Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát kvě 03, 2024 12:57 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: powder gangers
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 2:50 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: sob říj 08, 2011 4:07 pm
Příspěvky: 22
Smejki píše:
_John_ píše:
Justy píše:
Špatnou karmu vůči PG můžeš napravit třeba vyřešením Vaultu 19, osvobozením
zajatců z Niptonu, věnováním morfía zmrzačenému gangerovi z Niptonu atd.

Nezískáš pak neutrální reputaci, ale jednu ze smíšených - "milosrdný zabiják", "divoké dítě" atd.
Pak bys měl být schopný procházet územím PG bez nutnosti je zabíjet... ohledně questů, nevím. Řekl bych, že je možná budeš moct splnit.


takze vystrileni ty veznice neni uplne dobry reseni? jde mi o to, ze hledam serifa a jednoho tam maj... muzu jit jeste jinam, ale chci tohle reseni :)

vem si na sebe jejich hadry a dovnitř tě pustí


Tento převlek funguje pouze i mužských charakterů, strážný u hráče-dámy oznámí, že mezi PG žádné ženy s jistotou nejsou a úplatek je tedy nutnost. Lze ho zabít, ale to je pak nutnost vyčistit celou věznici a člověk přijde nejen o questy, možnost volby šerifa v Primmu, ale i možnost získat bod do reputace NCR, celkově řečeno - uplatit vždy! Záležitost s Cobbem jsem řešil vždy až po vyřešení věznice. A na PG pořádám pravidelně lovnou sezónu, jsou hodní, dávají mi NCR dolary ::twisted


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: powder gangers
PříspěvekNapsal: čtv říj 27, 2011 3:06 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11667
Dainn píše:
Tento převlek funguje pouze i mužských charakterů, strážný u hráče-dámy oznámí, že mezi PG žádné ženy s jistotou nejsou a úplatek je tedy nutnost. Lze ho zabít, ale to je pak nutnost vyčistit celou věznici a člověk přijde nejen o questy, možnost volby šerifa v Primmu, ale i možnost získat bod do reputace NCR, celkově řečeno - uplatit vždy! Záležitost s Cobbem jsem řešil vždy až po vyřešení věznice. A na PG pořádám pravidelně lovnou sezónu, jsou hodní, dávají mi NCR dolary ::twisted

questy budiž, ale bodov za NCR je toľko, že tento argument je naozaj irelevantný :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny