Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:33 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv led 08, 2015 3:31 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Panstvo moderátorské, proberte prosím tenhle oddíl, osmnáct stran topičů je medle dost hodně. Jen takhle z letmého průletu vidím několikeré topicy s názvem "čeština", "problém s češtinou" a pod., dále jsou zde minimálně 3 topicy "problém s vysíláním radia Mohawk" , dvakrát je tady "ED-E", a podobně. Ideálně takhle sloučit každé DLC do vlastních omnitopičů, obdobně češtiny... prostě to projít a promazat a pospojovat podobné.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2015 12:56 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Tak jsem právě dohrál datadisk Old World Blues - a dobré to bylo! Většina chyb padá na účet původní hry, s tím se nedá nic dělat. A příběh velmi hezký (představte si ho vyprávěný v enginu FT:BOS!!), předposlední rozhovor potěšil. ::ano
Ale loučení s Muggym bylo teskné, skoro jsem to ani nechtěl dohrát - ale už jsem měl horznou chuť na jiné jídlo, než co jsem mohl jíst tady. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2015 8:36 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Safra, Komandére, tys předtím OWB nehrál? ::scratch
Našels aspoň Elijášův LAER?
| SPOILER
A legendární masařku?

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2015 10:14 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Jasně, obojí. Přišel jsem tam s Ratslayerem, Antimateriálkou a 12,7mm samopalem (Bože!), ale byl jsem později sakra rád, že jsem našel E-LAER (+2 upgrady) a Christininu snajperku. Ačkoliv si myslím, že by to šlo celé proplížit bez výstřelu. :) Akorát že já měl plížení na 5%, když k tomu přidám ten inteligentní stealth oblek +25%, pořád nic moc... :D Na konci hry se mi podařilo i z FIDA udělat smysluplnou zbraň, naopak Elijah´s Tesla Gun jsem používal asi jen proto, že mi ta hajzltrubka připadala spávně perverzní. :D
Na závěrečného bosse jsem si vykročil na férovku, ale těch 400 radů mě trochu překvapilo, takže poslední 3 rány jsem už dával z plížení. :D
Ä líbí se mi ta závěrečná odhalení. Rozhovor s Möbiem je přesně takový, jaký jsem čekal, to nic, ale pak ještě pokec s vlastním mozkem, to bylo super. Závěr u Kleina už opět jasný. Nejsou někde totulky k outru? To mě pěkně štvalo, že tam není text, ono té jejich huhňavé anhličtiě jde těžko rozumět, když člověk má vypnuté repráky, aby nebudil děcko. :)
Teď už opět sedím v Mohave Outpostu a těším se, až shodím Mad Scientisc Scrub a brýle a oblíknu pěkné vvycházkové šaty a zajdu si do Goodsprings do knajpy na jedno - ne že bych celý závěr OWB eběhal nalitý jak puma (+2 ST), ale to je něco jiného, než jen tak posedět s lidma - s živýma lidma!!! Už jsem tam fakt chytal schízu. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2015 6:33 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Počkej, jak si naložil s Think tankem? Nechals je žít? A propos, věci, co máš různě po hotelích v Mojave doporučuju přesunout do Big MT. Já tu svini sundal tak, že jsem v plížení vytáhnul Compliance regulator (Honest hearts), omráčil jsem jí, našil jsem do ní dvě atomovky, průběžně jí omračoval a střílel jí protipancéřovkou s hand load nábojema a nakonec šla dolů. To, že jsem dostal jen 50 expů mě nakrklo.

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2015 8:12 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Samozřejmě že jsem je nechal žít, já jsem hippie, já odmítám násilí. O:-) A navíc to jsou kamarádi.
A ano, stěhovat z Mohave Outpostu do Mig MT plánuju na dnešní noc. Ale až poté, co se vrátím z Hoodsprins z piva.
Já jsem toho super škorpa ustřílel gausskou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon led 12, 2015 10:19 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Když jsem referoval k svini, myslel jsem masařku. Škorpióna jsem sundal pomocí terminálu, kterej vypustí roboty, stealth boye a Christininou snipkou. Naběhnout na něj se sautrnitovou rukavicí jsem chtěl též, ale ta radiace mě taky odradila :D

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte led 13, 2015 12:03 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Jo aja, tak Mysterious cave jsem vyčistil jenom s použitím sonic emitoru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte led 13, 2015 6:48 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Jak dlouho jjsi to prosimtě do tý legendární masařky mydlil, vždyť má asi 5000 HP! ::shock

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte led 13, 2015 1:08 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Fakt? Hm, jestli jsem si už nepromazal savy, tak bych mohl zjistit čs (ale asi už jo). Utčitě to ale nebylo déle jak pět minut. Mě na ní hlavně štvalo to její plasmové bodlo, to mi dávalo instant kill při zásahu - sice se trefila jenom 2×, ale pořád byla nejtužší protivník ze všech "dobrých duchů podružných lokací" ::) (Třeba toho 10001101010100 jsem sundal LAERem na dva výstřely, stačilo nedat mu možnost po mně vypálit raketometem. Ostatní "šéfy lokací" jsem ani neregistroval, prostě padali.)
Ön ten sonic emtpr má socela solidní dmg, asi 80. A když dáš s každým výstřelem kritičák... :D Nebo skoro s každým výstřelem. Mám perk, který mi zvyšuje šanci na kritické útoky (výměnou za vyšší opotřebení zbraně, takže třema E-LAER jsem zlikvidoval totálě), plus mám pár takových těch "perků", co zvyšují kritičáky proti hmyzu.

Včera už jsem zase pobíhal po Mohavské poušti a stěhoval se z Nevada POlice Patrol Station, nebo co to je. A legionářští asasíni přezbrojili a marksman a Assault rifle, zatímco jsem byl pryč. :-D Ne že by jim to moc pomohlo, když mám Christininu pušku.
Zaběhl jsem si do prospektorského baru v Goosdprinsk a dl si piváka, paráda. Ještě by to chtělo nějaký mod, abych se mohl okoupat a pomilovat a dobré. Ale líbí se mi, jak FNW respektuje kánon F2 - kde jsou geckoni, tam roste květina Broc. A kolem zříceného vertibirdu prostě MUSÍ poletovat roboti - sice ne 1 mr. handy, ale 3 hardened Mt. Hutsy + 3 sentry boti, ale přesto. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte led 13, 2015 6:46 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
chekotay píše:
Ještě by to chtělo nějaký mod, abych se mohl okoupat a pomilovat a dobré.

Sprchu som síce nenašiel, ale Gomora, bordel vo Freeside, Red Lucy a tá kočka vo Vaulte 21 tú druhú potrebu ukájali celkom obstojne.

Edit: ono ti vlastne nič nebráni zaplávať si v Colorado River ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte led 13, 2015 7:26 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
A když slušně poprosíš pana Fista…

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte led 13, 2015 8:53 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mogh píše:
chekotay píše:
Ještě by to chtělo nějaký mod, abych se mohl okoupat a pomilovat a dobré.

Sprchu som síce nenašiel, ale Gomora, bordel vo Freeside, Red Lucy a tá kočka vo Vaulte 21 tú druhú potrebu ukájali celkom obstojne.

Edit: ono ti vlastne nič nebráni zaplávať si v Colorado River ;)

Dík, to zní jako plán na dnšení noční hlídku. :) ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř led 14, 2015 12:39 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
¨Plabvání siper, akorát a mě bafli vodíci, tak ze 20, musel jsem je postřílet. Ale Gomora nic moc, jen jedna šlapka, navíc kuřačka, a navíc obtěžkána questem, co asi nemá normální řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř led 14, 2015 9:40 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Je tam ešte jedna, v tom istom dvore v jednom zo stanov naľavo. Bez questu ale ešte väčšia fetka. Inak súhlas, na to ako sa Gomora snaží tváriť na brloh neresti, hrozná bieda.
Osobne som mal najradšej Sáru z Vaultu 21. Síce jej treba najskôr nanosiť pyžamá z pol Mojave Wasteland, ale je tuším jediná, ktorá ťa potom pochváli, že si bol dobrý :-D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny