Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:31 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: úte led 04, 2011 4:44 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte led 04, 2011 4:37 pm
Příspěvky: 1
Zdravím
Chtěl bych se zeptat jak se mužu připojit k bratrstvu a nebo jak se dostat do jejich základny.Chtěl jsem se naučit Skill Big guns lvl3 a nevím jak nato. Předem děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 12:38 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 11, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 16
Tak tady máš napsaný jak se k nim dá přidat a co pro to musíš udělat:
http://www.fonline2238.net/wiki/Talk_to ... n_Initiate

Ale musim podotknout, že já sem se k nim dostal aniž bych něco dával. Kecal sem s tim v San Francisku a řekl sem mu něco o tom, že to umim dobře se zbraněma a takový věci (už nepamatuju přesně) a najednou sem byl přijatej ani nevim jak. Ale to ve wiki popsaný neni, tak nevim.
Ale každopádně když sem se ještě před tim bavil s jednim z nich v NCR jak maj základnu, tak po mě chtěl 120 rounds of 5mm AP. Ale ve wikině píšou, že to ti nabídne pokud máš charizma 6 a vyšší, ale já mam 3, takže sem měl dostat quest abych přinesl 20 raket, což mi nikdo neřekl. Je to nějaký divný ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 3:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob led 01, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Ahoj chtel bych se zeptat jak spravit auto? Muzu pouzit repair? Kolik procent musim mit? Nebo díly sehnat? Nebo se da někde za zatky spravit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob led 08, 2011 1:16 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte pro 28, 2010 6:16 pm
Příspěvky: 3
hanzi161 píše:
Tak tady máš napsaný jak se k nim dá přidat a co pro to musíš udělat:
http://www.fonline2238.net/wiki/Talk_to ... n_Initiate

Ale musim podotknout, že já sem se k nim dostal aniž bych něco dával. Kecal sem s tim v San Francisku a řekl sem mu něco o tom, že to umim dobře se zbraněma a takový věci (už nepamatuju přesně) a najednou sem byl přijatej ani nevim jak. Ale to ve wiki popsaný neni, tak nevim.
Ale každopádně když sem se ještě před tim bavil s jednim z nich v NCR jak maj základnu, tak po mě chtěl 120 rounds of 5mm AP. Ale ve wikině píšou, že to ti nabídne pokud máš charizma 6 a vyšší, ale já mam 3, takže sem měl dostat quest abych přinesl 20 raket, což mi nikdo neřekl. Je to nějaký divný ::scratch


Oni to teď zjemnili, viz tahle novinka.

Taky jsem byl potěšenej, že mě vzali tak rychle... a zatím jediný důsledek po přidání do Bratrstva je (krom misí - teď musím do navarra), že když potkám pozůstatky vůdcovy armády, tak jsem za 2s mrtvej :D. tak běhám nalehko


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: úte led 11, 2011 2:39 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 17, 2009 10:51 pm
Příspěvky: 25
Potkans píše:
Ahoj chtel bych se zeptat jak spravit auto? Muzu pouzit repair? Kolik procent musim mit? Nebo díly sehnat? Nebo se da někde za zatky spravit?


Potřebuješ na něj použít tool, kterej vykraftíš. Šance se pak odvíjí od repair.

Jinak doporučuju dotazy směřovat na http://fonline2238.net/forum/index.php?board=25.0, kde ti odpovi lidi, co jsou aktivní a mají aktuální info.

_________________
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv úno 17, 2011 12:26 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon lis 30, 2009 2:09 pm
Příspěvky: 1
Zdravim...chtel sem se zeptat pridal sem se k bratrsvu a sel sem splnit ukol s tim prozkoumanim bunkru kterej se nehlasil...
Potom mi to reklo ze to mam jit nahlasit do lost hills ale nemuzu prijit na to komu to tam mam nahlasit...Moh by mi nekdo poradit ?? Diky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned kvě 15, 2011 10:57 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:03 am
Příspěvky: 962
Bydliště: home sweet home... tell me where your heart is
Tož dneska jsem to asi po půlroce neaktivity rozjel a byl jsem neuvěřitelně příjemně překvapený. Neuvěřitelné množství vychytávek, celá hra je teď mnohem víc noob friendly, lvl 3 jsem udělal bez toho abych cokoliv zabil, nebo umřel, než jsem vůbec opustil první město vydělal jsem cca. 2000 zátek a bezpečně si je uložil do banky. Když si vzpomenu na původní betaverzi, kde člověk nemohl věřit ani vlastnímu stínu, že ho neznásilní, nezabije a neokrade... nebe a dudy.
Taky jsem byl velice příjemně překvapený hráčskou komunitou. Všeobecné klima je pořád nepřátelské a nasáklé neustálým nebezpečím, ale to je holt fallout. Co jsem ale nepobíral bylo množství hráčů schopných rozumné komunikace, solidarity a spolupráce... bylo jich neobvykle mnoho.

Zkrátka FOnline konečně vypadá jak má. Konečně se to dá hrát. :-D

btw. vzhledem k tomu že mě to docela chytlo, asi to teď budu nějakou dobu občas hrát,... potkáte mě pod nickem Dr.Cvach ::lol

_________________
Argumentum ad populum, niggas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned črc 24, 2011 4:52 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv srp 20, 2009 11:06 am
Příspěvky: 14
Tak ať se nám to tady pohne tak taky přidám pár slov k této hře ;).
Nevím jestli je ještě někdo takový jako já ale připadá mě, že jsem pomalu jediný kdo začal hrát tuto online hru od úplného začátku a zůstal aktivní do dneška.
Jistě, po spoustě "očistců" ::) kdy člověk musel pokaždé začínat od nuly to dost lidí přestalo bavit a i já jsem kolikrát zvažoval konec ale síla post apokalyptického světa byla vždy silnější ::cool.
Zůstaly jen hezké vzpomínky, pamatuju si na horečné zakládání vlastního, tedy Českého gangu, zběsilý nábor každého kdo mluvil česky či slovensky, na postupný rozklad gangu z důvodu vnitřních rozkrádaček a nespolehlivosti nových členů, založení nového gangu, ustanovení správců a pravidel, mega rejdy na základny cizích gangů, obrana vlastní základny, legendární zrada od nejmenovaného ::) českého hráče, atd.
Byla toho spousta a dneska a se člověk nad tím musí jen pousmát jak jsme to tenkrát všichni zuřivě prožívali ;).
Já to měl vždy trochu jinak, nikdy jsem nebyl členem žádného gangu a ani nebudu, jsem vlk samotář, jak jsem pokaždé tvrdil, když jsem byl otázán proč nejsem s někým v teamu, výše popsané skutečnosti jsem pozoroval jako nestranný pozorovatel a škoda, že to nevyšlo, držel jsem lidem jako Sius, Apofisko, Bantz a podobně palce a kdykoliv jsem potkal a dodnes potkávám někoho z ČR/SK tak, pokud je v nouzi, dám mu co potřebuje, např. peníze, zdravotní vybavení, zbraně a náboje, atd.
Fonline se od té doby opravdu hodně změnil, hraje mnohem méně lidí než kdysi ale na bezpečnosti to vliv moc nemá, v Renu nebo v jiném nehlídaném městě můžete kdykoliv dostat dávku z 10mm SMG jen to fikne ;)
Můžu potvrdit domněnku z postu přede mnou, také mě připadá, že ti největší idioti už odešli a zůstali lidé kteří mají v hlavě více než jen jak někoho někde sejmout.
Skoro každý den potkávám někoho s kým si fajn pokecám a to nejen o Fonline, jednou rusák, včera amík, dneska s jedním bratrem ze Slovenska, atd.
V současnosti je problém akorát když potkáte maníka co má 250 hp a LSW, tam se mě povedlo jen 1 si inteligentně pokecat, skoro vždy totiž takové setkání začíná dávkou z již zmiňované LSW ::)
Ale PKčka ve Fonline vždy byly, jsou a budou, člověk se musí vyhýbat určitým místům a dávat majzla při obchodování a pak je to v pohodě.
A někdy to končí i docela komicky, nedávno mě začal v NCR obtěžovat jeden hooodně dobrý zloděj, má velmi dobře udělanýho maníka, vidím ho až když je jeden čtverec od mně a než jsem stačil zrušit prodejní okno u obchodníka tak mě stihnul obrat a zmizet.
Když mě takto obral potřetí tak jsem se nasral, fingoval jsem obchod a čekal, zlodějíček samozřejmě hned naběhl avšak tentokrát ho místo lupu přivítala dávka z H&K CAWS ;)
No a při primitivním jásání nad jeho mrtvolou jsem si ulevil i ve svém rodném jazyce a k mému překvapení i on promluvil česky, nakonec se z toho vyklubal fajn týpek kterého už nebavilo jak ho furt všichni okrádají a tak se rozhodl rozjet hru jak zloděj a jde mu to fakt dobře ::)
Kdykoliv se objeví tak ho proklíná celé NCR a já se jen díky náhodě teď už tomu můžu jen smát, zkrátka pokud ještě hrajete a budete něco prodávat a při tom se vás pokusí obrat maník jménem AZURA tak na něj jen stačí promluvit česky a máte klid, krajánky totiž neobírá ;)
A pokud potkáte někde mě, tak taky stačí na mě zahulákat česky a dáme řeč či pokud budu moct pak pomůžu.

Felčar z pustiny - Doctor Life ;)

P.S.
A pokud se podíváte do sekce screenshoty tak uvidíte, že mám co nabídnout, je tam fotečka mého stanu i s vybavením asi tak za mega :D
Holt proto rád hraju sám, jsem křeček a pořád něco sháním a dělám zásoby ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát říj 28, 2011 5:57 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 25, 2011 12:15 am
Příspěvky: 6
zdravim tahle hra neni vubec spatna jen me KUREVSKY sere ze si konecne vydelam naky love abych se dostal alespon k bance ve vc a hned me nekdo sejme jen proto ze obchoduju u obchodnika. Nemam ani sanci sehnat tech 10 prokletych kuzi z brahminy. Vsude vyprodane kazdej si je hromadi pro sebe. kdyz jsem sundal brahminu v gecku tak zadna nemela kuzi nic! Jen me nakej vocas sundal protoze videl ze mam strelnou zbran. sice to odpovida povaze pustiny ale je to dost na picu. Premyslim zda to zkouset dal... Nejaka rada? Prosim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv lis 17, 2011 1:12 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 17, 2011 1:09 pm
Příspěvky: 2
LordeS píše:
zdravim tahle hra neni vubec spatna jen me KUREVSKY sere ze si konecne vydelam naky love abych se dostal alespon k bance ve vc a hned me nekdo sejme jen proto ze obchoduju u obchodnika. Nemam ani sanci sehnat tech 10 prokletych kuzi z brahminy. Vsude vyprodane kazdej si je hromadi pro sebe. kdyz jsem sundal brahminu v gecku tak zadna nemela kuzi nic! Jen me nakej vocas sundal protoze videl ze mam strelnou zbran. sice to odpovida povaze pustiny ale je to dost na picu. Premyslim zda to zkouset dal... Nejaka rada? Prosim...

Holt docela smula, ja sem behem hodiny hrani narazil na super ochotny lidi, co mi bud poradili, nebo dali penize, nebo dalsi mi dal rovnou kuze na stan a zakladni zbroj :)
EDIT: jo a dotaz, kdyz behem boje (respektive ze zacatku uprku) dosahnu okraje mapy (cervena zona nebo jak to nazvat) ma to boj ukoncit nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv lis 17, 2011 3:03 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 17, 2011 1:09 pm
Příspěvky: 2
Nevim jak vas, ale me uz zacina silne rozcilovat zabugovanost..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv pro 01, 2011 4:15 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte zář 15, 2009 8:38 pm
Příspěvky: 2
Ganimoth píše:
jo a dotaz, kdyz behem boje (respektive ze zacatku uprku) dosahnu okraje mapy (cervena zona nebo jak to nazvat) ma to boj ukoncit nebo ne?

Pokud nemáš tahový systém, tak až po uplynutí asi 10 vteřin po posledním tvém výstřelu, nebo výstřelu na tebe (nebo kousnutí to je už fuk). Takže například běhat po červené zóně před nepřáteli do uplynutí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř led 04, 2012 5:24 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
4 mesice cekat na to nez se mi nekdo konecne uraci odpovedet na to proc nemuzu na mumble (gang forum topic "nemate pristup do fora pro cleny??") je fakt moc (radsi budu prehlizet to ze ste mi zakazali pristup do clenskeho fora a ukradli auto s vybavenim)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 5:57 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:03 am
Příspěvky: 962
Bydliště: home sweet home... tell me where your heart is
Armyboy píše:
Tak ať se nám to tady pohne tak taky přidám pár slov k této hře ;).
Nevím jestli je ještě někdo takový jako já ale připadá mě, že jsem pomalu jediný kdo začal hrát tuto online hru od úplného začátku a zůstal aktivní do dneška.
Jistě, po spoustě "očistců" ::) kdy člověk musel pokaždé začínat od nuly to dost lidí přestalo bavit a i já jsem kolikrát zvažoval konec ale síla post apokalyptického světa byla vždy silnější ::cool.
Zůstaly jen hezké vzpomínky, pamatuju si na horečné zakládání vlastního, tedy Českého gangu, zběsilý nábor každého kdo mluvil česky či slovensky, na postupný rozklad gangu z důvodu vnitřních rozkrádaček a nespolehlivosti nových členů, založení nového gangu, ustanovení správců a pravidel, mega rejdy na základny cizích gangů, obrana vlastní základny, legendární zrada od nejmenovaného ::) českého hráče, atd.
Byla toho spousta a dneska a se člověk nad tím musí jen pousmát jak jsme to tenkrát všichni zuřivě prožívali ;).
Já to měl vždy trochu jinak, nikdy jsem nebyl členem žádného gangu a ani nebudu, jsem vlk samotář, jak jsem pokaždé tvrdil, když jsem byl otázán proč nejsem s někým v teamu, výše popsané skutečnosti jsem pozoroval jako nestranný pozorovatel a škoda, že to nevyšlo, držel jsem lidem jako Sius, Apofisko, Bantz a podobně palce a kdykoliv jsem potkal a dodnes potkávám někoho z ČR/SK tak, pokud je v nouzi, dám mu co potřebuje, např. peníze, zdravotní vybavení, zbraně a náboje, atd.
Fonline se od té doby opravdu hodně změnil, hraje mnohem méně lidí než kdysi ale na bezpečnosti to vliv moc nemá, v Renu nebo v jiném nehlídaném městě můžete kdykoliv dostat dávku z 10mm SMG jen to fikne ;)
Můžu potvrdit domněnku z postu přede mnou, také mě připadá, že ti největší idioti už odešli a zůstali lidé kteří mají v hlavě více než jen jak někoho někde sejmout.
Skoro každý den potkávám někoho s kým si fajn pokecám a to nejen o Fonline, jednou rusák, včera amík, dneska s jedním bratrem ze Slovenska, atd.
V současnosti je problém akorát když potkáte maníka co má 250 hp a LSW, tam se mě povedlo jen 1 si inteligentně pokecat, skoro vždy totiž takové setkání začíná dávkou z již zmiňované LSW ::)
Ale PKčka ve Fonline vždy byly, jsou a budou, člověk se musí vyhýbat určitým místům a dávat majzla při obchodování a pak je to v pohodě.
A někdy to končí i docela komicky, nedávno mě začal v NCR obtěžovat jeden hooodně dobrý zloděj, má velmi dobře udělanýho maníka, vidím ho až když je jeden čtverec od mně a než jsem stačil zrušit prodejní okno u obchodníka tak mě stihnul obrat a zmizet.
Když mě takto obral potřetí tak jsem se nasral, fingoval jsem obchod a čekal, zlodějíček samozřejmě hned naběhl avšak tentokrát ho místo lupu přivítala dávka z H&K CAWS ;)
No a při primitivním jásání nad jeho mrtvolou jsem si ulevil i ve svém rodném jazyce a k mému překvapení i on promluvil česky, nakonec se z toho vyklubal fajn týpek kterého už nebavilo jak ho furt všichni okrádají a tak se rozhodl rozjet hru jak zloděj a jde mu to fakt dobře ::)
Kdykoliv se objeví tak ho proklíná celé NCR a já se jen díky náhodě teď už tomu můžu jen smát, zkrátka pokud ještě hrajete a budete něco prodávat a při tom se vás pokusí obrat maník jménem AZURA tak na něj jen stačí promluvit česky a máte klid, krajánky totiž neobírá ;)
A pokud potkáte někde mě, tak taky stačí na mě zahulákat česky a dáme řeč či pokud budu moct pak pomůžu.

Felčar z pustiny - Doctor Life ;)

P.S.
A pokud se podíváte do sekce screenshoty tak uvidíte, že mám co nabídnout, je tam fotečka mého stanu i s vybavením asi tak za mega :D
Holt proto rád hraju sám, jsem křeček a pořád něco sháním a dělám zásoby ;)



Nejsi ty náhodou ten týpek se kterým jsme kdysi ve 4 ráno hlídal VŠB bázi když nás zradil Levaslayer a byli tam nálety BRO's? (to byla ještě v podstatě prvotní BETA-verze) :D :D :D

_________________
Argumentum ad populum, niggas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř úno 22, 2012 9:50 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob srp 15, 2009 3:01 pm
Příspěvky: 10
Angel Eyes píše:
Nejsi ty náhodou ten týpek se kterým jsme kdysi ve 4 ráno hlídal VŠB bázi když nás zradil Levaslayer a byli tam nálety BRO's? (to byla ještě v podstatě prvotní BETA-verze) :D :D :D


Já jsem tam tehdá byl, nick Templayer. Nebylo to moc platné, než jsem stihnul přehodit combat knajfku na 10 mm, dostal jsem raketou tuším :D

_________________
| SPOILER
Obrázek


Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 47, 48, 49, 50, 51  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny