Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:59 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob kvě 01, 2010 7:31 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte dub 27, 2010 6:15 pm
Příspěvky: 4
no a taky jsem slyšel, že pomiže vzit si perk smažka, fungovalo to ve dvojce, ale tady nevim jesli to funguje. Odzkoušel to nekdo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: úte kvě 04, 2010 10:15 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 04, 2010 9:57 pm
Příspěvky: 4
::help Neznate nekdo mesto kde nejsou (moc) PK? Shaneni prvnich expu a penez je celkem pruda, hraju crafta/rangera, a prezit v nekterych lokacich u stolku je fakt zahul (to si taakhle clovek crafti, nevnima okoli... a uz ani nemuze vnimat). Existuje nejaky klan kam bych se moh pridat a kde bych odkladal veci? :-) :| ::zed


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř kvě 05, 2010 10:09 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř srp 19, 2009 8:40 pm
Příspěvky: 11
český gangy jsou ve hře cca 3, pokud chceš být kladnej char(antiPK) tak je tvou správnou volbou:
Hawk nebo VŠB najdeš je toulat se kolem reddingu a dolu geckomine tam vykonávaj nějakou ochranu.
http://gang.madbrahmin.cz/

a pokud potřebuješ někam složit věci, tak doporučuji udělat z deseti brahmíních kůží stan.
a bezpežné ponky na kraftění jsou v NCR a SF. Já preferuji SF, je tam míň lidí a dobrý odbyt na věci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 6:55 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte bře 30, 2010 9:55 am
Příspěvky: 2
Tak se mi dnes potvrdilo, když už číst, tak pořádně... Omezení 4 levelů profesí celkem se mi vymstilo, podstoupil jsem přijímací rituál k nájezdníkům a ejhle, zjištění přišlo až ted ::roll
Dotaz pro zkušené, když ted vystoupím z frakce, stejně tak jako jsem odešel z Vault city, mohu se zase někdy vrátit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 7:57 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 04, 2010 9:57 pm
Příspěvky: 4
Díky za rady imire, už jsem rozbil tábor (stan :-) ), našel jsem si hlídaný město a důl a uz si to expim. Kde neřeknu, bo je tam málo lidí. Ještě by tam nalezli :-) . Jen napovím: Strážené město bez FLC. Otázečka na závěr: Je lepší LW Craft nebo Armor craft? Armor craft LVL3 nevím, jestli funguje (podle viki ano), a nevím jak je to s reputací když se člověk přidá a opustí Raidery. Díky předem za info.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv kvě 06, 2010 9:51 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte bře 30, 2010 9:55 am
Příspěvky: 2
To ti mohu říct, jaké to je s reputací po opuštění Raiders - docela jsem si to roze**al. Opuštění VC, následně Raiders - vše zbytečně, lvl 3 small guns stejně mít nemohu, jelikož, jak jsem psal výše, jsem špatně četl - armor mám lvl2 a to samé small guns. Takže, ted asi BoS...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát kvě 07, 2010 9:12 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř srp 19, 2009 8:40 pm
Příspěvky: 11
Armorer lvl3. funguje u enklávy, promluvíš s maníkem u pompy a ten ti řekne abys mu donesl buď MFC nebo Small energy cell(podle toho jaké máš CH).
Já sám doporučuju armorera jako základní postavu
1. armory jsou jediná věc co v pustině nenajdeš.
2. dobrý armory jsou věc, která výrazně ovlivní tvé přežití.
3. můžeš opravovat zbraně, které v pustině najdeš(ale ani to nezkoušel se skillem pod 180 a kleští)
4. múžeš mu tagnout i třeba smallG a outdoorsman, a je z něj docela schopnej PVE bojovník(lootovač encounterů)
určitě se mnou někdo nesouhlaví, ale tuhle postavu rozjíždím vždy jako první a vždy se mi to vyplatilo. ::lol


a co se týče reputace, tak po opuštění, se ti časem zlepší
cca 35 bodů za den samo a pak zabíjením NPC
viz.: nepřítel mého nepřítele je můj přítel.(pokud zabiješ unity zlepší se ti karma u:NCR Brothehood, enclava...) a tak podobně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát kvě 07, 2010 10:03 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte kvě 04, 2010 9:57 pm
Příspěvky: 4
V BoS nefunguje Armorer LvL3? Láká mě jejich vylepšený bojový armor... ale jestli se to v enklávě dá dostat i bez přidání se tak ho oželím :-) . Btw když si ochočíte brahmina, taháte ho s sebou a odprásknou vás, proč zůstane místo v partě zabrané, i když brahima už neuvidíte? Ještě jsem ho nezkusil prodat, ale newim newim, s Cha 3 s tím mám trochu problém...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: čtv kvě 20, 2010 5:12 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 18, 2009 6:55 pm
Příspěvky: 8
dlouho jsem nehral ani jsem nemel kvuli skole cas cist changelog...mohl by tu nekdo napsat aspon zhruba jake jsou moznosti vydelku?? da se craftit?? jsou nejake ukoly apod?

_________________
"Nevím, jakými zbraněmi se bude bojovat ve 3. světové válce, ale ve 4. světové válce se bude bojovat klacky a kameny."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 9:31 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte dub 27, 2010 6:15 pm
Příspěvky: 4
Zkoušel někdo postavit stav na základně (před jeskyni) nebo u koupeneho dolu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob čer 26, 2010 1:59 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 13, 2009 2:42 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: Písek
Ahoj dlouho jsem behral muze mi nekdo osvetlit situaci fallout ? Rikalo se ze bude wipe a pude se na jiny engine stalo se tak ?

Popripade mohl by mi prosim nekdo pomoci s instalaci ? na icq 555404843 diky moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned črc 04, 2010 7:42 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned črc 04, 2010 7:26 am
Příspěvky: 1
Zdar borci, mel bych 2 otazky. Nemel nahodou vcera VSB gang zabranej dul v Reddingu? Pze me tam nejakej dobrak odpraskl a psal "VSB on mine"
A za druhe, kdyz si koupim dul za tech 70k jsou tam i HQ ore a HQ mineraly? Nebo se daji tezit jenom v Reddingu a Broken Hills?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát srp 27, 2010 10:49 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát črc 17, 2009 9:37 pm
Příspěvky: 27
none píše:
Zdar borci, mel bych 2 otazky. Nemel nahodou vcera VSB gang zabranej dul v Reddingu? Pze me tam nejakej dobrak odpraskl a psal "VSB on mine"
A za druhe, kdyz si koupim dul za tech 70k jsou tam i HQ ore a HQ mineraly? Nebo se daji tezit jenom v Reddingu a Broken Hills?



Promiň nikdo z nas tam nebyl. Tohle rádi dělaj PK gangy jako třeba Red Dots. Řvou a vydávají se za nás ve snaze poškodit naší reputaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 9:50 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob srp 22, 2009 3:04 pm
Příspěvky: 51
Ahoj mám problém. Chodil sem po mapě poblíž pobřeží někde pod hubem, jenže najednou jsem se tam zasekl, nejmíň půl hodiny sem se snažil dostat pryč, ale ukazatel pozice je furt na jednom bodě (když kliknu na tu zelenou šipku, abych se dostal na lokaci nic nestane). ::cry Co s tím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob srp 28, 2010 2:34 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát črc 17, 2009 9:37 pm
Příspěvky: 27
Johnys píše:
Ahoj mám problém. Chodil sem po mapě poblíž pobřeží někde pod hubem, jenže najednou jsem se tam zasekl, nejmíň půl hodiny sem se snažil dostat pryč, ale ukazatel pozice je furt na jednom bodě (když kliknu na tu zelenou šipku, abych se dostal na lokaci nic nestane). ::cry Co s tím?


Napiš +requesthelp A to co chceš napsat

Příklad : +requesthelp Hello, i am traped on map and i cant go away. Can you help me please ?

Někdo určitě příjde a vyřeší to.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny