. Ale v popise na prvej strane je na neho link. Ak chceš, stiahni si a pridaj ho tam.

A ak ten tvoj príspevok bol k tomu 100 lvl cap, tak pozri príspevok od Say [Bot]a

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 8:50 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned dub 04, 2010 4:58 pm
Příspěvky: 5
Rád by som ho nainštaloval ale link na download nefunguje tak ešte raz prosím poznáte iný link, alebo mi môžte niekde uploadnuť alebo poslať na mail??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 10:06 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Hups... sorry. som si nevšimol, že už to JaW zmenil. Počkaj, kým to uploadne celé ako má v pláne. Budeš to mať v jednom balíku a viac menej otestované. Ja mám dakde všetky súbory, ale uploadovať to a hlavne popisovať čo v akom poradí nainštalovať je na dlho.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 10:42 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
nuke píše:

Balík už hotový, uploadnutý. Bohužel, už nebudu nic přidávat. Hotovó ::bez_chlupu

nuke píše:
Tá klasická verzia T51b DX je stále zakomponovaná do tohto modpacku ? Ja len, že ju nevidím u seba v loadorderi.

Jsou to jen meshe a textury.

TatkoSmolko píše:
Hej nema niekto alternativny link na stiahnutie tejto super duper vecicky?
Už si to můžeš stáhnout. Link je v prvním příspěvku.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: JaWův "VŠB APPROVED" MegaPack pro Failout 3 GOTY EN only
PříspěvekNapsal: ned dub 11, 2010 11:09 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
::ano Mne napokon nerobí problém si ho mierne customizovať. Ten XP cap si neskúšal ? By ma zaujímalo, ako to rieši úrovne nad 30. Či to počíta tak ako by malo alebo by to mohlo robiť problémy s FWE modom ?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 205 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny