Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 8:22 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Freeside / SilverRush / Vojaci enklavy???
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 3:52 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon led 06, 2014 3:19 am
Příspěvky: 2
Hola Gringos...

Bylo na case se podivat do starych znamych koncin, tak jsem si zakoupil listek (1x dospelacky v hornim patre londynskeho dvoupatraku) na vylet "Ultimatniho oznavaci cesta okolo Vegas a prilehlych koncin" a po nejaky dobe courani sem tam a cisteni sveta od existence NovoKalifornskychUtiskovatelu jsem se rozhodl dodelat questy pro BratrstvoKociciPracky... dostal jsem od Hardina ukol zbavit se Fon Grofovic rodinky pro jedno velke lepsi "my" ... (Toho predchoziho sedivyho dedecka jsem se zbavil uz jenom proto abych sem nakakal tu lesbicku ze 188 smelinarsky, ale i chudacek Hardin nebude mit dlouheho ziti)

Nez jsem se je ale rozhodl vystehovat do vedlejsi dimenze, tak jsem sel pro quest balicku pro legionare, ten ale nejak zazmatkoval, tak jsem ho poslal nozkama napred do tunelu se svetlem na konci...

Jake prekvapeni se mi ale naskytlo pri ceste zpet u nohou hlidace Simona! Mrtvy vojak legitimni vlady USA ve zbroji! Jak je to to mozne? Samozrejme, ze jsem ho obral az na kost a kdyby sli ukrast fasovany spodary a tilko, bral bych i je...

Aby toho ale nebylo dost... Po case sem si u mormonu nabrnkl takovyho tajnustkarskyho budizknicemu, jakehosi Arkada Genona a vyrazil omrknout, jiz znacne vyprazdneny Fon Grofovic Stribrnacek, abych sem ho trebas donutil neco na sebe prasknout. A znova! tentokrat se proti mne primo od Stribrnacka vyritil zivy mrtvolnacek v musi zbroji...

Stalo se nekdy neco takoveho nekomu? Coz mne to zas tolik nevadi, az na toho sraba Kostu (ocekavam, ze po "zresetovani" pritulnosti NKU ho naberu a necham zpracovat jako stejk) a babicky Lily mi vsicki komrades behaji bud v T45d nebo "Muchozbroj z Navarra"...

(je az uzasny, kolik veci mi pri posledni toulce pustinou uteklo pod prackama... stary kuryr ovladl svet pro sebe a v dobrem... novy kuryr ovladne svet pro sebe a za sebou nacha tratoliste krve! ... a jestli nekdy bude i treti kuryr, tak ten se bude ridit tvrzenim "z hlupaka kralem!")

Tak zdar vsem sberacum bordelu pobihajicich v atombordelu (nezapomenout na igelitaky a gumicky!) uprostred vyprahly pustiny!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Freeside / SilverRush / Vojaci enklavy???
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 4:17 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon led 06, 2014 3:19 am
Příspěvky: 2
Tak jak autobus pristavili, tak jsem do neho nasedl, pobafavajic vanilkovy doutnicek.
Samozrejme, ze se jedna o brouka, ti pajdulaci tam nemaji co pohledavat, jen mne zajimalo jestli jsem jediny clovek co timto trpi, jelikoz teticka elgooga zaryte mlci ...

Dekuji a preji dobre rano, ja jdu spat ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Freeside / SilverRush / Vojaci enklavy???
PříspěvekNapsal: pon led 06, 2014 8:36 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
eeDeeDee píše:
nasedl, pobafavajic

Hermafrodit ::shock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Freeside / SilverRush / Vojaci enklavy???
PříspěvekNapsal: čtv črc 03, 2014 2:57 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv pro 31, 2009 5:52 pm
Příspěvky: 38
Pokud jsem tomu co si tady vyplodil dobře rozuměl, tak mě se to taky stalo, asi 3x. Před Silver Rush útočil voják Enklávy ve F3 zbroji na strážného... Nevím čím to je, Wild Wastelandem určitě ne, protože ten perk nemam.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny