Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:30 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 9:26 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
to sice jo, ale i když si odmyslíme obezličku s chybějícíma jadernýma hlavicema, tak FNV je prostě dělaný jako western, včetně peacemakerů, winchestrovek a klobouků, s pár nezbytnejma falloutíma rekvizitama navíc. A když máš Honest Hearts, tak tam jsou i Indiáni ::cool (ne, že by to z toho dělalo špatnou hru, to v žádným případě, ale postapo to moc není, to až v DLC. Ostatně, i ten falloutí feeling ameriky padesátých let je tam jen okrajově. Mě osobně hutnější postapo atmosféra docela chyběla. Ne tak, aby mi to vyloženě zkazilo hru, ale chyběla).


Naposledy upravil shane dne čtv pro 20, 2012 9:33 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 9:32 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
ži s tým, že sa nájdu ľudia, ktorým proste F3 nevoní, lebo je to bezduchá strieľačka na motívy Falloutu a že niečo nejako "vyzerá", je "kúl" a "in", tak to mňa osobne neberie, je to mapa plná lokácií nahádzaných bez ladu a skladu s pár odkazmi na staré Fallouty, ktoré ich ale nespájajú dokopy, proste to nemá príbeh (to, čo tam je, je všetko, len nie Fallout príbeh) ;)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv pro 20, 2012 9:36 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
Mě nevadí, že někdo nemá rád F3. Já je i chápu a nemám v úmyslu je přesvědčovat o opaku. Ale zkuste zase vy žít s tím, že někoho F3 jako hra baví a že jsou i lidé, kteří nepovažují FNV za etalon dokonalosti. Mě bavilo obojí. Každý trochu v něčem jiným a kdybych si měl sestavit žebříček, tak FNV vede, ale F3 mě bavilo taky a nemám důvod na něj za každou cenu plivat špínu jen proto, že se někomu jinýmu nelíbí. Ale beru, že někdo má jiný názor. Každýmu se líbí něco jinýho a kždej máme svůj vlastní vkus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2012 5:22 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
Není nějaká oprava na quest Heartache by the number? Když ji dokončíte bez vyvraždění Van Graffových, kdykoli se objevíte na dohled vyvolávače ve freeside, začne po vás střílet a tím quest selže. Prý se to objevilo až v posledním patchi. To by mě zajímalo, kdo takovou blbost vymyslel.

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob pro 22, 2012 6:56 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
A co to je s tou otevřenou hubou, když hlavní postava sedí na židli? :))
http://i307.photobucket.com/albums/nn31 ... -34-48.jpg

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned pro 23, 2012 10:21 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
shane píše:
Mě nevadí, že někdo nemá rád F3. Já je i chápu a nemám v úmyslu je přesvědčovat o opaku. Ale zkuste zase vy žít s tím, že někoho F3 jako hra baví a že jsou i lidé, kteří nepovažují FNV za etalon dokonalosti. Mě bavilo obojí. Každý trochu v něčem jiným a kdybych si měl sestavit žebříček, tak FNV vede, ale F3 mě bavilo taky a nemám důvod na něj za každou cenu plivat špínu jen proto, že se někomu jinýmu nelíbí. Ale beru, že někdo má jiný názor. Každýmu se líbí něco jinýho a kždej máme svůj vlastní vkus.

Ber to tak, ze FNV je opravdu Fallout se vsim vsudy. F3 je slusnej pocin z dilny Bethesdy a sam jsi naprosto presne vystihl, v cem je problem, na rozdil od praveho Falloutu :)
Citace:
Je vidět, že je dělaná v TES stylu, kdy je hráč hybatelem událostí, který ve výsledku v zásadě ovlivnit nemůže, protože konec je už danej, takže se na konci hráč nedočká slidů k většině rozhodnutí, který během hry udělal, jako ve FNV.


Fallout neni primarne o tom, ze je z postapo prostredi, ale je prave o te provazanosti, ktere sis ve FNV vsimnul.
FNV je tak dobrej proto, ze na nem delali tvurci puvodnich Falloutu, takze narozdil od Bethesdy, ktera sice znacku koupila( a vi kulovy o Fallout universu), je to proste Fallout tak jak ma byt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned pro 23, 2012 10:59 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Giftmacher píše:
Není nějaká oprava na quest Heartache by the number? Když ji dokončíte bez vyvraždění Van Graffových, kdykoli se objevíte na dohled vyvolávače ve freeside, začne po vás střílet a tím quest selže.

Keď pozháňaš dôkazy pre Cass, pokecaj s ňou a odneste všetky lajstrá veliteľovi základne Mohave Outpost. Tým celý quest ukončíš a potom môžeš Van Graffovskú famíliu naučiť móresom. ::twisted


Giftmacher píše:
A co to je s tou otevřenou hubou, když hlavní postava sedí na židli? :))

To bude asi perk Blow Job Queen. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 7:57 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
Přesně tak jsem to udělal. Vlámal jsem se do obou sejfů, odnesl důkazy rangeru Jacksonovi do Mohave outpost a tam mi řekli, že nesmím zabít Alici McLafferty, ani Glorii Van Graff. Když to uděláš, quest selže a to už po zabití jakýchkoli dvou lidí od Van Graffů. Zatím jsem to vyřešil tak, že jsem vyvolávače i týpka před dveřma do Silver Rush nechal zmizet příkazem disable. Někdo psal, že nepřátelství Van Graffů je pochopitelné a já to beru, ale v reálu, kdybych měl u NCR takovou reputaci, tak by se nejspíš postarala o rychlejší potrestání viníků, zvlášť když by mě takhle usilovali o život.

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2012 4:13 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
Kam s tímhle?
http://mitchellthompson.net/demos/terminal

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon úno 11, 2013 9:50 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
http://newvegas.nexusmods.com/mods/48095

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát dub 26, 2013 9:49 am 
Zelenač
Zelenač
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 4:22 pm
Příspěvky: 132
Docela mě Fallout: New Vegas bavil. Sice jsem z toho měl úplné jiný pocit, že ze starých Falloutů, ale nenudil jsem se. Jenom mi to občas připomínalo trampský simulátor. Spacáky, vaření, atd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2013 11:32 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 05, 2013 11:41 am
Příspěvky: 10
musim rict, ze F3 jsem hral asi tak pred 2 lety... hlavne ze zvedavosti a nostalgie. Na prvni pohled to bylo jine a tezce jsem si zvykal. Co me osobne schazi jak u F3 tak u FNV, to je urcita nadsazka prvnich 2 dilu Falloutu. I kdyz jde vetsinou o vazna temata i rozhodnuti, chybi mi vic vtipu a dumyslnosti, vice silenosti z druheho dilu. Vic blaznivych setkani, mluvici brahminy, rozplacle velryby, ghulove se stromem na hlave atd.... proste vic Falloutu. F3 a FNV jsou sice zabava, taky si rad zastrilim a rozctvrtim co potkam cestou, ale kdyby k tomu padlo par hlasek, nebo mrtvoly zahraly nejaky divadlo, vedel bych, ze jsem ve Falloutu a ne v nejake simulaci postapo sveta. ::)

Prvni dva dily se drzely i urciteho grafickeho, nebo spise vizuelniho stylu. Stary svet se zastavil v 50. letech 20. stoleti, byt v nem lide byly technologicky dal, nez jsme my dnes. Ve F3 a FNV je ze stareho sveta citit ta melancholie 50. let jen castecne, design jednotlivych prvku neni dle meho uplne povedeny a par plakatu na zdech to nespravi. I zbrane jsou obcas vic z nasi doby, nez z tehdejsi. Treba "strelcova karabina" apod. Nekdy je mene vice. ;)

Nejhustsi atmosku jsem zazil asi v OWB, tam jsem se vylozene tesil, az najdu toho smejda na konci. :D Byl bych rad, kdyby opet vychazely hry, kde i sami autori si proste pri tvorbe hraji a bavi je to.

Ale jinak si nestezuju, par desitek hodin jsem s tim stravil. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2013 11:40 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
V F3 Harold byl - v Oaze .

http://fallout.wikia.com/wiki/Oasis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob kvě 11, 2013 12:29 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 05, 2013 11:41 am
Příspěvky: 10
jj, potkal jsem ho a nechal prezit :) aaale to je jen kapka ve vyprahlem svete...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned kvě 12, 2013 11:53 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
však F3 není Fallout v pravem slova smylu, docela mne prekvapilo, ze Harolda oprasili


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny