Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 25, 2024 12:32 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 51  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Učebnice-pár otázek do začátku
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2010 8:05 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Holdegron píše:
Ahoj, F2 jsem hral asi pul roku v kuse a ted bych rad vyzkousel Fonline, ale potreboval bych zodpovedet nekolik otazek, ktere jsem tu zodpovezene nikde nenasel od zkusenejsich hracu.

1.Jsou zde take ucebnice na zvyseni dovednosti (prvni pomoc, zalesak, opravar, veda a strelne zbrane)?
2.Jsou zde i jine zbrane, nez jsou zmineny v manualu vyroby (napr. boozar, gaussovi zbrane atd.)
3.Na nejakem screenu, jsem si vsiml, ze mel hrac na 8 obratnosti 10 AP bez perku. Je to tak dane, nebo byl nadrogovan?

Diky vsem za pomoc.

EDbySAY: Přesunuto.


1. Nevím, ale bude se to měnit.
2. Ne, nejsou. Možná pro nějakou extra třídu, jako jsou vývojáři.
3. Drogy!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 3:36 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:03 am
Příspěvky: 962
Bydliště: home sweet home... tell me where your heart is
pořád je to beta, nebo už se to dokopalo do finální verze? nesledoval jsem FOnline dění nějaký ten měsíc :-D

_________________
Argumentum ad populum, niggas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát úno 12, 2010 6:38 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Angel Eyes píše:
pořád je to beta, nebo už se to dokopalo do finální verze? nesledoval jsem FOnline dění nějaký ten měsíc :-D

Tuším že beta... Nejlíp by udělali, kdyby to spustili 1. června ::rock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2010 1:33 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
Pořád ještě beta a vzhledem k počtu bugů asi ještě dlouho bude.

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pon úno 15, 2010 5:46 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
quest pro přidání se k bos zařazen:musíte donést 15 AP raket.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2010 8:24 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 19, 2009 6:44 pm
Příspěvky: 4
Zvláštní po mě chtěl jen 12 AP raket.

Po delší pauze jsem zase začal hrát a musím říct, že hra ve stylu samotáře je o kus těžší ale na druhou stranu už mě lidi skoro vůbec neokrádají a nestřílí na potkání. :-D

_________________
Stargate mod: War Begins - http://www.moddb.com/mods/stargate-mod-war-begins
Babylon 5:Conflicts of loyalty 2 - http://www.moddb.com/mods/babylon-5-con ... -loyalty-2
Warhammer40k Centrála - http://dawnofwar.herniweb.cz/news.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 2:11 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Ani bych býval netušil, jaká sranda je se vrátit zpátky k osvědčené kožené bundě a upilované brokovnici ::rock

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2010 3:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte úno 09, 2010 2:42 pm
Příspěvky: 3
Někdy mi připadá, jako by hra měla bavit jen tvůrce. Viz ten event v sobotu. Je to udělané tak, že normalní člověk než vůbec pořádně začne hrát, tak ho to tak akorát pořádně znechutí. Všude po mapě jsou samé hovada, kterým se kvůli combat waiting time nedá ani utéct a pronést něco z ncr do modocu je takřka nemožné. V hlídaném městě jako je ncr se nejvíce bojí, že ho někdo oddělá a ještě k tomu když chce něco prodat tak se to stane. Prostě děs. Vyrobit micro fussion cell je během dne absolutně nemožné, jelikož všude jsou pk, navíc kvůli crafting time jich člověk ani nemůže udělat tolik, aby mu to na další dny stačilo. Musí tam jít ve dvě večer aby ho někdo neodprásk a dělat do 4 do rána, jen tak se to dá. Npc jsou řešeny úplně idiotsky a než se člověk dostane na konec seznamu v barteru vyprší mu čas. Obchodník tam má sto radií a nějakých pistolek. Nějaký smysl role playing game se úplně vytrácí, každý ma 4 postavy, které jsou nazvány podle toho co craftí a jedna je bojová a má inteligenci 1 se kterou se vyžívá ve střílení všech ostatních okolo, aby pak mohl jejich mrtvolu okrást. Nehledě na to že se tzv živé bomby domlouvají s jinými. Jeden co se obětuje hodí pod druhého granát a za rohem čeká kámoš který to všechno rychle pobere dříve než se tam nahrnou druzí. Neříkám, že by se se měl radikálně omezit systém player versus player, jen mi vadí, že hlídané města jsou úplně na nic, že každý ma mnoho postav a hra se s postavou, která není bojová, nedá takřka ani pořádně hrát. Aby se hra konstituovala na tom, že si každý udělá postavu jakou chce, například, že někdo bude doctor, obchodník, nebo crafter, je zapotřebí hlavně aby hráci samotní chápali smysl žánru role playing game a nedělali z takových her, které k tomu mají hodně blízko deathmatch. Tahle hra má do svého konce ještě hodně daleko a v takovém stavu v jakém je, je vhodna možná tak pro děcka ze základky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 2:27 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Já osobně s tímto příspěvkem souhlasím. PO víkendu paření jsem totiž opět zjistil, co se mi vlastně tolik nelíbí na onlinovkách- abnormální debilita, která se globálně vymyká veškeré kontrole. S chutí jsem včera rozehrál fallouta 1 a skvěle jsem se u toho bavil, a už si vůbec nedovedu představit, že bych u té zkurvené FOnline proseděl víc než hodinu. A já to říkám pořád: PAŘTE REAL, PAŘTE REAL A JEŠTĚ JEDNOU PAŘTE REAL!!! Lidi, proberte se, jed'te na larp, tam si užijete kopec srandy a těm chudáčkům, co si jednou rukou honěj péro a druhou vás kilujou na netu, tak tam je řemdihem mlátíte po palicích, a střílíte softkami do řití, a věřte mi, že TO je to pravé odreagování a dokonale se vžijete do světa Falloutu a ne sezením u počítače ve čtyři v noci. Hauwk, domluvil jsem.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 3:26 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 10, 2009 10:42 am
Příspěvky: 28
Lol, tak tady přestaňte brečet a běžte si na facebook hrát Farmu, tam Vás nikdo nezabije...
Uznávám, že hra za jednotlivce je na nic, ale když máte gang, tak je hra celkem sranda. Já FOnline hraju hlavně kvůli lidem.
MFC se dají vyrábět v pohodě celej den, na Maripose sem umřel asi jenom jednou. Bráněný města sou k ničemu, to máte pravdu, ale stejně v nich nikdy od obchdníků nic pořádnýho nekoupíte.
Tak nevím co si stěžujete. Buď přestaňte brečet nebo to nehrajte.

_________________
Bierhanzlova mast, na lysinu past...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2010 4:01 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 10, 2009 10:42 am
Příspěvky: 28
Jenže ti ''náctiletí sráči'' sou koření té hry. Bez nich bys mohl být celý dny zakempenej u workbenche a craftit, opravdu zábavná hra... Ze začátku mně to taky vadilo, ale to je prostě Fallout. Kdyby v jiných hrách byla příležitost sejmout někoho na potkání, myslíš že by ju nikdo nevyužil? Ve Falloutu taková příležitost je, využívá ju hafo lidí a díky tomu je FOnline tím čím je.

btw.Co má facebook společnýho s prací? A to kam jezdí mně vůbec, ale vůbec nezajímá, ať si jezdí kam chce...

_________________
Bierhanzlova mast, na lysinu past...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 3:51 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Justy, dík, že to bereš tak jako já, už se těším, až se zase potkáme někdy na templářích. ::rock

Dneska jsem u kámošů a asi budu nucen se zase na ten svůj účet přihlásit, jelikož sme udělali lanku, tak mě asi uvidíte v ncr(večer).. a klidně atˇsi mě pkčka typu resmena kilnou, když jim to udělá radost ::lol

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 4:10 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Hra je od slova ,,hrát". Checkpoint ::idea

A nakonec (pořád dokola)... Still BETA ::!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 4:18 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Hele, tak na rovinu, moc nevěřím tomu, že se to po tom "až to nebude beta" úplně zásadně změní. Tohle už jsem slyšel mnohokrát a skutek utek.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2010 4:21 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 3:23 pm
Příspěvky: 1565
Bydliště: .....
Čisto teoreticky. Dalo by sa tam niečo vobec zmeniť aby vymyzli napr. PK ?

A, keď náhodou ano tak to poriešia asi takýmo sposobom ako craffting. Prdli nato 30 min cas. limit. :ne:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 51  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny