Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 9:27 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Schoollout
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2018 12:59 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte dub 24, 2018 12:14 pm
Příspěvky: 1
Zdravím,

o Vaultu Šílené Brahmíny už vím X let, když jsem hrával první dva Fallouty tak jsem sem skoro pořád chodíval pro nějaký infromace nebo při nejhorším čuměl do návodu (ale to jen fakt málo, to není pak ono).

Každopádně jsem vyrůstal/dospíval na prvních dvou Falloutech, hrával jsem je v době kdy jsem býval ještě na základce. Trojku i čtyřku se bojím hrát podle toho, co jsem o nich četl/slyšel od hardcore fans jedničky a dvojky. New Vegas bylo fajn ale 1 a 2 jsou prostě top.

Ale k věci, už na základce jsem si udělal celkem solidní vztah k postapo prostředí a chtěl jsem vždycky nějak spojit základku a postapo dohromady. Tenkrát jsem na to neměl ale úplně prostředky ani kapacitu. Před dvouma rokama jsem ale v rámci prokrastinace nainstaloval AGS (program na tvorbu adventur) a tak nějak nechal moje dávné matné představy, vize a vzpomínky tvořit a tvořit...

Až z toho vzešla adventura jménem "Schoollout." Normálně bych to hodil do "Ostatních her" ale je to dost postapo plus jsou tam i nějaký odkazy na Fallout, tak to hážu sem. Btw stejně jako Fallout, i Schoollout má víc způsobů ukončení a podle toho co se kterou postavou uděláte se i její osud na konci změní.

Odkaz na stažení ZDE

Je tam i detailnější recenze, dal bych sem tu hru dřív ale nějak mě to před těma dvouma rokama netrklo.

Obrázek ze hry:

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Schoollout
PříspěvekNapsal: úte dub 24, 2018 3:44 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
Bizaron píše:
Každopádně jsem vyrůstal/dospíval na prvních dvou Falloutech, hrával jsem je v době kdy jsem býval ještě na základce. Trojku i čtyřku se bojím hrát podle toho, co jsem o nich četl/slyšel od hardcore fans jedničky a dvojky. New Vegas bylo fajn ale 1 a 2 jsou prostě top.

ak si ešte nevyskúšal Fallout of Nevada, neváhaj, stiahni, naištaluj a hraj, je to bomba ;) takto nejako by som si predstavoval ozajstný Fallout 3

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny