Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte čer 04, 2024 11:18 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Nejlepší společník (můžete změnit volbu)
E-DE 9%  9%  [ 7 ]
Rex 4%  4%  [ 3 ]
Veronica 28%  28%  [ 23 ]
Boone 40%  40%  [ 32 ]
Cass 14%  14%  [ 11 ]
Lily 2%  2%  [ 2 ]
Arcade 0%  0%  [ 0 ]
Raul 4%  4%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 81
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:38 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1257
Nedáte sem hlasováni o nejoblíbenějšího společníka ? Docela by mne zajímaly výsledky a připadá mi blbý kvuli tomu zakládat nový topič ::roll


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:57 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
Treed píše:
Mě ty questy taky zajímají, ale nehodlám už strávit večer nahráváním pozic, protože oba dva super-rychlostí naběhnou přímo před turrety a nevydrží ani 5 sekund.


no, já to hraji jakožto první hru na normální obtížnost a bez HC módu, jelikož jsem si říkal, že první hru se budu zajímat o úkoly a dialogy a prostě o všechno okolo obsahu a nebudu zbytečně blbnout a že případně další hry, až budu vědět, co a jak a kam chodit a kam nechodit, budu hrát na těžší. Takže mě společníci neumírají a obecně se dá říct, že jsou v boji užiteční (hlavně ze začátku je opravdu poznat, že jsem silnější). I když je pravda, že občas některé jejich akce působí dost komicky.

Co ale hlavně, na co se hodí mimo dialogy, je to, že fungují jako nosiči. Ono obecně nosnost mě docela irituje a půlku hracího času trávím tím, že přemýšlím, co s čím opravit, co použít, co vyhodit, co dát společníkům, což navíc díky nepřehlednosti inventáře je docela dost nezábavné. Takže ti dva společníci jakožto ti nosiči jsou k nezaplacení, ačkoliv je pravda, že tuto funkci by klidně mohl mít i brahmín s vakama, jak mají karavany, kdyby se jej dalo někde koupit :). To bybylo vůbec nejlepší, po venku by hrdinu doprovázel a před vstupem do interiéru by prostě automaticky zůstal stát venku :D. (navíc by byl smrtelný, třeba a pomalý).

Ale hlavní jsou prostě ty dialogy s nimi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 11:57 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř říj 27, 2010 5:16 pm
Příspěvky: 33
z boona ide ten jeho pribeh velmi tazko, zo zaciatku ani o tom nechce hovorit a ked sa ho spitate na nieco tak sa naserie. Ratam ze ked napadnete Legiu vo vegas tak Vas bude brat ako kamosa a viacej Vam o tom pribehu povie. No som sam zvedavy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 12:04 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
ono má asi něco dočinění i s tím jedním gangem, jak jej vojáci NCR postříleli (jejich rodiny), tuším se jmenují Velcí chánové, nebo tak nějak. Jelikož po pobytu mezi nimi a získávání jejich reputace o tom něco říká, ale nechce to do říct.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 2:08 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Amaroun píše:
Nedáte sem hlasováni o nejoblíbenějšího společníka ? Docela by mne zajímaly výsledky a připadá mi blbý kvuli tomu zakládat nový topič ::roll

přidám ti sem anketu :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 4:10 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon lis 01, 2010 4:08 pm
Příspěvky: 1
ako sa vola mod,ktory mi da moznost chodit zo vsetkymi partakmi?

Mod uz mam,ale mam zatial 3 partakov,ED-E,Veroniku a Raula.A mam taky problem ze ked im dam zbrane tak ich nechcu pouzit,napr. Raul ma olovenu trubku na blizko,a ked mu dam Mec alebo hocico ine tak ajtak ma tu trubku.A boj na dialku tam mam ten isty problem,Raul ma Revolver a ked mu damdaku lepsiu pistol alebo hociaku zbran ajtak si necha revolver a stazuje sa ze ma slabu zbran,a tento isty problem mam aj u Veroniky.Jedine co sa im da dat je zbroj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 5:02 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1257
Smejki píše:
přidám ti sem anketu :wink:


Díky... Hlasuju Pro Lily ::ano ... Super mutant babička je skvělý napad, sice v boji není tak použitelná, ale hlášky má geniální ::kawaii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 6:23 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Voting for Veronica. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 8:40 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 29, 2010 6:27 am
Příspěvky: 32
Bydliště: Stříbro
Boone je pro mě jednička.. jak drsňák z filmu, který si něco zažil.. nějakej starej americkej film s Dolphem Lundgrenem :D rudý škorpón.. ne, ale fakt se mi ta postava líbí jak je napsanej.. jsem se do něj vžil.. jo a dabing má boží..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 11:23 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Volil jsem Raula ( voice actor Danny Trejo ) ... správný mexikán, pistolník a cynický ghoul v jednom :-)

Ty jeho hlášky dávají putování pustinou tu správnou Fallout atmosféru. Navíc jako snad jedinné party NPC není úplně vypatlaný - často se kryje, zbytečně nelítá pod hlavně nepřátel a pokud vleze pod tu mou, chytře se přikrčí.

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 12:36 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 18, 2009 11:23 pm
Příspěvky: 9
Jak se to vezme. Oproti F3 kvituji rozvoj společníků. Ale stále má NV neduh toho zpropadeného enginu, takže jsou mi mnohdy přátelé přítěží než pomocí. Každopádně bych uvítal mnohem raději možnost větší skupiny, takové hašteření, špičkování, rozhovory mezi postavami v chemii Myrona, Cassidiho a Marcuse, to by bylo žrádlo... I když, zase ten engine.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 2:45 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 30, 2010 12:09 am
Příspěvky: 24
Jasne neco jako v DAO :) Moznost mit dva lidske spolecniky by nebylo na skodu, takovy mensi gang, kdy by ste nemuseli ani bojovat. Ale engine tohle nikdy neumozni, neni na to proste staveny.
Nejstylovejsi spolecnik je jednoznacne ED-E, letajici lednice s vzdy ledove vychlazenou Sunset Sarsaparillou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 2:56 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
Bohuzel partaci nevyhovuji memu stylu hry , nasel jsem special vzduchovku s vetsim critem a vetsi pravdepodobnosti criticalu. Takze spolecniky nechavam cekat. Ale Boonuv spoting je jako realny :)

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 3:06 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 21, 2010 10:42 am
Příspěvky: 56
Jednoznačně Veronika. Rex je fajn (a navíc se jmenuje stejně jako můj pes v reálu). ED-E je takovej...nijakej. Prostě robot. Aracade Gannon je velice schopnej, ael suchar. Cass je dobrá, ale o chlup nad ní vítězí Veronica. Ostatní jsem zatím nenašel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: úte lis 02, 2010 4:00 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Cass, u bitches! ::knez


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny