Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 12:52 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 8:42 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát bře 23, 2012 8:20 am
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha
Ahoj přeživší :)
tak moje momentální zkušenosti jsou trochu rozporuplné. Začal jsem hrát asi před dvěma týdny a do včerejška jsem si to docela užíval. Atmosféra F1-F2 je úžasná a spousta vychytávek mě včetně výroby předmětů vyloženě nadchla. Sbíral jsem suroviny, dělal malé questy atd... měl jsem ze začátku štěstí na kůže takže stan jsem měl za chvíli. Sice mě okradly o lano, ale to byla lekce (až potkám toho mrzáka, tak na něj použiju svou desert eagle). Dokonce jsem narazil na člověka jménem Manhunt, který chtěl použil ten fígl, že mě sledoval a chtěl se mi dostat do stanu, ale poučen wiki jsem si ho všiml, takže k ničemu nedošlo.
Momentálně však uvažuju o tom, že se na tu hru vykašlu a hned vysvětlím proč. Říkal jsem si, že udělám ten quest od doktora v Junktownu, že mu přinesu vajíčka radscorpiona. Mno vyrobil jsem si desert eagle s rošířeným zásobníkem spoustu nábojů, brnění z kůže mk II a říkal jsi to bude pohoda. No jo ale co jsem nevěděl, že to bude real-time (já vím, je to tam napsaný, ale myslel jsem, že se to vztahuje jen na souboje PvP), protože v nastavení si člověk může vybrat jestli chce TB nebo RT nebo obojí. No samozřejmě mě ty škorpioni hned před jeskyní sejmuly, prostě proto, že jsem nebyl schopen je myší trefit a já přišel o spoustu věcí, mno.

Vzhledem k tomu, že jsem stále noob, tak otázka: Přehlédl jsem něco? Je možné se přepnout do tahového modu? Myslím tím pouze já versus prostředí...
Momentálně čekám na verzi 2.2 Fallout Restoration project, který vyjde snad příští měsíc (právě skončilo beta testování), ale FOnline má spoustu věcí navíc. RT souboje mi prostě nejdou, ale hodí se to, když člověk utíká z náhodných lokací :).

Silent Wolf

EDIT1: Ještě mě napadlo něco co by můj problém vyřešilo, autofire! Prostě bych klikl na nepřítele a střílelo by to samo. Hm, chtělo by to předělat Fallout do enginu NWN. Chmmm.

EDIT2:Rád bych se zeptal, jestli má na vývojáře smysl, vyvíjet tlak v podobě daruju vám 20EUR když uděláte PvE tahové??? (Právě jsem si pročetl jejich forum o darování na to aby server běžel) Jako já bych jim ty peníze i rád dal, ale bez TB je asi pro mě nehratelné...


Naposledy upravil Silent Wolf dne pát bře 23, 2012 1:54 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 2:58 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
otevri nastaveni a u souboju si zaskrtni turn based nebo si nastav utok na nejakou klavesu a hlavne nestuj na miste jak kokot a od skorpionu odbihej a kdyz ti dojdou ab tak utec z mapy pockej az se dobiji a muzes bojovat znovu

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř bře 28, 2012 4:38 pm 
Dejte mi někdo IP na server tam kde jsem asi nikdo nehraje kde hrajete vy? Hodte mi IP a PORT děkuji předem ::cool


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2015 8:26 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv črc 23, 2015 7:46 am
Příspěvky: 1
Právě jsem se registroval a jsem překvapen, že to asi již nikdo nehraje. Kdysi jsem hrál Fall I/II a chtěl jsem si to dát znovu. Online je skvělý nápad....jen, jestli se někdo přidá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát črc 24, 2015 2:24 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 14, 2015 10:57 pm
Příspěvky: 34
Bydliště: Třinec
právě udělali nový.. pokud chceš mužu s tebou.. sam je to o ničem :D (FOnline 2) tak se to jmenuje teď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny