Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 10:23 am




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 3:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 18, 2009 11:23 pm
Příspěvky: 9
1. Zájemce se předem zapíše na fóru do předem stanoveného tématu

2. Pro přijmutí je nutné, aby nový člen přispěl do pokladny gangu alespoň 3 střelnými zbraněmi (počítaje tak pouze brokovnice, pušky, samopaly, nikoliv pistole) nebo 2 těžkými zbraněmi (gatling, kulomet, raketomet, plamenomet) nebo 1 energetickou zbraní (pouze plasma a laser pušky) + 2-3 zbroje (pouze kožené zbroje, maximálně kovové) + částkou minimálně 5-10k zátek + povinné je sehnání vysílačky pro vlastní účel + potřebných 100 kusů jakéhokoliv druhu munice.

3. Nováček se poté dostaví do oblasti Modocu nebo Reddingu, kde buď vysílačkou nebo přes IRC pošle zprávu.

4. Nováček se nebude vyjadřovat vulgárně na IRC, spílajíc ostatním členům za to, že na něj nikdo nemá čas. Někdo nemá potřebnou charismu nebo vykonává důležité úkony na základně.

5. Po přijetí na základnu, či respektive před spuštěním hry si důkladně přečte anglický manuál a jeho dodatky.

6. Nováček se zavazuje, že bude pomáhat ostatním členům gangu, bude pomáhat vyzbrojovat základnu, bude pomáhat při obsazování měst a při jejich ochraně.

7. Nováček se nebude nikdy bezdůvodně střílet na NPC ve městech - obchodníci, atd.

8. Nováček se bude snažit být plně s vybavením samostaný, nebude rabovat na úkor ostatních - nemá-li vybavení, je dovoleno vzít si minimum - zbraň, pár nábojů, popřípadně brnění, až se vyřeší problém s tímto nedostatkovým zbožím.

9. Nováček nebude brát své padlé sestře/bratrovi jeho vybavení pro vlastní obohacení - vybavu si u sebe uschová a celou ji poté vrátí zpět jejímu majiteli.

10. Nikdo se nebude paktovat s konkurenčními gangy, vyjma vyjímek (např. NMA - tohle se upřesní)

11. Za porušení pravidel samozřejmě kárné tresty.

12. Tohle platí nejen pro začátečníky, ale i pro ty ostřílené. :-)

Diskuze otevřená.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 4:18 pm 
Zombie Hunter
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 12, 2009 3:35 pm
Příspěvky: 130
Bydliště: Methan City
add 2 - nevím jak ostatní, ale povětšinou jsem díky lagům nikdy nikam nic nedonesl, protože mně rozkousaly i krysy, což je opruz. Nic proti zápisnému, ale všeho s mírou. Sehnat vysílačku je docela kumšt, jako povinné vybavení byych ji zatím nezařazoval, dokud se tedy nevyřeší respawn inventáře po zabití (nebo jeho ekvivalent)

add 4 - tohle bych při recidivě i trestal. jsem už starší hráč, tak nemám chuť poslouchat nadávky od dětiček.

add 9 - místo zamezení hádek o to, kdo měl to či ono, by mohl být loot po mrtvých členech gangu odložen ve speciální bedně na základně, kde by si majitelé své vybavení přebrali. Problém bych viděljen v zátkách...

add 12 - si děláš pozadí ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

..asi tak po změžném přečtení. Proti ostatním nemám námitek, tedy zatím.

_________________
Můžeš utíkat, ale nakonec se neschováš...
Obrázek

I walk alone, every step i take...

Fallout Online 2238: Status: Out Of Time


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 4:33 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 18, 2009 11:23 pm
Příspěvky: 9
Snikch píše:
add 2 - nevím jak ostatní, ale povětšinou jsem díky lagům nikdy nikam nic nedonesl, protože mně rozkousaly i krysy, což je opruz. Nic proti zápisnému, ale všeho s mírou. Sehnat vysílačku je docela kumšt, jako povinné vybavení byych ji zatím nezařazoval, dokud se tedy nevyřeší respawn inventáře po zabití (nebo jeho ekvivalent)

Přiznám se, pro mne byl začátek také těžký, ale ber to tak, že přijdou alespoň Ti, kteří v pustině obstojí. Docela mne štve každému speciálně vysvětlovat všechny základy, místo toho, aby si jednoduše na 10 minut pročetl fórum a manuál.

Citace:
add 4 - tohle bych při recidivě i trestal. jsem už starší hráč, tak nemám chuť poslouchat nadávky od dětiček.

Proč ne, už mám prvního adepta. ::twisted

Citace:
add 9 - místo zamezení hádek o to, kdo měl to či ono, by mohl být loot po mrtvých členech gangu odložen ve speciální bedně na základně, kde by si majitelé své vybavení přebrali. Problém bych viděljen v zátkách...

Myslíš to dobře, ale na základně už jsou skříně rozdělené. A jak bys vyřešil hromadící se věci? Zatím to tak funguje. Sebereš, na základně nebo jinde vrátíš.

Citace:
add 12 - si děláš pozadí ne? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nedělám, pouze chci, aby se i senioři chovali slušně, pomáhali ostatním a hledali vybavení. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 4:45 pm 
Zombie Hunter
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 12, 2009 3:35 pm
Příspěvky: 130
Bydliště: Methan City
Oki, zatím to beru jak to je, o víkendu nad tím popřemýšlím, třeba přijdu na něco dalšího.

Ono obstát v pustině je jedna věc, ale je to i o člověku. Nikd yjsem co se týče MMO her nebyl powergamer, prostě hraju jak se mi zrovna chce. To neznamená, že se nebudu řídit kodexem klanu. jednoduše nic nehrotím. když si někddo řekne o pomoc, nevidímv tom problém. je to o přístupu hráče. Když si v pondělí řeknu: "jdu nasekat dřevo" tak se tomu bud chvíli věnovat, ale ve čtvrtek už můžu zase nahánět po pustině brahminy, aby nebyla ohrada na základně tak prázdná ::D

_________________
Můžeš utíkat, ale nakonec se neschováš...
Obrázek

I walk alone, every step i take...

Fallout Online 2238: Status: Out Of Time


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 5:24 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte srp 18, 2009 10:31 am
Příspěvky: 2
add 2 - sehnat vysílačku bych řekl, že je docela problém. Můžeš si ji sice vyrobit, ale na to potřebuješ repair na 90% + pár dalších nástroju a komponent.

add 4 - jenom kvituju.

Jinak s tím souhlasím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 6:02 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Pro vstup bych navrhl jen částku 10 000, která bude předána v bance Important memberovi a ten ji okamžitě uloží na společný účet, aby se to zbytečně nekomplikovalo.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 6:10 pm 
Zombie Hunter
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 12, 2009 3:35 pm
Příspěvky: 130
Bydliště: Methan City
znovu ADD 12 - přečti si co tam je momentálně napsáno :mrgreen:

_________________
Můžeš utíkat, ale nakonec se neschováš...
Obrázek

I walk alone, every step i take...

Fallout Online 2238: Status: Out Of Time


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 6:22 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Snikch píše:
znovu ADD 12 - přečti si co tam je momentálně napsáno :mrgreen:
???

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 6:25 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:05 pm
Příspěvky: 1132
JaW píše:
Snikch píše:
znovu ADD 12 - přečti si co tam je momentálně napsáno :mrgreen:
???

Tohle neplatí pro začátečníky

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 6:27 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Jarkeld píše:
JaW píše:
Snikch píše:
znovu ADD 12 - přečti si co tam je momentálně napsáno :mrgreen:
???

Tohle neplatí pro začátečníky

nechápu, co to má společné s mým postem? a bod 12 ať si čtu, jak si čtu, mi taky nedává smysl

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 6:29 pm 
Zombie Hunter
Uživatelský avatar

Registrován: pát čer 12, 2009 3:35 pm
Příspěvky: 130
Bydliště: Methan City
no, je pěkné, že máme jakési pravidla, ale jako poslední bod napsat:

hejlik píše:
...

12. Tohle neplatí pro začátečníky, ale i pro ty ostřílené. :-)

...


to mi evokuje větu typu, chovejte se tak a tak, ale jen tak mimochodem to co jsem řekl neplatí jek pro nové tak i pro staré....

Fixněte to někdo na: Tohle platí nejen pro nováčky, ale i pro ostřílené. aby lidé jako já a mně podobní neměli do čeho rýpat. Nejsem sice gramatický nácek, ale ta věta evokuje pravý opak jejího zamýšleného významu.

_________________
Můžeš utíkat, ale nakonec se neschováš...
Obrázek

I walk alone, every step i take...

Fallout Online 2238: Status: Out Of Time


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2009 6:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 18, 2009 11:23 pm
Příspěvky: 9
Snikch píše:
Fixněte to někdo na: Tohle platí nejen pro nováčky, ale i pro ostřílené. aby lidé jako já a mně podobní neměli do čeho rýpat. Nejsem sice gramatický nácek, ale ta věta evokuje pravý opak jejího zamýšleného významu.

Sorry, to jsem neviděl, rychle píšu - opraveno!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2009 7:13 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 15, 2009 3:01 pm
Příspěvky: 10
Snad to nemyslíte vážně!
vysílačka se schání blbě
Jsou i lidi kterým IRC nejde - IRC diskriminace těch co maj router a neví jak si ho nastavit
Kde mám to vybavení nahrabat?? Kdybych to nahrabal tam mne stejnak sejme obyč krysa....kdyby v normal falloutu tak možná
Dejte pokoj s těmahle nápadama pro elitu, jsou tu i lidi co si chcou zahrát jen občas a ne to pařit od rána do večera

chjo tyhle vaše nápady fakt kazí dojem ze hry. Ne žebych měl lepší nápad jak vykořisťování vyřešit, ale tím že uděláte klan extra pro smetánku a pár vyvolených, to není řešení.

_________________
| SPOILER
Obrázek


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2009 7:19 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 15, 2009 3:01 pm
Příspěvky: 10
To nejtěžší a zároveň nejlepší řešení by asi bylo kontaktovat adminy, a poptat se jestli by nešlo aby leader mohl u terminálu měnit také vlastnosti kontejnerů, kdo k nim může od jaké hodnosti v klanu a... třešnička ... kdo může vybírat a kdo může vkládat. Pak by odpadl problém s vykořisťováním a konečně by byli využity pořádně hodnosti v gangu.

_________________
| SPOILER
Obrázek


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrh pravidel pro přijmutí nováčků do klanu VŠB/UoAW
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2009 7:35 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 15, 2009 2:54 pm
Příspěvky: 1
teď když omezily encountery tak neni snadný všechno tohle sehnat navrhoval bych pravidla trochu zmírnit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny