Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 9:15 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: úte dub 20, 2010 8:02 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 19, 2009 12:31 pm
Příspěvky: 1
Zdravim, po dlhšiom čase som sa dozvedel, že Fonline 2238 prešiel z 2D do 2,5D. Chcel som to ihneď skusiť. Zo začiatku som mal ohnive postavy, tie som vyriešil, ale... keď som sa pozeral na screeny, tak tam bol jeden screen, kde ukazovali že svojej postave môžem vybrať vlasy, farbu plete atď. Ale ja to vo Fonline nevidim.... všetko je akoby po starom, postavy po starom, zbrane po starom.... Nevie mi s tym pomôcť ? A vlastne ani neviem či to je chyba, alebo to tak je :D

_________________
-Zaoberam sa tvorbou modov do CaC hier (Väčšinov do RA2YR)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 9:54 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte čer 23, 2009 12:12 am
Příspěvky: 2
Ahoj, nějak mi nejde nainstalovat F2 abych si od tama mohl vzit master.dat a critter.dat, pokud by byl nekdo tak hodny a poslal by mi je na E-mail (THC.636@seznam.cz) nebo tu poslal odkaz na stazeni, byl bych moc rad, dekuju. ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 9:57 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Norrec píše:
Ahoj, nějak mi nejde nainstalovat F2 abych si od tama mohl vzit master.dat a critter.dat, pokud by byl nekdo tak hodny a poslal by mi je na E-mail (THC.636@seznam.cz) nebo tu poslal odkaz na stazeni, byl bych moc rad, dekuju. ::help

Stáhni si je přímo z CD, ne?

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 10:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte čer 23, 2009 12:12 am
Příspěvky: 2
CD uz davno nemam, ruplo mi kdysi v CD-ROM, a mel jsem instalacku v kompu, ciste jen istalace pres ISO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: čtv dub 29, 2010 11:45 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Norrec píše:
CD uz davno nemam, ruplo mi kdysi v CD-ROM, a mel jsem instalacku v kompu, ciste jen istalace pres ISO.

a ISO je co? (neptám se...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: pát dub 30, 2010 7:56 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Norrec píše:
CD uz davno nemam, ruplo mi kdysi v CD-ROM, a mel jsem instalacku v kompu, ciste jen istalace pres ISO.

Tak to ISO (nebol-li image) otevři a zkopíruj vše potřebné. Kde je problém? ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 12:09 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 10, 2010 12:03 pm
Příspěvky: 19
cau mam problemek- ted sem vsechno nainstaloval podle navodu slo to dobre. registroval se a zacal hrat. vsechno v klidu. pak sem se chtel prihlasit znova. spustil hru do login menu a psalo to klasicky authentication server connected nabehla loadovaci obrazovka s obrazkem a blik sem zase v menu. zkousel sem udelat novou postavu to samy connection authorasitation blik a sme zas v menu :) koukal sem esi neni dole server ale status ma busy coz bych nerekl ze nebezi. nevim nevim nevite nekdo?
normalne sem treba hodinu hral predtim...
diky ::help

jen pro upresneni nehazi to zadnou chybovou hlasku nic jenom server connected asuthorisation obrazek a hned blik zpet do menu bez jakykoliv hlasky...

hmhmh tak sem tu nasel reseni tohodle problemu ale nejak mi nefunguje viz: Tak jsem lognul po delší době a zjistil, že tenhle problém mám taky. Vyřešil jsem ho následovně:
- spustíme updater, ověříme si, že píše "No update needed.", zavřeme updater
- ve fonline adresáři jdeme do podadresáře data, zde smažeme všechny .cache soubory
- spustíme fonline. Chvilku to může nic nedělat, na Win7 mi to dokonce spadlo, důležité je to nechat chvilku běžet (tak, aby se v /data adresáři opět vytvořily soubory .cache)
- spustíme znovu fonline. Měla by se objevit černá obrazovka, místo nápisů bude všude napsáno "ERROR" a místo loginu bude napsáno "PRESS ENTER"
- budeme následovat pokynů a zmáčkneme enter.
- po nějaké době nás to opět hodí na standardní login obrazovku, zde místo "PRESS ENTER" napíšeme náš login (máme-li nějaký) či se pustíme do registrace.

Po téhle anabázi se mi opět podařilo lognout.

-------------------------------------------------
me ne! smazal sem cache error/press enter udelal nabehlo znova error press enter prepsal press enter na login a heslo a nic
zkousel sem parkrat za sebou zmacknout ten enter a vzdycky se to vrati na tu samou error obrazovku a nedostanu se na klasicky login menu po tom co sem smazal ty cache


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: čtv čer 10, 2010 1:59 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv čer 10, 2010 12:03 pm
Příspěvky: 19
tak nejaky novinky ze sceny ruzne sem promazaval ty cache a skladoval je v kosi. a vysledek je ze bez cache souboru se dostanu jen na error/press enter obrazovku ale ne na normalni login obrazovku. tyto cache default a 93.23....... maji velikost cca 940 Kb po smazani a spusteni se znovu vytvorej ale nepusti me to dal nez zase press enter error. Ale mam taky jeden soubor cache 94.23.237.127.2238.cache ktery ma 2960 Kb a kdyz ten nakopiruju do adr. data tak se hned dostanu na hlavni login obrazovku - tlacitka registrace enter atd... ale kdyz dam enter tak to pro zmenu pise cant connect to server nebo neco v tom smyslu. IP mam nastavenou dobre. takze

1) smazat cache a pak opakovane spoustet hru me nedostane jinam nez error/press enter kdyz zmacknu enter tak obrazek jakoze loading a pak to skoci na tu samou obrazovku error / press enter

2)ten cca 3MB cache soubor nakopirovat do data login obrazovka dobra ale cant connect to server

predtim mi to slo v poradku poprve. uz z toho tady rostu nevite nekdooo? stahovat naky ty dalsi exe soubory jako nakej FOnlinenew.exe nebo jak nevim esi ma smysl esi je to este aktualni v adresari je nemam a linky na ne nefungujou. esi uz to neni prekonany. nevim nevim nevim nevim

TAK SEM TO UZ ROZCHODIL ANI NEVIM JAK :)) PROSTE SEM ZONGLOVAL S TEMA CACHEMA A PRESSOVAL ENTER AZ TO NEJAK ZAHADNE SLO ::knez OCULTISM ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: úte čer 15, 2010 2:03 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv čer 10, 2010 6:34 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den . Mám problém , vše mám stažené a nainstalované podle návodu , ale nemůžu se připojit na server....a píše to že nemůže najít spawnnpc.cfg ... Mohl by mi někdo poradit , prosím ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: čtv črc 08, 2010 1:06 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
nevite jak si mam opatrit nahradni klice od voziku k brahmine?? ja blbec sem je dal dovnitr a ted ten vozik nemuzu odemknout ::help
EDIT: tak nic vozik si nekdo odemknul a ukradl a ja prisel o 5000 zatek a brahminu :x
EDIT2: a dalsi problem minuly mesic sem mel v bance v redinu neco pres 9000 dnes tam byli jen 4000 otazka zni : proc penize zmizely popripade po jake dobe zacnou mizet

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: stř črc 21, 2010 4:31 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř bře 31, 2010 3:36 pm
Příspěvky: 6
Ano dorazil sem na misto kde mi to v menu psalo Samej Error kdyz sem zmacknul enter tak se ukazal obrazek a nic se nedelo ... ale to je normalni... jenomze kdyz se to ma vratit na normalni menu s napiskama tak me to zustane porad na tech errorech PLS help nevim jak dal
::help ::help ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: pát srp 20, 2010 8:57 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát srp 20, 2010 8:54 am
Příspěvky: 1
Zdravim!
Omlouvám se jestli se to tady řešilo, jestli jo, tak mi to jen řekněte a já si to zpětě najdu...
Nainstaloval jsem si FOnline, nastavení ip správně, vytvořil postavu, lognul se do hry a připojení vypadá dobře, žádná chyba, jen se objevím v nějaký jeskyni a místo mojí postavy je taková nějaká ohnivá figurína...nevim jak přesně to popsat. Když se s ní chci někam hnout, dostanu error. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 2:06 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 25, 2010 2:04 pm
Příspěvky: 1
Zdravim

Spustim F online a hnedka to na me vybali s touhle chybou. Ja osobne jsem ji oznacil za ghost fire bug.

Obrázek

Uploaded with ImageShack.us


Podle screenu to snad poznate kde je chyba. Je to hnedka po prvnim nalogovani do hry. THX for answer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: stř srp 25, 2010 2:35 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 6:14 pm
Příspěvky: 61
http://fonline2238.net/forum/index.php?topic=6888.0

Citace:
ISSUE: My character is a flameboy
Restart the game and it should work properly. If the problem persists, delete the 94.23.237.127.2238.cache file in the data folder of your FOnline installation. Do NOT delete default.cache

_________________
Server-Boy 2238 (2238 server statistics)
postCount++;


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: [Technická] Problémy se hrou a jejich řešení
PříspěvekNapsal: ned srp 29, 2010 5:00 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned pro 13, 2009 9:00 pm
Příspěvky: 15
Mám problém, ale nevim do jaký sekce ho zařadit. Byl jsem na lovu brahmin a kráva mě zabila na -1 HP. Combat se neustále zapíná a vypíná a kráva mě nechce dorazit. Už tam takhle bezvládně ležim 2 dny a nevim co mám dělat. A když se chci přihásit do hry za jiný nick, tak mi to píše: You can't reloding with other account now. Wait 10 minutes. Čekám už několik hodin, ale stejně mě to do hry nepustí. Zkoušel jsem i vymazat všechny cache soubory a taky nic. Může mi prosím někdo poradit? Děkuju.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny