Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:39 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 4:38 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob srp 22, 2009 3:04 pm
Příspěvky: 51
Muhuhehe píše:
Napiš +requesthelp A to co chceš napsat


Díky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2010 11:23 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv zář 02, 2010 11:22 pm
Příspěvky: 3
server down? ::?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv zář 02, 2010 11:25 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
Na diskusním fóru ti těžko bude někdo poskytovat aktuální zprávy o stavu serveru. Nejlépe je kontrolovat status přes http://fonline2238.net/status/

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 11:29 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv zář 02, 2010 9:31 pm
Příspěvky: 24
Může mi někdo poradit build s kterým nebude moje hraní zbytečné? x) Něco jako sniper nejlíp. Předem díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pon zář 13, 2010 11:42 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
Mno a malou reklamu si dovolím i zde - pokud by někoho zajímalo, kolik lidí hraje na 2238 v poslední době, tak viz http://rookie.name/fonline (statistika je vedena od 5.6.2010)

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned zář 26, 2010 5:16 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 27, 2009 4:13 pm
Příspěvky: 5
Zdravím,
chtěl bych ve hře k nějakýmu cechu, nebo guildě, aby mě někdo vysvětlil jak se to hraje. Bo jak správně nakonfigurovat postavu, hrál jsem Fonline už dřív, ale vždycky v průběhu hry jsem zjišťoval, že moje postava má závažné nedostatky. Potřeboval bych prostě nějaké rady od hráče, který už je v tom torchu zběhlý... Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 10:19 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned srp 16, 2009 11:49 am
Příspěvky: 12
ETTHORRIEL píše:
Zdravím,
chtěl bych ve hře k nějakýmu cechu, nebo guildě, aby mě někdo vysvětlil jak se to hraje. Bo jak správně nakonfigurovat postavu, hrál jsem Fonline už dřív, ale vždycky v průběhu hry jsem zjišťoval, že moje postava má závažné nedostatky. Potřeboval bych prostě nějaké rady od hráče, který už je v tom torchu zběhlý... Díky


Jiz rok aktivni PvP anti PK gang:

http://gang.madbrahmin.cz/


Pozor, nutno reloadoat stranku, protoze diky nasemu pokrokovemu inzenyrstvi prvni nacteni stranku naseho gangu nezobrazi..

Mame voice komunikaci, kde sdruzujeme pres 20 aktivnich PvP hracu z ruznych anti PK ceskych a slovenskych gangu.

_________________
Psí konzerva z Mad Max 2 mi stále nedává spát.

Ve hře FO jsem pod nickem Lordusin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 6:19 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon říj 25, 2010 6:16 am
Příspěvky: 1
Ahoj, někde sem tu na foru četl, že dva lidé mohou mít společný stan. Byli sme oba v jedné lokaci a já dal science na kůže, ale pak mě to načetlo do nové lokace a toho druhého ne. Dělám něco špatně nebo to už nejde ?

EDIT: uz sem na to prisel. Ten kdo vede skupinu musi stavet. Mel sem to naopak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: úte lis 16, 2010 4:00 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř lis 10, 2010 9:19 am
Příspěvky: 22
Ahoj,
jsem nasranej. Měl jsem kupu věcí u sebe a dorazil do Junktownu, šel k obchodníkovi a obchodoval.
Najednou přišel ukrajinec(což jsem potom zjistil) a začal do mě pálit "real-time". Vytáhnul jsem kvér a picnul ho jednou, když v tom všechny stráže urá na mě a zabili mě, než jsem zjistil, co se děje.
Jako proč mě zabili, když on na mě začal střílet?
Měl jsem u sebe 3800caps a zboží tak za 4000caps, takže jsem docela znechucen a doufám, že mi to někdo vysvětlí, co se stalo?
Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob pro 18, 2010 5:41 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 11, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 16
Zdarec, měl bych (možná hloupou) otázku. Co včechno je ovlivňováno štěstím postavy? Samozřejmě je to šance na critikaly. Pak sem někde četl, že snad na opravy, rozebírání a skládání věcí atd, ale nejsem si jistej jak. A co ještě?

A následná podotázka: Jaký by ste mi doporučili štěstí pro začínající charakter? Jde vůbec rozumně hrát se štěstím 1?

Předem díky za odpověď :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob pro 18, 2010 8:35 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 27, 2009 8:13 am
Příspěvky: 28
Bydliště: u Brna
Co jsem já pozoroval, tak štěstí ovlivňuje snad všechno, kde hraje roli náhoda. Především jsou to critical hity, ale určitě i opravování, rozebírání zbraní, šance na critical miss počet vyléčených hp first aidem, velikost zranění z útoku apod. Řekl bych, že se vysoké štěstí hodí každé postavě, ale postava se štěstím 1 je taky hratelná, hlavně má vysoké ostatní statistiky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned pro 19, 2010 10:14 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 11, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 16
Díky, já si to tak nějak myslel. Začal sem teda se štěstim 1 a uvidim... ostatní statistiky mam o to vyšší, tak myslim že to půjde.

Ale ještě bych se zeptal jak to je s bojem proti ostatnim hráčům. Mam na mysli to, když si zaškrtnu real time a on bude mít na tahy, tak jak se bude ten boj odvíjet?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned pro 19, 2010 11:58 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 27, 2009 8:13 am
Příspěvky: 28
Bydliště: u Brna
Hlavně můžeš mít vysokou inteligenci, což je spousta skill bodů, které vyváží to neštěstí.
Pokud jde o ten boj, tak s tím si nejsem jistý, protože si přehazuju pouze mezi turn based a both modes, ale předpokládal bych, že má vždy přednost tahový způsob boje. Tedy pokud nikdo nemá v dané chvíli zvolený tahový způsob, jede se vždy real time, ale jakmile se připojí do boje někdo s tahovým nastavením, bojují na tahy všichni.
Jestli je to špatně tak mě někdo opravte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pon pro 20, 2010 12:17 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
Pokud se správně pamatuji, tak:
1) ve městech je boj vždy real time
2) v encounterech záleží na tom, kdo boj "zakládal". Tj. pokud někdo dostal encounter a má nastaven tahový způsob boje, bude encounter tahový a kdokoliv do něj vstoupí, bude hrát na tahy. Pokud měl zakládající hráč real time, bude boj pro každého nově příchozího vždy real time.

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pon pro 20, 2010 1:42 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 11, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 16
Super, to mi moc pomohlo... avšak sem narazil na další problem ::scratch

Proč se mnou nikdo nechtě obchodovat? V jednu chvíli to jde, párkrát sem v NCR obchodoval, ale najednou když sem dal zase obchod, tak to vyskočilo z dialogu. Pokaždý a u každýho. Ze začátku sem myslel, že to bylo tim, že sem se pokoušel krást a měl sem tam dočasně sníženou karmu. Ale druhej den sem to zapnul a chví to zase šlo, ale pak to samý. Tak sem šel jinam, ale ani v Modocu, Denu a v Klamatu se mnou nikdo neobchoduje. Mluví se mnou všichni dormálně, ale po pokusu otevřít obchodovací okno to prostě z konverzace vyskočí a nic. Jak mam prodat zboží?

A ještě maličkost: Šel sem do Vault City ale tam mě zabila stráž aniž sem cokoli udělal a hned sem tam měl -100 karma. Proč?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny