Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:19 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: úte říj 08, 2013 2:58 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 20, 2009 2:51 pm
Příspěvky: 105
mam dotaz: v rat hole mam ukol zajistit jizni strane vyboavicku pro doktora. kde ale vzit doktorskou bransu? sel jsem uz do seditu, ani tam jsem nic nenasel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 7:01 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
je tam stará/zlá animácia Konec tahu/Boje, pri otváraní, zatváraní je tam anglický text End turn /Cmbt :D

až by ste chceli, môžete si to upraviť/ dať do patchu

http://www.ulozto.net/10560859/endanim-final-cz-rar

Fallout\DATA\ART\INTRFACE\ENDANIM.FRM
Fallout\DATA\ART\INTRFACE\ENDCMBTD.FRM
Fallout\DATA\ART\INTRFACE\ENDCMBTU.FRM
Fallout\DATA\ART\INTRFACE\ENDTURND.FRM
Fallout\DATA\ART\INTRFACE\ENDTURNU.FRM

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 7:05 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Toudi, na tohle jsem myslel. Nebuj :D Mělo by té grafiky být ještě víc. Musím probrat složku pro RP. Chtěl jsem to poslat v jednom balíčku s opravenou češtinou ;)

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 7:13 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
OK, len som to teraz nainštaloval a bolo to to prvé, čo mi udrelo do oka :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 7:37 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
toudi_sk píše:
OK, len som to teraz nainštaloval a bolo to to prvé, čo mi udrelo do oka :D

jj, mě taky 8 -))

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 9:18 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob úno 27, 2010 5:24 am
Příspěvky: 54
[quote="Drát"]Tak sem to dohrál, to byla teda jízda. No musím říct, že to je to téměř dokonalá totální konverze. Některé questy, třeba s Anonymem, ty mě naprosto dostali. Gratuluju, geniální. Tak mě to chytlo, že sem to to během tří dnů sfouknul. ::love2
A ten ujetý prodejce zbraní, to bylo bylo něco. :D[/quote
Měl jsem otagovaného řeč,doktora a brašnu jsem dostal od fešného děvčete v rat hole co má svého milence ve sklepě, navíc jsem si procvičil právě uvedenou dovednost na jedné její nejmenované oběti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: stř říj 09, 2013 10:19 pm 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
Zrovna jsem se dostal k Lysandře a mezi spoilerama jsem se dočetl, že má nějaký odpočet času na quest splnění hledání bratra. To jsem zdá se vyřešil, neb jsem našel místo jeho posledního odpočinku, Lysandru tam zavedl, ale když jsem si kontroloval jestli je to správný náhrobek uklikl jsem se a klikl jsem na hrob místo kříže. Lysandře se to nelíbilo, ale považoval jsem celou věc uzavřenou. Teď mi ale svítí mezi nesplněnými questy právě "pomoz Lysandře najít bratra". Bug? Nebo tím quest nekončí a něco jsem nepobral?

Pořád se nemůžu dostat k lepší zbroji a trochu mě štve, že jsem si splněním questu se ztracenýma dětma v císařském městě uzavřel cestu k lovcům mutantů. Je fakt, že kvůli šesti prstům by se střílet nemělo, ale XP... :-D

Jeste jedna vec ohledne Chucka, jak ma zabezpecenou skrys, mam pasti jen na 25%. Jde metodou save/load dosahnout toho, abych se tam dostal? Jestli tam neni treba ta kevlarka, protoze celou dobu hraju jen v kozene zbroji a je to dost narocne:)
Dík


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 7:14 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:53 am
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
CrocodilusCZ píše:
Zrovna jsem se dostal k Lysandře a mezi spoilerama jsem se dočetl, že má nějaký odpočet času na quest splnění hledání bratra. To jsem zdá se vyřešil, neb jsem našel místo jeho posledního odpočinku, Lysandru tam zavedl, ale když jsem si kontroloval jestli je to správný náhrobek uklikl jsem se a klikl jsem na hrob místo kříže. Lysandře se to nelíbilo, ale považoval jsem celou věc uzavřenou. Teď mi ale svítí mezi nesplněnými questy právě "pomoz Lysandře najít bratra". Bug? Nebo tím quest nekončí a něco jsem nepobral?


Jmenuje se Lystra, ale nevadí. Lysandra se mi líbí, tak jsme jí měli pojmenovat :-) Zkus se s ní na ten hřbitov ještě vrátit a dostat jí i sebe dovnitř za ohradu hřbitova. Měla by se spustit krátká animace, která začíná tím, že Lystra sama k hrobu dojde.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: čtv říj 10, 2013 9:38 am 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
Omluva za zkomolení jména a díky za tip, jdu hned vyzkoušet. Nemám rád neuzavřené questy:)

Jinak díky za parádní hru, já to hodnotím ještě výše než F1 i F2, parádně napsané questy, fakt se mi to líbí. Těším se, až to pojedu za evil osobu:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 10:47 am 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
Jsem zamrzl na mrtvém bodě. Momentálně jsem v Albeněco a dostal jsem se i do císařského města. Splnil jsem quest s máriem, i tou šestiprstou holčičkou. Všichni v císařském městě mluví o anonymovi, ale já nevím, kdo mi ten quest zadá? Prošmejdil jsem snad všechno a tuším že pro další postup hrou bude klíčový Vault po městěm, kam se asi můžu dostat buď přes Lovce, což odmítá Lystra, nebo přes quest císařského města.

Nenakopl by mě někdo prosím správným směrem, klidně do PM, abychom nespoilovali?

Dík!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 2:10 pm 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
| SPOILER
Našel jsem základnu mutantů, prokecal jsem se přes toho troubu, ale nevím jak dál. Nightkin u výtahu mě zabije, ale to není problém, jen nevěřím, že to je správný postup, bloudit po mapě a pak dorazit do lokality o které prd vím, neznám souvislost a prostě jen mutanty vystřílet. Něco mi uniká....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 9:24 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
CrocodilusCZ píše:
Jsem zamrzl na mrtvém bodě. Momentálně jsem v Albeněco a dostal jsem se i do císařského města. Splnil jsem quest s máriem, i tou šestiprstou holčičkou. Všichni v císařském městě mluví o anonymovi, ale já nevím, kdo mi ten quest zadá? Prošmejdil jsem snad všechno a tuším že pro další postup hrou bude klíčový Vault po městěm, kam se asi můžu dostat buď přes Lovce, což odmítá Lystra, nebo přes quest císařského města.

Nenakopl by mě někdo prosím správným směrem, klidně do PM, abychom nespoilovali?

Dík!

| SPOILER
Prošmejdil jsi také místní knajpu? Na baru sedává takový rozverný poručíček...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 9:25 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
CrocodilusCZ píše:
| SPOILER
Našel jsem základnu mutantů, prokecal jsem se přes toho troubu, ale nevím jak dál. Nightkin u výtahu mě zabije, ale to není problém, jen nevěřím, že to je správný postup, bloudit po mapě a pak dorazit do lokality o které prd vím, neznám souvislost a prostě jen mutanty vystřílet. Něco mi uniká....

| SPOILER
Myslím, že když nevíš, co dělat s mutantama, velký barák s hromadou lidí, kteří si říkají Lovci MUTANTŮ by možná mohli napovědět. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: pát říj 11, 2013 10:55 pm 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
| SPOILER
Jop, poručík odstartoval moc hezkou dějovou linii! Právě jsem vyhnal Lovce mutantů z Vaultu a spokojenost. Jen jsem trochu doufal, že už se mi tam dropne PA, které nemůžu nikde najít. Mimochodem, ty vylepšené paklíče, na co vlastně jsou? Mám klasické, normální šperháky, ale s nima se někam nedostanu, tak jsem si chtěl koupit tyhle, ale píšou že to nic nedělá...Tak je to jen na elektronické zámky? Copak ve Falloutu jsou elektronické zámky? Nebo tím je myšleno hackování počítačů? Ve Vaulutu je antimateriální rifla, bohužel mám sílu jen 6, kua a do operace se mi nechce, jelikož to je neetické! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 1.5: Resurrection - Dotazy
PříspěvekNapsal: sob říj 12, 2013 8:21 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Teď si nejsem jist, co máš přesně na mysli. Ve Falloutu samozřejmě elektronické zámky jsou. Proto existují nejen paklíče, ale také elektronické paklíče, a obojí sexistuje v Mk. I. a Mk. II. verzi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny