Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte kvě 14, 2024 2:46 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 51  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: úte pro 22, 2009 7:51 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 10, 2009 10:42 am
Příspěvky: 28
hmm, mně by zajímalo, jak admini omezily instanty a kritický zásahy? vejdu do modocu jako bluesuit, první rána co dostanu je kritickej zásah, další instant a pak ještě další instant :-D tak omezili to nebo ne? ::lol

_________________
Bierhanzlova mast, na lysinu past...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: úte pro 22, 2009 10:03 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 13, 2009 2:42 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: Písek
A mne by zajimalo co rikate na to ze zabijim obyc monstra krysi,psi atd teprve zacinam mam 3 lvl ale za kazdy zabity monstrum dostavam mene a mene zkusenosti.

To mi neprijde jako zrovna dvakrat dobrej napad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 3:52 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob zář 26, 2009 9:02 am
Příspěvky: 38
Anger píše:
A mne by zajimalo co rikate na to ze zabijim obyc monstra krysi,psi atd teprve zacinam mam 3 lvl ale za kazdy zabity monstrum dostavam mene a mene zkusenosti.

To mi neprijde jako zrovna dvakrat dobrej napad.


Mě to teda přijde o dost reálnější...když jednu potvoru zabiješ stokrát, po sto první už se o ní moc nenaučíš...navíc není to všude...silnější potvory a craftění maj počet expů stabilní...

Naíc admini se snažily hru stížit ve všech směrech (furt sou tam ale finty a zkratky), takže bych se nedivil kdyby expy za krysi apod. úplně zrušily, tím že dali postupné snižování jen dávaj šanci nováčkům...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 4:03 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 13, 2009 2:42 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: Písek
Ze jo ale pro mne jako samotneho stvance naprosto bez veci je celkem tezky jit zabijet neco jinyho nez tuhle havet aspon nez budu mit outdoors 40 abych mohl vyrabet veci(tezeni surovin).Navic teda pro sbirani flintu 120 sekund pausa to mi prijde fakt vtipny :) no tesim se co se jeste dovim ale na druhou stranu se to vyvazuje vetsim mnozstvi suroviny coz je dobre.

Btw ty si myslis jakoze kdyby se nesnizovali expy u zakladnich monster ze by mazaci houfne zacali vrazdit krysy?Ja myslim ze ne a toto opatreni postihne pouze zacinajici hrace coz je podle meho spatne.V teto chvili mi prijde ze pro vysoke levely je hra az prilis jednoducha a pro nizke neni zrovna dvakrat sranda kdyz nezacinas ve skupine.

Koukam ze mi nejde ani brahmini trus uklizet :) urcite to bude chtit outdoors 40 :)

Navic ted server ani nejde koukal sem na jejich ofic stranky a mneli tam vcerejsi aktualizaci s jinou ip na 94.23.237.127 port 2238 staci dat aktualizaci klientu na 94.23.237.127 ale port 4040 a mnelo by to jet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 4:57 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte zář 15, 2009 1:19 pm
Příspěvky: 19
Uz u toho sedim nekolik hodin a porad me to nejede. Spustim klienta a tam cerno forewer. Jde to nekomu ?

_________________
K9craftercz , Supre


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 5:31 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
Server jede, nicméně je po posledním updatu v hodně, ehm, neuspořádaném stavu (bugují základní věci jako přemisťování věcí, těžení, boj), ostatně viz http://fonline2238.net/forum/index.php?board=8.0

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 7:18 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 13, 2009 2:42 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: Písek
Zatim teda po presunu :) uprimne tezkej pruser mnel bych problem vyjmenovat neco co funguje :)

Fallout online ma obrovsky potencial byt spickovou rpg online hrou ale chtelo by to tydle veci vychytat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 7:25 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte zář 15, 2009 1:19 pm
Příspěvky: 19
Klasika po kazdy zmene IP to nespustim. Nemuzete to nekdo cely uploadnout ? Nebo prvne aspon ti cache files ktery jsou ve slozce data

_________________
K9craftercz , Supre


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 9:09 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob zář 26, 2009 9:02 am
Příspěvky: 38
Anger píše:
Btw ty si myslis jakoze kdyby se nesnizovali expy u zakladnich monster ze by mazaci houfne zacali vrazdit krysy?Ja myslim ze ne a toto opatreni postihne pouze zacinajici hrace coz je podle meho spatne.V teto chvili mi prijde ze pro vysoke levely je hra az prilis jednoducha a pro nizke neni zrovna dvakrat sranda kdyz nezacinas ve skupine.


To sem nikdy neřekl...říkal sem, že za havět by neměly bít expy vůbec, nebo naprosté minimum (v duchu zvyšování obtížnosti)....to že je snižování, tim sem chtěl naznačit, že počáteční hodnota je až moc vysoká, tím admini dávaj šanci začínajícím hráčům...

A jednoduchá je zatím jen pro fightery na vysokém levlu bo těm se na kentaurech expi relativně dobře...crafteři sou omezení těžbou...

P.S. Pokud se ti hra zdá moc těžká, zkus si udělat pro začátek "gorylu" (hodně životů, perky a skilly na ruční boj), pozabíjej pár brahmin, přelogni se na craftera (se science aspoň 40) udělej si stan...natěž flint, nadělej si vybavení expi craftera (ideální mít 3 postavy- Gunsmita, armorera, doctora)...až budeš mít vybavení až pak udělej fightera (sniper je teď zvyhodněnej critičákama, oproti tomu fastshooter má nevýhodu kvůli nefungujícím perkům), doporučuju big guns...

Pokud nejsi v gangu, s jednou postavou si nevystačíš...armorera, gunsmita a doktora expi jen do zístkání 3 levelu profesí až budeš mít vybavení pusť se do expení profi fightera (dbej hlavěn na odolnost, vnímavost, sílu, obratnost a štěstí, na intelekt, charisma nech na drogách)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 9:31 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 13, 2009 2:42 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: Písek
Jednoduse ja si myslim ze snizovani expu z uplne nejobycejnejsich monster je proste spatne.
Pro hrace ktery zacina to neni dobra situace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2009 9:32 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:03 am
Příspěvky: 962
Bydliště: home sweet home... tell me where your heart is
trochu vánočního OT: na tohle jsem nedávno náhodou narazil... přišlo mi to celkem úsměvné :-D
http://www.youtube.com/watch?v=zt7EJv7w ... re=related

_________________
Argumentum ad populum, niggas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2009 3:36 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 30, 2009 7:27 pm
Příspěvky: 21
Bydliště: Brno City
Toz funguje to, nebo maj porad padlej server?

_________________
Sakra, ted jsem ho ztratil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: ned pro 27, 2009 12:05 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
Server běží, nejotravnější bugy jsou (snad) opraveny.
http://fonline2238.blogspot.com/2009/12/aaaand-up.html

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FOnline: 2238 - Obecná diskuze o hře MK II
PříspěvekNapsal: pát led 01, 2010 5:55 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 10, 2009 10:42 am
Příspěvky: 28
Hmm, chtěl bych se zeptat, když budu mit v zakladu endurance 7 a dam si buffout +3 do endurance, budu teda mít 10, počítá se přírustek životů z tech 7 nebo z 10? to stejny u zbrani, zapocitava se to tam?

_________________
Bierhanzlova mast, na lysinu past...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Učebnice-pár otázek do začátku
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2010 3:26 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř úno 10, 2010 3:09 pm
Příspěvky: 9
Ahoj, F2 jsem hral asi pul roku v kuse a ted bych rad vyzkousel Fonline, ale potreboval bych zodpovedet nekolik otazek, ktere jsem tu zodpovezene nikde nenasel od zkusenejsich hracu.

1.Jsou zde take ucebnice na zvyseni dovednosti (prvni pomoc, zalesak, opravar, veda a strelne zbrane)?
2.Jsou zde i jine zbrane, nez jsou zmineny v manualu vyroby (napr. boozar, gaussovi zbrane atd.)
3.Na nejakem screenu, jsem si vsiml, ze mel hrac na 8 obratnosti 10 AP bez perku. Je to tak dane, nebo byl nadrogovan?

Diky vsem za pomoc.

EDbySAY: Přesunuto.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 755 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 51  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny