Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 9:15 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FNV: Lonesome Road
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 5:09 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát črc 27, 2012 5:23 pm
Příspěvky: 3
Zdravím všetkých,

som tu opať (2-krát) :)

Mal by som otázočku...snád sa niekto nájde čo mi vie pomocť, lebo ja som už zúfalý !!
Jedná sa o to, že hrám 4 DLC (LR), a uprostred celej hry som si zrazu všimol, že nejako neničím superov, ale ovela pomalšie im beriem energiu. Tak som pozrel svoje Stats a tam som sa zdesil, ked som zbadal, že všetky dovednosti týkajuce sa zbraní, mi klesli na 0 (-) a aj to znamienko mínus je pri nich. (palné zbrane, energetické, na blizko, bez zbrane a aj výbušniny..) Ostatné mám všetko v poriadku, len toto mám takto na nule...neviem čo s tým, už som sa aj vyzliekol do naha, a nič, aj som sa vyliečil uplne v AutoDoc a nič. Ba čo viac, nie som závislý na ničom...síce tak trošku na morfiu :). SAVE starý nemám, lebo len autosaveujem...ja blb. :)

viete niekto, prečo mám toto takto ? je to takto celkom HC mod...pre zmenu...ale párači mi dávaju takto zaberať... :)

Vopred krásne dakujem za odpoved!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FNV: Lonesome Road
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 5:50 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
fish píše:
Zdravím všetkých,

som tu opať (2-krát) :)

Mal by som otázočku...snád sa niekto nájde čo mi vie pomocť, lebo ja som už zúfalý !!
Jedná sa o to, že hrám 4 DLC (LR), a uprostred celej hry som si zrazu všimol, že nejako neničím superov, ale ovela pomalšie im beriem energiu. Tak som pozrel svoje Stats a tam som sa zdesil, ked som zbadal, že všetky dovednosti týkajuce sa zbraní, mi klesli na 0 (-) a aj to znamienko mínus je pri nich. (palné zbrane, energetické, na blizko, bez zbrane a aj výbušniny..) Ostatné mám všetko v poriadku, len toto mám takto na nule...neviem čo s tým, už som sa aj vyzliekol do naha, a nič, aj som sa vyliečil uplne v AutoDoc a nič. Ba čo viac, nie som závislý na ničom...síce tak trošku na morfiu :). SAVE starý nemám, lebo len autosaveujem...ja blb. :)

viete niekto, prečo mám toto takto ? je to takto celkom HC mod...pre zmenu...ale párači mi dávaju takto zaberať... :)

Vopred krásne dakujem za odpoved!

Nejsi sám, je Vás na desítky. Save s tímhle bugem sem si od kohosi vyžádal, zkoušel možné i nemožné a bez úspěchu. Nemá to nic společného s některým max Levelem. Věc "částečně" vyřešilo odstranění perku Logans Loophole (v CZ: Loganova skulina nebo Loganova smyčka), ten je z OWB, odstranilo to ty mínusy. Koukni do Pip-Boy, pokud ho tam máš, zruš ho přes konzolu příkazem:

player.removeperk xx01276E

za to "xx" musíš dát první dvě čísla z FoMM v řádku u OWB. Pokud nevíš a nepoužíváš mody zkoušej: 01, 02, ....06. Až se trefíš, konzola Ti to oznámí.

Pak si výše Dovedností doklikej opět konzolou:

player.forceav guns 100
player.forceav unarmed 100
player.forceav explosives 100
player.forceav energyweapons 100
player.forceav meleeweapons 100


Číslo 100 je maximum, pokud si měl míň, můžeš ho tam zapsat místo stovky. Pokud ale pak dosáhneš nového levelu a přidělíš si body, nedojde k jejich zapsání, musel by si je opět navýšit konzolou. Každý řádek zakonči Enterem.
Není to ideál, ale na nic jiného jsem nepřišel.... možná někdo jinej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FNV: Lonesome Road
PříspěvekNapsal: sob říj 27, 2012 7:38 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 5:38 pm
Příspěvky: 29
Ja sa zas po odohratí Lonesome Road zaseknem lebo po koncovom videu a návrate do ZH sa mi ukáže tabula s dovednosťami (strength, perception, endurance, ...) a keď na nič nekliknem tak nemôžem ísť ďalej. Ale ja nemôžem na nič kliknúť lebo mám všetko na 10 a nedá sa to znížiť ani príkazom modpca

modpca strenght 8 (príklad)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FNV: Lonesome Road
PříspěvekNapsal: ned bře 31, 2013 11:32 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 31, 2013 11:23 pm
Příspěvky: 2
Ahoj, patřím také k postiženým snížení všech bojových dovedností na 0.
Vím, že to bylo způsobeno oslepovacím granátem (flash grenade), pročetl jsem už pár dalších for, prakticky všude píšou, žeby to mělo odeznít samo, ale neděje se tak :-(
V efektech nikde nic, nevidět a efekt vypadá trvale, zkusil jsem i autodoka a všechna možná "léčiva".
Jedinou "nápravou" je tedy ruční úprava schopností? Není něco, co by odstraňovalo vliv oslepovacího granátu a tím by se to nějak dalo zvrátit?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny