Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 6:20 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pát zář 11, 2009 3:34 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát srp 21, 2009 4:49 pm
Příspěvky: 21
No hlavně musí fungovat betatest, na NMA je akorát topic s bugama a návrhama, ale ten ani nikdo nečistí, není mi jasný co vývojáři od hráčů vlastně chtějí, jestli vůbec něco chtějí. Exploity budou furt jelikož ruská komunita..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: čtv zář 17, 2009 9:50 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 14, 2009 4:30 pm
Příspěvky: 44
tak celkove muzem byt radi ze to neni jen nejaky komercni projekt, vubec mi treba nevadi ze tam neni 60 levelu jako jinde, protoze to uz rovnou muzu hrat takove veci jako Metin2 nebo Lineage2, ale az na nejake veci ktere me stvou je tahle hra vyborna, samozrejme ze aby byla dobre stavena tak se musi urcite veci vyzkouset... ale jde o to se umet prizpusobit, coz se mi znovu podarilo... btw: nevi nekdo jestli v malych skrysich pro gang je workbench? a ten zamek ktery se da vyrobit funguje na vsechny ulozne prostory nebo jen nejake?
EDbySAY: Sem dotazy nepatří ::!

_________________
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: čtv zář 24, 2009 3:14 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 17, 2009 2:31 am
Příspěvky: 59
Bydliště: BoS Outpost
Erendil píše:
tak celkove muzem byt radi ze to neni jen nejaky komercni projekt, vubec mi treba nevadi ze tam neni 60 levelu jako jinde, protoze to uz rovnou muzu hrat takove veci jako Metin2 nebo Lineage2, ale az na nejake veci ktere me stvou je tahle hra vyborna, samozrejme ze aby byla dobre stavena tak se musi urcite veci vyzkouset... ale jde o to se umet prizpusobit, coz se mi znovu podarilo... btw: nevi nekdo jestli v malych skrysich pro gang je workbench? a ten zamek ktery se da vyrobit funguje na vsechny ulozne prostory nebo jen nejake?
EDbySAY: Sem dotazy nepatří ::!


Jo v jeskyních je Workbench i destilátor na rotgut a 3 skříně, problém je v tom, že si jako jedna postava nemůžeš koupit základnu, musej na tebe mít partu asi 3 lidi jinak ti jí neprodaj. Zkoušel jsem to i tak, že jsem si tam přitáh 3 své chary a dal jsem partu jednomu, šipky se ukázaly ale koupit to nešlo, asi vadilo že jsou off. Každopádně bych bral malou jeskyni základnu koupenou v Reddingu ve které by se mi setkávali všechny alty které nejsou ve VSB. Prachy bych i měl, takže kdybys chtěl a věděl bys ještě o jednom člověku, kterému věříš, tak bych to šel zkusit. Kdyžtak pošli soukromou zprávu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2009 5:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 11, 2009 5:21 pm
Příspěvky: 3
Zdarec všichni!
Tak jsem si to rozehrál - hned v první minutě mě někdo sejmul a všechno sebral, říkám si nu což, ale během 10 min. hraní mě sejmuli 6x!!! Dá se v týdle hře vůbec začít jako nováček???? Dokonce mi nakládaji i v NCR - bezezbraně mi nabuší naprosto beztrestně....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2009 7:04 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 19, 2009 10:41 am
Příspěvky: 28
Bydliště: V komiksovém ráji na kocogelu
Valerius píše:
Zdarec všichni!
Tak jsem si to rozehrál - hned v první minutě mě někdo sejmul a všechno sebral, říkám si nu což, ale během 10 min. hraní mě sejmuli 6x!!! Dá se v týdle hře vůbec začít jako nováček???? Dokonce mi nakládaji i v NCR - bezezbraně mi nabuší naprosto beztrestně....


Nemám jedinej bojovej skill, vše v inteligenci a charismě, nemám brnění, nemám jedinou zbraň a přesto dokážu přežít a úspěšně hrát, zabije mě maximálně obří krysák, když si nedám pozor nebo PK, když si nedám pozor a to max jednou za 4 hodiny (a to vážně max), takže jak já to dělám? :)

Fakt nevím, asi jsem hold lepší hráč :D Fallout 2238 mi trochu připomíná opravdový život v postapu - z většiny lidí budou PK, tzn. většina měst nebezpečná a každý se bude snažit přežít, jak bude sám umět - někdo přežije, jiný ne ;)

Pozn. u PK, díky mému novému, zřejmě "polsky" znějícímu, jménu "Koczour" mě většinou odstřelí češi :D - Díky kluci :))

Jinak pohodička ;)

Obratný Kocour


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: ned říj 11, 2009 7:20 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 11, 2009 5:21 pm
Příspěvky: 3
Vždycky mě dostal PK! Když nemáš nic, tak jak se ubráníš týpkovi ve zbroji s brokovnicí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2009 8:38 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 19, 2009 10:41 am
Příspěvky: 28
Bydliště: V komiksovém ráji na kocogelu
Valerius píše:
Vždycky mě dostal PK! Když nemáš nic, tak jak se ubráníš týpkovi ve zbroji s brokovnicí?


Nepolezeš k němu :)
Utečeš... ;)
Otázka totiž zní, proč by ses měl vůbec bránit?? Jak by vůbec k takovému střetu mohlo dojít? Proč lézt ze začátku do měst, kde nejsou stráže? Proč se v pustině ze začátku pouštět do boje se silnějšími??
Snad si nejdřív nastřádám nějaký ten peníz, za něj vybavení a zároveň s tím jsou i zkušenosti, další levely, za chvíli je z tebe nabušenec... A postupně se pouštím do náročnějších věcí, ne?
Si nehrál nikdy žádné RPG? Ty snad vlezeš hned na začátku do tábora supermutantů? Hned ze začátku věříš každému, že to není thief nebo PK?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2009 10:31 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 11, 2009 5:21 pm
Příspěvky: 3
Jo to jo, ale když neseš věci vyměnit za něco lepšího, tak hned u vstupu do města nebo u vstupu do obchodu číhaji PK a sejmou tě aniž stačíš cokoliv prodat!!! Takže zase všechno od začátku s holýma rukama....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2009 11:27 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Valerius píše:
Zdarec všichni!
Tak jsem si to rozehrál - hned v první minutě mě někdo sejmul a všechno sebral, říkám si nu což, ale během 10 min. hraní mě sejmuli 6x!!! Dá se v týdle hře vůbec začít jako nováček???? Dokonce mi nakládaji i v NCR - bezezbraně mi nabuší naprosto beztrestně....

Yop ::idea BETA ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2009 12:10 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 19, 2009 10:41 am
Příspěvky: 28
Bydliště: V komiksovém ráji na kocogelu
Valerius píše:
Jo to jo, ale když neseš věci vyměnit za něco lepšího, tak hned u vstupu do města nebo u vstupu do obchodu číhaji PK a sejmou tě aniž stačíš cokoliv prodat!!! Takže zase všechno od začátku s holýma rukama....

Eh, tak znovu - máš chráněná města - tam PK nejsou! (resp. jsou, ale kvůli strážným si na tebe jen tak něco nedovolí a dinamitu není na rozhazování ;) - Tak co ti brání směňovat tam?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pon říj 12, 2009 9:12 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob zář 05, 2009 9:45 pm
Příspěvky: 25
toebiash píše:
Valerius píše:
Zdarec všichni!
Tak jsem si to rozehrál - hned v první minutě mě někdo sejmul a všechno sebral, říkám si nu což, ale během 10 min. hraní mě sejmuli 6x!!! Dá se v týdle hře vůbec začít jako nováček???? Dokonce mi nakládaji i v NCR - bezezbraně mi nabuší naprosto beztrestně....


Nemám jedinej bojovej skill, vše v inteligenci a charismě, nemám brnění, nemám jedinou zbraň a přesto dokážu přežít a úspěšně hrát, zabije mě maximálně obří krysák, když si nedám pozor nebo PK, když si nedám pozor a to max jednou za 4 hodiny (a to vážně max), takže jak já to dělám? :)

Fakt nevím, asi jsem hold lepší hráč :D Fallout 2238 mi trochu připomíná opravdový život v postapu - z většiny lidí budou PK, tzn. většina měst nebezpečná a každý se bude snažit přežít, jak bude sám umět - někdo přežije, jiný ne ;)

Pozn. u PK, díky mému novému, zřejmě "polsky" znějícímu, jménu "Koczour" mě většinou odstřelí češi :D - Díky kluci :))

Jinak pohodička ;)

Obratný Kocour


škoda, že jsme se včera nezastihli v golghotě - jsme ti přišel an pomoc s yakuzou pozdě :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2009 6:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 27, 2009 4:13 pm
Příspěvky: 5
Ve zkratce je pro mě FOonline jedno velký zklamání... Hrál jsem všechny předešlé Fallouty, které mají mnoho navrch před tímto ,,pokusem´´. Pro mě je hra naprosto nepřehledná, nelogická a opravdu snad v každém směru nedomyšlená. ,, A to jsem se na ni toliko těšil.´´


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2009 8:37 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pát srp 14, 2009 4:30 pm
Příspěvky: 44
nj, je to tezke, kazdou chvili neco meni a vetsinou to stizi... holt si musis najit zpusob jak se probojovat... ale myslim ze casem se to slusne vychyta a final verze by mohla byt opravdu dobra a realisticka...a nejvetsi + je ze to neni placene... coz se dneska jen tak nevidi :wink:

_________________
Pořádek je pro blbce, inteligent ovládá chaos.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: sob lis 28, 2009 9:50 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob srp 22, 2009 3:04 pm
Příspěvky: 51
Maddog píše:
Erendil píše:
tak celkove muzem byt radi ze to neni jen nejaky komercni projekt, vubec mi treba nevadi ze tam neni 60 levelu jako jinde, protoze to uz rovnou muzu hrat takove veci jako Metin2 nebo Lineage2, ale az na nejake veci ktere me stvou je tahle hra vyborna, samozrejme ze aby byla dobre stavena tak se musi urcite veci vyzkouset... ale jde o to se umet prizpusobit, coz se mi znovu podarilo... btw: nevi nekdo jestli v malych skrysich pro gang je workbench? a ten zamek ktery se da vyrobit funguje na vsechny ulozne prostory nebo jen nejake?
EDbySAY: Sem dotazy nepatří ::!


Jo v jeskyních je Workbench i destilátor na rotgut a 3 skříně, problém je v tom, že si jako jedna postava nemůžeš koupit základnu, musej na tebe mít partu asi 3 lidi jinak ti jí neprodaj. Zkoušel jsem to i tak, že jsem si tam přitáh 3 své chary a dal jsem partu jednomu, šipky se ukázaly ale koupit to nešlo, asi vadilo že jsou off. Každopádně bych bral malou jeskyni základnu koupenou v Reddingu ve které by se mi setkávali všechny alty které nejsou ve VSB. Prachy bych i měl, takže kdybys chtěl a věděl bys ještě o jednom člověku, kterému věříš, tak bych to šel zkusit. Kdyžtak pošli soukromou zprávu.


Mno jestli chceš 3 kraftery a solidní hráče a jestli už jsem si to u sebe vyžehlil můžeme taky přispět do party.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Je vůbec FOnline dobře stavěná hra?
PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2009 6:11 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 17, 2009 2:31 am
Příspěvky: 59
Bydliště: BoS Outpost
2 Johnys: Sorry cituješ trochu starý příspěvek z 24.září který sem byl přehozen z jiného tématu.
Už to neni aktuální, momentálně jsem na 2 bázích nevím kde mi hlava stojí a nestíhám těžit suroviny na kevlary a big Gunns a to těží všechno co má ruce.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny