Forum Vaultu Šílené Brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát pro 14, 2018 4:28 am

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fonline reloaded - Nový server pro CZ / SK
PříspěvekNapsal: ned lis 11, 2018 1:43 pm 
Vemeno
Vemeno

Zdravím,

mám jednu takovou ideu. Už jsem na tom začal trochu pracovat, ale bez testerů to pořád není ono.
Jsem schopen rozběhnout vlastní Fonline server, ale k tomu, abych ho vylepšil, potřebuji několik lidí,
kteří obětují trochu svého "vzácného" času ve hře, sdělí mi, co si o tom myslí a co by bylo třeba dodělat.

Jedná se o klasický Fonline server, prozatím bez různých vylepšení.
Velmi rád bych začal tím, že by se přeložilo těch 2,3MB textu, které jsou v dialozích, do češtiny.

Moje znalosti angličtiny končí u technických a programátorských termínů, takže sám na tohle nestačím.
Navíc obsáhlost / množství souborů s dialogy jednoho člověka odradí.

Chystám se server rozběhnout na ostro před vánocemi, ať už s překladem, nebo bez něj.

Nastaveného klienta velice brzy uploadnu na MEGA nebo OneDrive, případně i na CzT. Pak se bude stačit už jen registrovat a hrát, jak jste zvyklí.

Mimochodem bych velmi uvítal lidi z gangů VŠB a Hawks.
TS3, nebo Mumble nebude problém (o tom bych dal hlasovat, TS3 se mi zdá ale jistější).

EDIT: Jak vidíte, upravuji to pro reloaded, protože jediná dohledatelná verze 2238 je zabugovaná až až a nepovolí administrátora.
Chtěl jsem server spustit již odpoledne, ale nemohl jsem se prokousat přes "ochranu", která otevírala reklamy v prohlížeči pokaždé,
když jsem se pokusil přihlásit jako administrátor.

Předmět příspěvku: Re: Fonline reloaded - Nový server pro CZ / SK
PříspěvekNapsal: pát lis 23, 2018 11:34 pm 
Vemeno
Vemeno

Takže pokud to vůbec někoho zajímá:

Stránky serveru najdete tuhle: http://fonline.powerack.cz. Prozatím se jedná o koncept, který v případě, že by se projekt chytnul, přesunu na vlastní doménu.
Odkazy ke stažení klienta jsou tamtéž, případně lze dohledat na CzT, konkrétně na https://tracker.cztorrent.net/torrent/fonline-reloaded-2013/441770.

Pokud by se někdo chtěl pustit do překladu do CZ, uvítal bych pomoc. S radostí poskytnu materiál, který je potřeba přeložit.

Server jede 23/7 - vyhrazuji si hodinu denně na updaty, ale pravděpodobně to nikdo ani nepostřehne.
Pokud by došlo k výpadku delšímu, než jedna hodina, mrkněte napřed na web, jestli nejde o nějakou delší odstávku, nebo na TSko. Formulář ke kontaktování z webu zavedu ještě dnes.

Předmět příspěvku: Re: Fonline reloaded - Nový server pro CZ / SK
PříspěvekNapsal: úte pro 11, 2018 4:20 pm 
Moderátor
Moderátor

Ten klient je už nějak nastaven pro připojení ke tvému serveru?

A tohle pravidlo je úsměvné:"Je zakázáno vykrádat cizí stany / domky / báze. " Nejde báze nějak uzamčít? :)