Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:24 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problém se základnou
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 3:10 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte srp 24, 2010 10:54 am
Příspěvky: 5
Zdravím, mám jednu technickou. Já a dva kamarádi bychom si rádi koupili menší základnu. Máme našetřené peníze a když zajdeme k obchodníkovi do Reddingu, zdá se být všechno v pořádku. Oba mám ve skupině (mají šipku na mne), obklopíme obchodníka, vyberu základnu, "zaplatíme", načež obchodník praví: And what is it you guys call yourselves, anyway? [Make sure that everyone in your group is following you right now, otherwise they won't count as memeber] - moje jediná odpověď kterou mohu zadat je: Nevermind (čímž samozřejmě ukončím rozhovor). Když zde kliknu na tlačítko "Say" a zadám JAKÉKOLIV jméno gangu, odpoví mi: Never heard of you guys, sorry. Don't think I can help you. Nothing pesonal. Tak kde je chyba? Možná jsem si jen jeho otázky špatně vyložil (proto je sem píšu raději v AJ), ale vážně nevím co dál. I když zadám svoje jméno, nebo jméno některého z členů party, jeho odpověď je stejná - nikdy o nás neslyšel. Co jsem tedy opomenul? Děkuji za pomoc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se základnou
PříspěvekNapsal: ned zář 05, 2010 9:08 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
Jméno by mělo být jedno z uvedených v http://fonline2238.net/forum/index.php?topic=1623.0

Nejlépe asi zkopírovat pomocí ctrl +c / ctrl + v. Potom by to mělo jít. Alespoň co já vím. Možná jsou s tím v současné době nějaké jiné obtíže, ale to ti spíš řekne někdo, kdo aktivně hraje.

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se základnou
PříspěvekNapsal: pon zář 06, 2010 9:51 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte srp 24, 2010 10:54 am
Příspěvky: 5
Funguje to! Děkuji i za kámoše :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny