Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:52 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: rady do začátku?
PříspěvekNapsal: úte úno 15, 2011 7:17 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte úno 15, 2011 6:53 pm
Příspěvky: 1
poradíte jak vyexpit postavu? mám vzkušenosti s normálním falloutem 1,2 ale Fonline mi nejak nejde... pár questů sem udělal jenže angličtina mi moc nejde a kydání brahmininců mě moc teda nebaví... jenže sotva vytáhnu paty z města tak mě něco zabije a o všechen výdělej přijdu takže se nějak nemůžu hnout z místa a hra mě dost láká ::help ::help ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rady do začátku?
PříspěvekNapsal: sob srp 06, 2011 8:13 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned lis 01, 2009 8:23 pm
Příspěvky: 9
mam uplne stejny dotaz ... Dneska sem to zacal hrat a ikdyz me ta dost laka tak me zaroven i trochu zklamala :(
Nejprve sem si vydelal 150caps a chtel sem si udelat banku ale nez sem tam dobehl nekdo me okradl (ted uz vim ze je lepsi to mit v ruce) Pak kdyz sem tezce sehnat vubec nejakej perlik an tezeni abych zas mohl zacit tak me prozmenu v NCR sezrali psi nevim jak je to mozne kdyz jsou tam straze ... No a ted me predchvili nastesti bez veci sundal bomber

Nejake tipy do zacatku ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rady do začátku?
PříspěvekNapsal: ned srp 14, 2011 6:39 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv srp 20, 2009 11:06 am
Příspěvky: 14
No úplně nejdůležitější je co nejdříve si udělat stan a tam si dávat všechny věci co najdeš/vyrobíš/koupíš/ukradneš ::cool .
Bez toho budeš po každé smrti opět začínat s holým zadkem a to je dost otravný.
Na stavbu stanu potřebuješ 10 brahminích kůží, 10 Brahmin Hides, jdeš s nimi někam do putiny, dáš použít a je to ::) .
Taky je dobrý si v městě ve které se nejčastěji objevuješ a tedy asi i obchoduješ zařídit v bance účet a hezky si tam ty money syslit ;)
U sebe toho nosit co nejméně z důvodu neustálého výskytu zlodějů a PK hráčů.
Prachy je dobrý mít ve slotu kde máš běžně nějakou zbraň, z tohoto místa ti je nikdo nemůže ukrást ale je lepší je mít v pasivním slotu, protože v aktivním každý uvidí co máš v ruce a taky tě právě kvůli tomu může sejmout ::cool .

Nejlepší výdělek peněz na začátku ale ve směs po celou dobu co hraješ je:

1) Mít první pomoc, tedy First Aid na 40 % a pak můžeš dělat léčivý prášek, Healing Powder, který v každém městě bez problémů prodáš až za 40 peněz, tady pak už jen záleží na kolika % máš vysokou vlastnost Obchodníka čili Barter - stačí jen v pustině nasbírat kytky jménem Broc nebo Xander a pak si kdekoliv a kdykoliv můžeš vyrobit léčivý prášek.
Super na tom je to, že k tomu nepotřebuješ Worbench tedy pracovní stůl a hlavně to nestojí asi sekundu z tvého časového omezení ohledně výroby věcí - ve Fonline můžeš vyrábět dokud nevyčerpáš limit který je přesně 1 hodina, jakmile to přešvihneš, tak si musíš počkat až ti to zase spadne pod tu hodinu.

2) Je výroba nábojů do "vzduchovky" čili BB ammo, na to musíš opět v pustině najít 4 kousky šrotu neboli Junk, najdeš ho jen v zničených městech, volně v pustině není. Ze 4 "junků" vyrobíš vždy 50 nábojů které opět dle výše % u vlastnosti Barter můžeš prodat až za 200 peněz.
Zde je opět výhoda, že nepotřebuješ Workbench ale už to stojí čas a sice 50 nábojů - 4 minuty výrobního času pryč.
Takže teoreticky do hodinového limitu jsi schopen ze 60 "junků" vyrobit 750 nábojů které můžeš prodat až za 3000 peněz, což je velmi slušná odměna za pár minut klikáni ;)

To jsou asi dva nejjednodušší způsoby výdělku peněz, pokud někdo zná lepší a jednodušší rád se nechám poučit, tedy samozřejmě kromě zabíjení a obírání jiných hráčů ale to já jako doktor fakt nedělám ::cool


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny