Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 11:09 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 6:00 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon lis 30, 2015 8:49 pm
Příspěvky: 14
info je zo specialu ktory vysiel k Doupe vo forme mensieho casopisu "FALLOUT SPECIAL - kompletny navod na F3, historia serie a tvorcov. tipy , triky, tabulky a mnoho dalsieho" ..a je tam aj zhrnutie F1 a F2. Nevedel som ci autor vychadzal z Fallout biblie alebo sa tie informacie skutocne nachadzaju aj v hre.

Na zaklade toho textu od Lynette by som Moreaua za neskorsieho Vudce nepovazoval..chyba mi tam ta nitka jeho stretnutia s Haroldom (jedine zeby ho spomenul vo F1 - musim na to kuk)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 6:11 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Harold je hned tady: http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... ychardgrey


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 9:14 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Spoluprácu s Richardom Greyom opíše Harold v jednotke, rozpráva o ich spoločnej výprave do Mariposy - určite je to v jeho *.msg súbore.

edit:
| ČTI
{138}{HROLD11}{We mounted an expedition. God, Richard. Richard Grey. Led a small group of us up there.}
{139}{}{Richard Grey?}
{140}{}{Where exactly did you go?}
{141}{HROLD12}{Needed to see what was there. Maybe stop whatever was churnin them boogers out. We thought we were prepared. Were we wrong.}
{142}{}{What did you do?}
{143}{HROLD13}{I can't remember the route or anything. But I am damn sure it was northwest, though...I think.}
{145}{}{What about your leader?}
{146}{HROLD14}{Richard Grey was a doctor. Little older than me, and friend was he smart. He found the source.}
{147}{}{And what was that?}
{160}{HROLD18}{Some sort of old military base. We lost a lotta folks getting in there.}
{161}{}{How did you know this base was the cause?}
{162}{}{What were you running up against?}
{163}{HROLD19}{Robots and such. Lot of'em. Damn surprised they was still running after all this time, what with the war and all. Whooa boy they tore us a good one.}
{164}{}{What did you do once you got past the robots?}
{165}{HROLD20}{Because it was like someone went bargain shopping at mutantland! Geez! Cheaper by the dozens! Can't figure any other reason except that being the factory.}
{166}{}{Did you examine the base closely?}
{167}{HROLD21}{We got pretty far inside. Wasn't a lot of us left by then. Grey, me and couple of others.}
{168}{}{And then?}
{169}{HROLD22}{One of them robots got Francine. Mark was wounded, sent him back to the surface. Then it was just me and Grey.}
{170}{}{What ever happened to Mark?}
{171}{}{What happened then?}
{172}{HROLD23}{To this day, I don't know. He never made it back here, and...well I...couldn't face the wasteland again, so I...I never looked.}
{173}{}{What about you and Grey?}
{174}{HROLD24}{We made it to some sort of central core, like a plant of some sort. That's when it happened.}
{175}{}{What?}
{176}{HROLD25}{A robot crane crashed into us. Last I saw of Grey, he was flying through the air in-into some sort of acid bath. I was in bad shape and...well I passed out.}
{177}{}{How did you survive?}
{178}{}{And you never saw Grey again?}
{179}{hrold25a}{Didn't. Got killed...[Laughs then coughs] God, I love that joke.}
{180}{}{Yeah, I can tell.}
{181}{HROLD26}{Well, I have no idea. Woke up in the wasteland, barely hanging on. Got lucky and some traders I knew found me days later. Good thing, since I was already changing. They brought me here, and here I've been since.}


edit2:
Čítam si audio-deník z Chekyho postu a tento úryvok mi pripomenul poviedku Gene-hive od Aldissa:
Citace:
Myslím, že jsem dnes snědl jednu z těch mutovaných věcí, co tu okolo cupitají. Dříve, než jsem si stačil uvědomit co se děje, vymrštilo se z mého břicha nějaké chapadlo a chytilo toho ubohého tvorečka. A v okamžiku, kdy vtáhlo toho hlodavce do mých střev, pocítil jsem dotek jeho myšlenek.

U nás vyšla pod názvom Vzbura génov/Vzpoura genů, objavila sa napríklad v zbierke Experiment Človek. ^^


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 9:44 pm 
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:43 pm
Příspěvky: 280
Hehe, dalsi z nekonecnych referenci ve Falloutu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 9:56 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ha! To si počtu. ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pát pro 11, 2015 7:02 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon lis 30, 2015 8:49 pm
Příspěvky: 14
Dakujem za info ...a mam este jednu otazku :-D zrovna na tie Parace ;) vo F2 doktor vo vaulte 13 spomina ze mohli vzniknut z Chameleona Jacksonovho...ale neviem preco mam taky pocit ze niekde asi vo F1 sa spominala Puma Americka.... nespomínate si prosim niekto ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 12:11 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned pro 13, 2009 10:51 pm
Příspěvky: 28
plasmaknight píše:
Dakujem za info ...a mam este jednu otazku :-D zrovna na tie Parace ;) vo F2 doktor vo vaulte 13 spomina ze mohli vzniknut z Chameleona Jacksonovho...ale neviem preco mam taky pocit ze niekde asi vo F1 sa spominala Puma Americka.... nespomínate si prosim niekto ?


Na Fallout wiki máš tohle:

"Deathclaws are a large, agile and strong species of mutant Jackson's Chameleon created through genetic engineering, with the addition of DNA of various other species. However, due to mutation, they have lost their color-changing ability. "

Přímo o pumě tam nic nebylo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 12:37 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
A osobně si myslím, že to je hrozná volovina.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: stř pro 30, 2015 7:29 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř pro 30, 2015 7:15 pm
Příspěvky: 4
Zdravím fšechny. Nesetkal se někdo s problémem, že po vstupu do Denu má místo světa jen šedou plochu s vlastní a Sulikovou postavou? V Modocu je to v pohodě ale u Umbra Tribe je to tež nevykreslené. Nepomohl mi přeinstal ani hra z dřívější pozice. W8.1, RP2.3.3. Díky moc.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2016 2:06 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 06, 2015 3:12 pm
Příspěvky: 8
čau, mám problém, kterej už se i párkrát řešil ale nenašel jsem řešení pro sebe bohužel, nainstaloval jsem to z linků, které jsou tu na fóru, tedy RP a Armor mod ale jednak moji společníci nemění zbroj, pořád vypadají původně a jednak když si Marcus vezme brnění, tak zmizí, je nějaké řešení minimálně pro to mizení Marcuse? To je pro mě vlastně podstatnější než to, jestli ostatní společníci mění vzhled nebo ne, děkuji za odpovědi předem ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2016 4:08 pm 
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:43 pm
Příspěvky: 280
Rekl bych, ze mas spatne nainstalovany Armod mod kdyz ti mizi Marcus :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2016 5:13 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 06, 2015 3:12 pm
Příspěvky: 8
je to taky možný, ale postupoval jsem prostě že ve složce Fallout 2 je ta složka Restoration project kde je složka Data a Armor mod má složku Data tak jsem to sloučil, takže je to tak špatně, měl jsem to udělat jinak? Jo a pokud jsem náhodou senilní a zapoměl jsem to tam dát, což si nemyslim, když bych to zkusil ještě jednou teď, dělá to něco se savy, že by pak nešly nahrát?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2016 5:23 pm 
Moderátor
Moderátor

Registrován: čtv pro 08, 2011 12:43 pm
Příspěvky: 280
Melo by to jen stacit prekopirovat. Kdyz tam armor mod nebude, tak ti bude nejspis padat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: pon led 11, 2016 6:05 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 06, 2015 3:12 pm
Příspěvky: 8
já jsem si to teď porovnal a některý soubory tam nejsou, třeba složka Art myslim, a hra doteď ale jela v pohodě, tak mě jen zajímá, jestli když to teď uprostřed změnim, tak aby mi to nezačlo dělat problémy, nechci to hrát až od začátku, toho se bojím


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.3.3 CZ - otázky a odpově
PříspěvekNapsal: čtv led 14, 2016 8:12 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř pro 30, 2015 7:15 pm
Příspěvky: 4
A k tomu mému problému asi žádnou radu nemáte že? Nikdo se s tim nepotkal? U F1, F1.5 ani F2 se mi tohle nikdy nestalo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 193 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny