Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 4:20 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 10:20 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Justy píše:
sangwiny píše:
Štve mě, že z Falloutu vymizel sex.


Co že to hraješ? Měl jsem pocit, že FNV, ale asi jsem se spletl.

V tom případě asi ještě nejsem tak daleko... Každopádně, když se ohlédnu za třeba F2, tak tam byla ta možnost už na začátku..

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 10:38 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
sangwiny píše:
Smejki píše:
Cecil píše:
Nooooo..Je to americká hra
tady nejsi na fóru svazu mladých komunistů :wink:

Náhodou to vystihl docela dobře ;) Klidně ať se tam mixují orgány a teče řeka krve, ale kdyby náhodou vykoukla bradavka, tak je to v prdeli a celí se to musí vycenzurovat... Štve mě, že z Falloutu vymizel sex. Hrozně to ubírá na reálnosti a uvěřitelnosti herního světa...


Sex je tam přítomný ( dokonce jím lze odstartovat zajímavý quest ). Celkem dost se o něm mluví, dokonce se jeden quest točí kolem "post-traumatickém stresu" ze znásilnění a narazil jsem i na pár homosexuálních NPC ... takže rozhodně zde není žádná cenzura a tabu.
Samozřejmě prvoplánová nahota tu není, ale když chceš vidět obří prsa a bradavky na každém kroku, nic ti nebrání stáhnout si jeden z těch úchylných patchů, které jsou už tuším delší dobu dostupné ke stáhnutí.

Víc už studio přitlačit nemůže ... musíš si uvědomit, že Obsidian Entertainment není Interplay. Nemůžou si dovolit přílišné "výstřednosti" ...

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 10:38 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
sangwiny píše:
Justy píše:
sangwiny píše:
Štve mě, že z Falloutu vymizel sex.


Co že to hraješ? Měl jsem pocit, že FNV, ale asi jsem se spletl.

V tom případě asi ještě nejsem tak daleko... Každopádně, když se ohlédnu za třeba F2, tak tam byla ta možnost už na začátku..


Píchal jsem
| SPOILER
roboty, ženské, ghůly, mužské...
Na stripu jsou to pořád nějaké bradavky přelepené izolepou či čím atd...

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 10:52 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Ghůly? To můžu podstoupit až ve chvíli, kdy bude mít postava ve hře možnost si ho následně potupně useknout...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 10:54 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 30, 2010 10:25 pm
Příspěvky: 3
Musím říct, že si Fallout:NV fakt užívám. Patřím k těm, kteří Fallout sérii znají až od verze 3, tedy od té nejvíc "zprasené". Ale musím říct, že to, co já oceňuji na Falloutu (jak 3, tak NV), je ta super postapo atmosféra. Zkoušel jsem hrát i oba dva starší díly, ale tam mě nechytnul ten herní koncept (na tahy), já mám raději realtime akci. Budu za blbce, ale mě se třeba ve F3 líbílo právě to, co se tu nejvíc kritizovalo, tj. například Lamplight, nebo výbuch v Megaton. Přišlo mi to takové správně trhlé. Ale i v F:NV jsou podobné úlety. Viz ta solární elektrárna (sorry nevzpomenu si na název), kde se dá celkem rychle zmasakrovat celá osádka NCR tím obranným systémem, nebo je docela působivý start raket z REPCONN test facility. Je fakt, že zatím F:NV prožívám spíš povrchně, čili zatím jsem se příliš nenechal vtáhnout do jednotlivých questů a spíš se toulám po poušti, ale i to je proti F3 zábavnější. (co moc zábavný není, jsou hodně tuhý Giant Radscorpions, nebo Nightkingové -:) Ještě kdyby to bylo trochu stabilnější a nepadalo to tak často (nejvíc jsem nadával, kdy mě to padlo těsně potom, co jsem vyhrál na jednorukým banditovi cca 1000 zátek)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 10:55 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Bitchking píše:

Píchal jsem
| SPOILER
roboty


| SPOILER
Fisto ! ::shock
To mě taky pobavilo, ikdyž jsem čekal něco trochu sofistikovanějšího než security robota s "erotickým" softwarem. ::roll

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob říj 30, 2010 11:32 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
michawel píše:
Musím říct, že si Fallout:NV fakt užívám. Patřím k těm, kteří Fallout sérii znají až od verze 3, tedy od té nejvíc "zprasené". Ale musím říct, že to, co já oceňuji na Falloutu (jak 3, tak NV), je ta super postapo atmosféra. Zkoušel jsem hrát i oba dva starší díly, ale tam mě nechytnul ten herní koncept (na tahy), já mám raději realtime akci. Budu za blbce, ale mě se třeba ve F3 líbílo právě to, co se tu nejvíc kritizovalo, tj. například Lamplight, nebo výbuch v Megaton. Přišlo mi to takové správně trhlé. Ale i v F:NV jsou podobné úlety. Viz ta solární elektrárna (sorry nevzpomenu si na název), kde se dá celkem rychle zmasakrovat celá osádka NCR tím obranným systémem, nebo je docela působivý start raket z REPCONN test facility. Je fakt, že zatím F:NV prožívám spíš povrchně, čili zatím jsem se příliš nenechal vtáhnout do jednotlivých questů a spíš se toulám po poušti, ale i to je proti F3 zábavnější. (co moc zábavný není, jsou hodně tuhý Giant Radscorpions, nebo Nightkingové -:) Ještě kdyby to bylo trochu stabilnější a nepadalo to tak často (nejvíc jsem nadával, kdy mě to padlo těsně potom, co jsem vyhrál na jednorukým banditovi cca 1000 zátek)


Nj ten kdo začínal od F3 má dost často problémy vůbec rozehrát starší díly... Já jsem začínal až F2 ( z přílohy ze levelu) a tehdy jsem byl na tom přilepenej a hltal jsem to (v tu dobu jsem to dohrál asi 3x). Asi před rokem jsem F2 dohrál jen tak tak (kvůli oživení paměti :-), ale šíleně jsem se u toho nudil. Prostě to na mne bylo zdlouhavé. F1 jsem nehrál vůbec, jenom přečetl Bibli ::knez ). F3 si mne taky získal tim postapo ztvárněním :-). FNV vedlejší questy si určitě nenech ujít :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 12:45 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Právě jsem zjistil, že vojclové v Afghánu hrajou FNV ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 7:42 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 30, 2010 10:25 pm
Příspěvky: 3
Tak snad je nenapadne to zkoušet v praxi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 8:39 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Smejki píše:
Právě jsem zjistil, že vojclové v Afghánu hrajou FNV ::lol


Na těch zakladnách to musí být dost velká ponorka ne? uniknout na chvíly do FNV jim přeju :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 11:06 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte črc 20, 2010 12:00 pm
Příspěvky: 65
Ahoj všem víte někdo co se děje v táboru strážce jediné co tak ,tak furt zbírám jen papírky a čtu co se tam děje ale furt sem nic nenašel jediné co tak mě to nahání hruzu a na nic jiného tam nemužu přijít oco tam jde xD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 11:13 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Repis píše:
Ahoj všem víte někdo co se děje v táboru strážce jediné co tak ,tak furt zbírám jen papírky a čtu co se tam děje ale furt sem nic nenašel jediné co tak mě to nahání hruzu a na nic jiného tam nemužu přijít oco tam jde xD


Zapni si rádio, které se ti tam zpřístupnilo :wink:

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 11:15 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte črc 20, 2010 12:00 pm
Příspěvky: 65
Bitchking píše:
Repis píše:
Ahoj všem víte někdo co se děje v táboru strážce jediné co tak ,tak furt zbírám jen papírky a čtu co se tam děje ale furt sem nic nenašel jediné co tak mě to nahání hruzu a na nic jiného tam nemužu přijít oco tam jde xD


Zapni si rádio, které se ti tam zpřístupnilo :wink:

dobře jdu nato mají to moc zajimave udelané =) ... tak jeskyň je vyčištěná akorát ten vojaček co chtěl pomoct mě utekl že mě nepomuže a za asi 10 minut sem ho našel mrtvého chytráka xD snad ho nebudu později potřebovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 1:07 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte črc 20, 2010 12:00 pm
Příspěvky: 65
Justy píše:
Máš cpát víc bodů do speech. :P
V téhle fázi bys už měl mít speech, že bys vymámil z jalovice tele.

no mam 20 lvl a speech mam 65 to teprve doháním jak první sem dával otvíraní zámku na 100 a hned jako první sem valil do odstřelovačova hnízda pro sniperu která mě bude stačit snad dokonce hry no i když teď už používám jen .50 BMG no a hned potom sem si dával repair na 100 a teď to doháním no =)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 1:16 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Repair mám na 65 a můžu opravit jakoukoliv zbraň na max, what?!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny