Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte dub 16, 2024 3:43 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Nejlepší společník (můžete změnit volbu)
E-DE 9%  9%  [ 7 ]
Rex 4%  4%  [ 3 ]
Veronica 28%  28%  [ 23 ]
Boone 40%  40%  [ 32 ]
Cass 14%  14%  [ 11 ]
Lily 2%  2%  [ 2 ]
Arcade 0%  0%  [ 0 ]
Raul 4%  4%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 81
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 4:01 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 25, 2010 5:05 pm
Příspěvky: 15
Sorry že zase otravuju...
chtěl jsem se zeptat,hru mám dohranou
a teď se chystám na novou...
když jsem hrál poprvé,měl jsem raula(ghoula),ale nikdo jinej se ke mě nechtěl přidat...(můžeš mít jenom jednoho člena v partě)
je to ovlivněný Charismatem?já měl tuším že 6...

vím že ve F2 na to byl perk,ale v NV jsem ho nikde nenašel...

díky za info


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 4:37 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 23, 2010 5:24 pm
Příspěvky: 22
Justy píše:
Ne, v partě můžeš mít jednoho lidského a jednoho robotického společníka (ED-E, Rex). Charisma ovlivňuje jen jejich TZ a poškození.



Je možné toto nejako obísť aby bolo možné mať viacej spoločníkov?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 4:46 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 23, 2010 5:24 pm
Příspěvky: 22
Díky za info, prijde mi to trocha obmedzujúce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 5:20 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 28, 2010 8:40 am
Příspěvky: 16
Justy píše:
Mně ani ne, ve Vaultech a ostatních interiérech jsou i ti dva přítěž. :-)

Presne tak, v interieroch su nemozny, casto ich oboch nechavam po vstupe stat...

A tiez sa mi zda ze ludsky partaci su v subojoch velmi schopny (aj na najvyssej obtiaznosti), pri viacerych by som zrejme ani nemusel bojovat. Mam so sebou dvojku Boone + ED-E a pri putovani krajinou Boone takmer vsetko zabije. Do jeho inventara som si odkladal rozne zbrane a zistujem ze ich dokaze aj velmi rozumne pouzivat - Na dialku striela so svojou defaultnou sniperkou, niekedy podla vzdialenosti pouziva lovecku brokovnicu a na blizko obrovsky Mec z Naraznika (vyzera ako postava z Final Fantasy ::lol ) alebo energo kladivo.

Nedokazu nahodou aj menit typ streliva? ;-)

_________________
www.oldgames.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 8:18 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát říj 22, 2010 9:35 am
Příspěvky: 69
Tak ono by to bylo peklo - kdyz si vezmu, ze ted muzes mit dva a k tomu ve freeside bodyguardu a jeste muzes privolat rangera co s tebou chodi ... a buh vi co jsem jeste neobjevil za moznost pridat si dalsi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 8:53 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Mně přijde v 90% případů jako přítěž i jeden společník, protože absolutně ignoruje moji potřebu (a svoje zaměření), že chci zůstat skrytý a sem tam někoho odstřelit (pasivní mód nezajistí, že po prvním mém útoku, on nezačne odpravovat ostatní)...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 7:52 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
na to, že je Boone elitní odstřelovač docela rád používá zbraně na blízko. (v závislosti na tom, co zrovna má). Nejprve ho bavilo sekat do všeho nějakou mačetou jednoho z bossů legie, pak ho bavilo bušit do všeho ergopěstí s názvem Topinkovač paladin, pak se mu zalíbila golfová hůl toho jednoho z ďáblů no a nakonec ho bavilo řezat do všeho motorovou pilou. Ale naštěstí to pužívá jen v interiérech, takže to většinou probíhá tak, že někam vlezu, než se vůbec rozkoukám, co se děje, tak Boone proběhne celou oblast, vykřeše všechno, co se hýbe (občas mezi tím zhebne) a já vůbec nevím kde je, co dělá, koho zrovna mlátí a jen chodím a sbírám mrtvoly. Zejména ve Valutech ho to baví nejvíc. Dal jsem mu i granáty, ale od té doby má tendence mi je neustále házet pod nohy, ačkoliv nevím proč :), většinou mě trefí. Jen mě štve, že společníci asi nemění svojí střelnou zbraň. Teď jsem si zkusil vzít místo Booneho Cass, abych s ní mohl pokecat a plnit úkoly, jenže ta používá zbraň bych řekl slabší (používá myslím kovbojskou opakovačku) a i když jsem jí dal zbraně jiné, střelné, od automatické brokovnice až po odstřelovačku, tak se jí to nelíbilo. (stejně tak to bylo i u Booneho).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 8:36 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 16, 2010 6:58 am
Příspěvky: 133
Bydliště: To byste chtěli vědět, co?!
Justy píše:
Zatím ne, možná vyjde mod. Jo, jen Bodkinovi se podařilo Raula nějakým
způsobem nacpat do slotu pro robotího společníka, ale to byl bug.

Mód už existuje, ale mě nějak nefunguje.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 8:59 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Hm. Celkom zvláštne... ja som nikdy nemal problémy s vybiehajúcimi spoločníkmi. Používal som Rexa a Veroniku, čiže postavy u ktorých je veeľmi dobre vidieť, keď na niečo začnú útočiť... ale vždy keď som sa prikrčil, tak sa prikrčili aj oni, a mohol som nerušene snajpovať... perfektne si pamätám, ako som vystrelil tri rany na Deathclawa počas toho ako ku mne pribiehal, a Rex s Veronikou vybehli keď už bol na stredný dostrel.

Neplatí to ale pre Vaulty a ostatné jaskyne, tam mi vždy celý dungeon pobehal Rex a všetko zrušil. Neviem prečo, ale Veronika sa väčšinou zvykla držať pri mne a veľmi neodbiehala.

Osobne mi tiež maximálny počet spoločníkov 1 človek + 1 robot vyhovuje, len by bolo fajn keby slot robota mal tiež trochu väčší sortiment. Spoločníci v úzkych priestoroch sú na houby, vôbec by mi nevadilo, keby boli moji spoločníci pre moju postavu priechodní, akože by mi neblokovali cestu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 9:02 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
no, nejlepší by bylo, kdyby mohl mít hráč společníků podle toho, jakou má charismu, tak, jak to bylo v faloutech původních. Případně by jich mohl mít, kolik chce, ale dělili by se o zkušenosti (tedy pomalu by leveloval, při velkém počtu společníků), což s limitem 30, by neměl být problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 9:07 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
No, teraz Charisma ovplyvňuje ich damage a armor, a je to podľa mňa celkom vidieť... mal som Char 10 a fakt som sa nemusel zapájať do väčšiny súbojov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 9:10 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
to já taky většinou nemusím, až na extrémní nepřátelé, které nezabijeme ani všichni dohromady. Ono pokud společník s motorovou pilou v náručí zrovna nezmizí v temných zákoutích interiéru, aby zde proběhl minové pole tam a zpátky a pustil několik pastí, pak většinou přežije všechno. Ono asi záleží i na vybavení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 9:59 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Víc parťáků najednou ? Jen to ne !

Boone mi zešílel, pak se úplně ztratil ( zřejmě ho něco dostalo v pustině na cestě do Lucky 38 ), Rex se bezmyšlenkovitě vrhá přímo před automatické turrety / bandy ghoulů / křížové palby / pod "hlaveň" mého plamenometu, Veronica každou chvíli taky někam zmizí a o Arcadovi se ani nezmiňuji. Navíc vůbec nic nevydrží ( a to má prosím každej těžkou nebo střední zbroj ) a zbraně používají zcela náhodně.

Mě už přestalo bavit neustále nahrávání pozic, protože jeden z partáků natáhl brka, takže když dělám něco nebezpečného, nechám je čekat daleko od bitvy. Pak se pro ně vrátím, naložím je kořistí a hurá nakupovat ::lol

Když už udělali to, že jsou v HC modu parťáci smrtelní, měli jim dát lepší UI :x

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:13 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
no, mě zajímají hlavně ty jejich příběhy a úkoly. O boj jako takový mi zas tolik nejde. Ale ona každá ta postava je nějak zajímavá, jenže s tím naverbováním, následným propuštením a opětovným naverbováním je to takové jakési divné a moc se mi to nezdá. Ono pokud by se všichni shromažďovali někde pohromadě, aby je člověk vždycky jednou za čas prokecl a zjistil co je nového, pak by to stačilo, jenže to už by zase ztratilo to kouzlo. (tedy to, že opravdu s hrdinou jsou a "něco prožijí"). Ono z Booneho jsem víceméně vytáhl jen to, že svojí ženu zastřelil sám, nic víc mi neřekl, on je docela mluvka. Zato Cass hned po přijetí (já jí vyměnil za Booneho) na mě vychrlila tolik věcí, že jsem půlku zapomněl, dokonce i přímo zadala úkoly. Z robůtka už taky cosi vylezlo, Veroniku jsem nemohl vzít a ostatní parťáky jsem ještě ve hře vůbec nepotkal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parťáci
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 10:21 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Mě ty questy taky zajímají, ale nehodlám už strávit večer nahráváním pozic, protože oba dva super-rychlostí naběhnou přímo před turrety a nevydrží ani 5 sekund.

Jinak Cass a Veronica jsou sympatické, ale ne tak tajemné jako Boone, Arcade nebo Raul ( a právě z těhle prevítů se ty questy ždímaj opravdu velmi velmi pomalu a pracně ::roll )

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 117 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny