Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:50 pm




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: úte zář 02, 2014 12:49 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte zář 02, 2014 12:29 pm
Příspěvky: 2
Jelikož jsou odkazy na Restoration 2.3.2 na NMA fóru mrtvé, byl jsem nucen stáhnout novější verzi 2.3.3. Po instalaci na verzi z GOGu vše funguje. Rozhodl jsem se proto nainstalovat i beta češtinu, ale ve hře mi nejde uložit hru. Konkrétně to píše "Chyba při ukládání hry! Není možné hru uložit.".

Mohl by mi prosím někdo poradit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 5:40 am 
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:43 pm
Příspěvky: 280
Hmm, tak to vypada, ze EN RP 2.3.3 a cestina na RP 2.3.2 nejsou vubec kompatibilni. Taky jsem mel problemy se savy. JaW myslim neco rikal o jine strukture souboru. Kdyz pockas do odpoledne, hodim sem odkaz na EN RP 2.3.2 ke stazeni. Snad to mam jeste na disku.

EDIT: Co to kecam. Nainstaluj cistou verzi Fallouta a potom hned RP 2.3.2 CZ betu. Je tam vsechno krome modu, ty pridame pozdeji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:28 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte zář 02, 2014 12:29 pm
Příspěvky: 2
Uděláno vše dle tvé rady a ukládání konečně funguje. O jaké přídavné módy se jedná? Já jen jestli mm čekat, nebo už můžu začít hrát.

Ale jinak děkuji za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: čtv zář 04, 2014 8:53 pm 
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:43 pm
Příspěvky: 280
Presny vycet se zobrazi pri instalaci EN RP, ale co si tak vzpominam, tak je namluveny Cassidy, Armor Mod (skiny zbroji pro NPC), upravy munice, neco s Lennym, par odlisnych animaci a jeste neco. Muzes v klidu hrat i bez toho (nebo se trochu pidit a nahrat si je tam sam).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 2:22 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 31, 2010 5:24 pm
Příspěvky: 116
Bydliště: Plzeň
Pripadne pokud se vam nechce instalovat tam vsechny ty mody rucne a/nebo mate strach, ze to nejak rozhasite, ale presto z celeho sveho srdce touzite betatestovat cestinu na plne omodovane verzi 2.3.2, tak mozna prijde vhod nasledujici navod. ::kawaii

1) Nainstalovat cistej F2 (verze gog.com funguje OK)

2) Nainstalovat RP v2.3.2 v anglicke verzi (http://www.killap.net/fallout2/expansion/old/2.3.2/ - exe installer)

3) Stahnout cestinu z http://www.madbrahmin.cz/download/fallo ... stalace.7z
POZOR! Instrukcemi v cti_mne.txt se v tomto pripade neridte. Pouze prekopirujte obsah adresare "1\Restoration_Project_2.3.2CZ" primo do hlavniho adresare hry. Ty slozky by na sebe mely pasovat a bude se to ptat zda to ma prepisovat, tak dejte "prepsat vse".

4)Prekopirujte (vzhledem k hlavnimu adresari hry) obsah adresare "data\sound\music" do adresare "sound\music"

5) Otevrit soubor "fallout2.cfg" v hlavnim adresari hry a vsude kde uvidite "..\" (bez tech uvozovek) tak to smazte (aby hra nehledala veci o uroven vys). Dale pak umazte "data\" z klicu music_path1 a music_path2, takze budete mit:
Kód:
music_path1=sound\music\
music_path2=sound\music\

6) Pak take doporucuju spustit f2_res_Config.exe z hlavniho adresare hry a nastavit Graphics mode na DirectX 9, pac to casto vyresi graficke glitche pod Win a pripadne si nastavte dalsi veci (windowed rezim je imho nutnost! ;) )

_________________
ObrázekObrázek
• Automat byl zasažen za 9 hit bodů a byl rozbit.
• Všude se teď válí plechovky a ovocné tyčinky. Moc dobré už asi nebudou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: ned úno 08, 2015 6:34 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob úno 07, 2015 10:52 pm
Příspěvky: 13
Jop až na to, že ten návod nefunguje ... NPC armor mod vůbec nejde :/... Hra sice běží krásně v čestině, ale ten mod mě nejde (a to mě se**).

Rád si nechám poradit co kde donastavit (případně upravit v nějakém cfg), aby to fungovalo ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 12:31 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Není NPC armor mod starší než nový Restoration?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba při save (Restoration 2.3.3, čeština 2.3.2)
PříspěvekNapsal: ned úno 15, 2015 10:58 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob úno 07, 2015 10:52 pm
Příspěvky: 13
To netuším, použil sem návod od "Maxidejfa" ...

Mno každopádně sem šel cestou menšího odporu a řekl si že nainstaluji znova a dám jen RP 1.2 CZ beta 5 nebo tak nějak s tím, že to bude šlapat jak hodinky...

Ale mou radost náhle překazilo to, že v Klamathu nevidím přechod do lokací lovécké uzemí a tam kde je ten destilátor. Nechápu proč ...

Kde je chyba? Respektive je potřeba někde něco nastavit? Nainstaloval sem čistě jen Fallout 2 + RP 1.2. CZ beta5 ...
Musel bych to hrát na velkem rozlišení a bez toho pásku abych tam mohl projít. Mno zkusím pokoumat ještě někde něco, ale začínám být bezradný... přitom taková blbost :)

Edit:
No tak chyba je nejspíš v ohraničení mapy. Ale kde to upravit? popřípadě nebude mi to dělat ve všech městech?
Jako řešení sem si našel, že bych vypl v f2_res ingnorování hranic mapy ... ale to bych raději vynechal (vypadá to pak příšerně).

Nemá někdo lepší nápad?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny