Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:42 pm




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 563 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 1.2 CZ
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 11:22 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
valcik píše:
Marshal Malinovskij píše:
Povodne som si myslel, ze mi to vyhadzuje kvoli tomu, ze som instaloval Restoration patch predtym, este ten povodny kilapov.

Hm, inštaloval si Restoration Project a súčasne aj killapov neoficiálny patch? Neviem, či som to pochopil správne.

Ak používaš Restoration Project, inštaluj ho do čistej hry, samostatne, nepridávaj tam nič iné.

No snad není takový debil, aby to instaloval přes sebe. Všude to má napsané, včetně instalátoru, že se to nemá dělat ::scratch

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 1.2 CZ
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 9:02 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
Tak dohráno a normálně sem moh pokračovat freeplay. Už nevim kdo a kde to spal že mu to nejde. Tak jenom píšu že mě to jde takže to asi bude u něj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 1.2 CZ
PříspěvekNapsal: stř kvě 26, 2010 9:04 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Olin píše:
Tak dohráno a normálně sem moh pokračovat freeplay. Už nevim kdo a kde to spal že mu to nejde. Tak jenom píšu že mě to jde takže to asi bude u něj

Dík za potvrzení. Ten onen se totiž pak už neozval ::ano

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 7:29 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 16, 2010 7:06 pm
Příspěvky: 5
zdravim objevil sem bug v RP 1.2 beta5 jde o lokaci v denu ve vychodni casti.jde o to kdyz jsem z teto lokace odesel na mapu sveta a vratil se kompletne jsem se zkopirovat a to vcetne inventace.samostrejme sem charakter odstrelil coz nemelo nijak vliv na hru proste se jede dal :-D.mozna to uz nekdo objevil,ale pro jistotu sem radsi napsal.pokud se to ma psat jinam omlouvam se za spam.



jen otazka z jineho soudku cetl sem nekolikrat na netu ze pry jde sestrojit atomovka, vyhrabat nekde jetpack,BFG nebo elvis a date.chci se zeptat jestli je to pravda ci lez.a pokud to zkutecne jde jestli je nejaky navod ci co diky. ::help ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 7:50 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Návody jsou tady: http://web.archive.org/web/200808220012 ... /fallout2/
Ale řeknu ti, že třeba sehnat ten obohacený uran na stavbu atomovky dá pořádně zabrat, a opravdu ne každá postava má takovou kombinaci statistik a perků (a reálného štěstí), aby potkala Elvice!
Jo a taky... ->
Když klikneš sem, přiojdeš o velkou část srandy, kterou si s Falloutem 2 můžeš užít! | ČTI
Je to všechn lež, ale vítej v klubu lidí, co se napálili a mnoho dní sháněli všechny možné ingredience... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 8:04 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 16, 2010 7:06 pm
Příspěvky: 5
to chces rict ze si vsechny ty veci nekdo vymyslel a hodil na net a ja sem se s tim sral zbytecne ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 8:17 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Specter píše:
to chces rict ze si vsechny ty veci nekdo vymyslel a hodil na net a ja sem se s tim sral zbytecne ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl

Ano. Pokud ti to pomůže: my všichni tady jsme na tom úplně stejně. :D
Jak debil jsem běhal mezi Broken Hills a geckem a snažil se obohatit uranovou rudu...! :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 8:21 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 16, 2010 7:06 pm
Příspěvky: 5
vim ze v broken hills jde neco delat s rudou v tom jejich reaktoru jestli se to tak da rict at tam dojdu tak budu chytrejsi tohle je jen matna vzpominka :D :D :D :D. treba casem prijde nejakej patch s tema itemama a charakterama coz bych docela kdyz sme u tech itemu je k necemu magicka koule schovana v kulecnikovym stole nebo kde je to velikonocni vajicko :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: sob říj 16, 2010 10:09 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 09, 2010 1:36 pm
Příspěvky: 9
Zdar, mám tu takový oříšek. Nějakým záhadným způsobem se mi povedlo snížit inteligenci(možná i v reálu z toho paření:D) na 3 a to se nedá. Nikdo se s mnou nechce bavit, protože jsem uplnej hňup a drogy mě furt nebaví brát a hlavně je nemůžu najít. Nevíte někdo, jestli se to dá nějako na trvalo zvýšit a nemám na mysli v FR a BoS, tam ještě nejsem. Teprve jsem ve Vault City. Dík za odpovědi.:-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 12:25 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 16, 2010 7:06 pm
Příspěvky: 5
kury píše:
Zdar, mám tu takový oříšek. Nějakým záhadným způsobem se mi povedlo snížit inteligenci(možná i v reálu z toho paření:D) na 3 a to se nedá. Nikdo se s mnou nechce bavit, protože jsem uplnej hňup a drogy mě furt nebaví brát a hlavně je nemůžu najít. Nevíte někdo, jestli se to dá nějako na trvalo zvýšit a nemám na mysli v FR a BoS, tam ještě nejsem. Teprve jsem ve Vault City. Dík za odpovědi.:-)


Muze to byt zpusobeny drogama, tohle muze na trvalo nebo na hodne hodne dlouhou dobu zpusobit jet.takze ti radim sehnat anti-jet ve vault-city od doktora ve vaultu,ale musis mit u sebe aspon vzorek,vyplati se to da ti za nej 1000 .jinak budes muset asik jet znova.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 11:01 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 12:29 pm
Příspěvky: 459
Bydliště: Frýdek-Místek
Nebo ať se zkusí fakt dlouho vyspat. Klidně týden.

Popř. jestli nemá nějaké zranění, asi hlavy, :D i když to by asi nemělo. Nicméně doktora může zkusit. :wink:

_________________
Velká hromada balvanů. Už od pohledu vypadají nebezpečně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 1:26 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 09, 2010 1:36 pm
Příspěvky: 9
Jetem to není, ten jsem nebral a zranění taky nemám. Mám takový pocit, že jsem měl perk talentovaný a ten jsem pak díky mutaci změnil na něco jiného a potom mi klesla In. z hodnoty 5 na 3. A baví se se mnou jenom lidi, když si vezmu paměťovou drogu a na to mentast, jenže tem mi zase způsobí závislost a jelikož nemám u sebe další, tak díky této závislosti mi později klesne na hodnotu 1.:-( Začínám se mi opravdu už nechce znovu.:-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 1.2 CZ
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 5:14 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Nu, kritická hodnota inteligencie je 4; potom už je postava posudzovaná ako "blbá". Vyskúšaj nejaký editor - niekoľko rôznych programov sa dá nájsť na NMA (sekcia files -> download).

Skús napríklad tento:
http://teamx.ru/system/files/uploads/u59/file/F2se.rar
Je kompatibilný s Restoration Projectom, ale netuším, či sa v ňom dajú upravovať SPECIAL štatistiky, pretože som to nikdy neskúšal.

NEZABUDNI SI PRED ÚPRAVAMI SVOJE ULOŽENÉ POZÍCIE ZÁLOHOVAŤ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 2.1 CZ
PříspěvekNapsal: ned říj 17, 2010 6:51 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
kury píše:
Mám takový pocit, že jsem měl perk talentovaný a ten jsem pak díky mutaci změnil na něco jiného a potom mi klesla In. z hodnoty 5 na 3. A baví se se mnou jenom lidi, když si vezmu paměťovou drogu a na to mentast, jenže tem mi zase způsobí závislost a jelikož nemám u sebe další, tak díky této závislosti mi později klesne na hodnotu 1.:-( Začínám se mi opravdu už nechce znovu.:-(

nieje to náhodou trait/ rys skilled? ::knez

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_2

Inteligencia je v tejto hre veľmi dôležitá ... samozrejme pri prvom zahraní, aby si to mal jednoduchšie, hlavne pri dialógoch,
inak sa samozrejme dá hrať aj za Int 1, ale to musíš už vedieť, o čo v tej hre ide, aby si to ocenil :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 Restoration Project 1.2 CZ
PříspěvekNapsal: stř říj 20, 2010 11:27 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 09, 2010 1:36 pm
Příspěvky: 9
Mám tam další problém. Jsem ve Vault 15, dokončil jsem úkoly a nemůžu najít unikovou ,,červenou´´ zónu. Co s tím??:-(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 563 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny