Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:24 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 5:40 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř zář 15, 2010 1:42 pm
Příspěvky: 43
Smejki píše:
_John_ píše:
Ja u FNV zazivam podobne pocity po letech jako pri parbe jednicky, kdy jsem treba 5 minut koukal na obrazek Pumpovaci brokovnice a obdivoval jak vypada a ty zbrane si vazil... Ted mam treba Vulkan a Kulovnicku s optikou a uplne si vychutnavam pohled na ty zbrane, kolikrat zmacknu prostredni tlacitko a objizdim si svyho badasse kolem dokola... a to mi je 25 :D

kulovničku? prosímtě, ty máš legální verzi se steamem, že?


ano, jakou jinou verzi bych mel mit? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 6:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon říj 25, 2010 8:46 am
Příspěvky: 3
Bydliště: Hashima Island
hele lidi kdo hraje FNV může tady nechat jméno, který používá na steamu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 6:21 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
_John_ píše:
Smejki píše:
_John_ píše:
Ja u FNV zazivam podobne pocity po letech jako pri parbe jednicky, kdy jsem treba 5 minut koukal na obrazek Pumpovaci brokovnice a obdivoval jak vypada a ty zbrane si vazil... Ted mam treba Vulkan a Kulovnicku s optikou a uplne si vychutnavam pohled na ty zbrane, kolikrat zmacknu prostredni tlacitko a objizdim si svyho badasse kolem dokola... a to mi je 25 :D

kulovničku? prosímtě, ty máš legální verzi se steamem, že?


ano, jakou jinou verzi bych mel mit? :)

zjistil jsem, že majorita lidí hlásící chyb v češtině jsou piráti a ti mají starou češtinu, kde byla kulovnička ještě jako vzduchovka. Jen jsem potřeboval pozjišťovat, jak to s tou ofiko češtinou je. už to vím, z velké části díky tvé kulovničce ::bez_chlupu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 6:22 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Vic píše:
ty smejki jaký jméno máš na steamu? ::help

smejki666


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 7:06 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř zář 15, 2010 1:42 pm
Příspěvky: 43
Smejki píše:
_John_ píše:
Smejki píše:
_John_ píše:
Ja u FNV zazivam podobne pocity po letech jako pri parbe jednicky, kdy jsem treba 5 minut koukal na obrazek Pumpovaci brokovnice a obdivoval jak vypada a ty zbrane si vazil... Ted mam treba Vulkan a Kulovnicku s optikou a uplne si vychutnavam pohled na ty zbrane, kolikrat zmacknu prostredni tlacitko a objizdim si svyho badasse kolem dokola... a to mi je 25 :D

kulovničku? prosímtě, ty máš legální verzi se steamem, že?


ano, jakou jinou verzi bych mel mit? :)

zjistil jsem, že majorita lidí hlásící chyb v češtině jsou piráti a ti mají starou češtinu, kde byla kulovnička ještě jako vzduchovka. Jen jsem potřeboval pozjišťovat, jak to s tou ofiko češtinou je. už to vím, z velké části díky tvé kulovničce ::bez_chlupu


mozna kvuli tomu patchi mi neslo spustit cestinu na prvni pokus, po restartu steamu a updatu o velikosti cca 5 MB uz to jelo

btw. jak je kulovnicka v originale jen tak pro zvedavost, abych vedel jak ten preklad je ok?

a jestli to je jako ekvivalent vzduchovky ve Falloutu 2, tak se ji celkem zvednul vykon :), jsem na Levelu 6 a zatim se mi s ni strili nejlip.... neni tak spatna na dalku jako pistole, da se s ni spickove odstrelovat ze stealth modu hlavy a ruzna havet bez povsimnuti a to i v noci diky nocnimu videni a naboju je vic nez do jeste ucinejsich zbrani... zatim me to s ni bavi, jen me stve ze zasobnik je pouze na pet naboju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 7:11 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Varmint rifle

odborníkem na zbraně a munici je Justy. Na malorážku/kulovnici to má prý slabý kalibr

vzduchovka jinak ve hře je taky... na diabolky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 7:14 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Vzduchovky jsou tam 2 druhy.

Varmintka ja právě silnější než obyč malorážka(.22LR), anžto žere 5.56(teoreticky .223)

Navíc je na ni snad nejvíce modů - prodloužený zásobník, noční optika a myslím že i tlumič...

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 10:39 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: stř zář 15, 2010 1:42 pm
Příspěvky: 43
Bitchking píše:
Vzduchovky jsou tam 2 druhy.

Varmintka ja právě silnější než obyč malorážka(.22LR), anžto žere 5.56(teoreticky .223)

Navíc je na ni snad nejvíce modů - prodloužený zásobník, noční optika a myslím že i tlumič...


tak jednu vzduchovku uz jsem nasel, sranda je, ze vydava dost verohodnej zvuk jako skutecna vzduchovka :)
strasne me tesi muzika z puvodnich Falloutu v nekterejch lokacich


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 11:02 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Stejně si myslím, že Justyho nejvíc těší, že tam nikde není DEagle :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 11:29 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:57 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
Doufam, ze ve hre neni AR 15 . Velka skoda, ze veskery lovecky arzenal odbyli jedinym titulem - lovecka puska.

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 9:01 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Tak mě napadlo, jde se nějak poznat, zda .223 pistoli berou jako revolver? Perk Cowboy by měl fungovat na revolvery a rád bych věděl, zda si zpětne znova ten .357 kolťák nesehnat, nebo se mi to započítává i na .223.

Edit: Ghandi: Ovšem že tam nejrozšířenější emerická automatka není, kde by se sakra v lokaci mohavské pouště vzala? Kdo by ji tam sakra přitáhl?

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 9:10 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát dub 16, 2010 6:58 am
Příspěvky: 133
Bydliště: To byste chtěli vědět, co?!
Takže hlavní držkovači na češtinu mají pirátskou verzi? A já si potom říkám, že su slepý a blbý, když jsem našel jen pár překlepů.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 9:30 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Jen pár dojmů z počátečního hraní:
Worst things first - největším negativem je engine, nejsem tak technicky zdatný, abych zvládl pojmenovat všechno, co ovlivňuje, ale dost možná jsou zmiňovaná negativa jeho 'zásluhou'. Grafika i modeláž terénu v těch několika málo lokacích, které jsem zatím stihl navštívit je strašný. Možná se to změní, ale zatím opravdu nedokážu pochopit, jak se Smejki mohl rozplývat nad čučením do dálky. Snažím se chovat jako na hospodském záchodě - hledět si svýho a především neujíždět pohledem. Hudba je stylová, což říkám i přesto že country na jakýkoli způsob (i když je říznuté jazzem) nenávidím. Také mi vadí zakomponování modelů brnění z původní hry a rovněž si stěžujii na stejnou urážlivou nabídku vlasů a vousů - chápu, že hra je postavená na úplně něčem jiném, ale když už si můžu vytvořit všelijaké kreace na ksichtu, určitě by bylo vhodné mít stejné možnosti i s vlasovou pokrývkou. Ještěže to zachraňují hlavové pokrývky. Velkým záporem jsou pro mě stále boje, došly sice jistého zlepšení, ale pořád se nedá mluvit o nějak extrémní zábavě. Hra však nabízí dostatečnou paletu možností pro tichošlápky a kecálisty, takže to až tolik nevadí. Kombinace RPG a FPS se ale zkrátka nepovedla tak, jak bych očekával - Deus Ex v tomto stále nepřekonán.

A teď k positivům - první a hlavní věcí, kterou je potřeba chválit, je jedním slovem komplexnost, až mě udivuje, že na stejném základu a ve stejné grafice jako F3 se pořádají takřka geniální orgie možností, logiky a nápadů. ::ano Rozhovory ušly ovbrovskou cestu, byť mě tato cesta nutí parafrázovat Armstronga: "Je to jen malá práce pro Obsidian, ale velké kopnutí do koulí Bethesdě." - hra nepotřebuje frykulinské píčoviny, aby byla dobrá, ba vynikající! Odklon od bojů, množství munice nepočítané rozšíření možností takřka ve všech aspektech. Implementace prvků ze všech úspěšných modů, bravo Obsidiane!

Závěr - stáhl jsem hru z Warezu a po čtyřech hodinách čistého času (a cca 6ti věnovaným prozkoumáváním možností a zkouškami různých postav) jsem objednal. Tohle je investice, kterou neobrečím!

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 9:34 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
No, ve FNV se mi střílí lépe než v DE či Bloodlines, a to jsou hry na špičce mého žebříčku.

I když pravda je, že DE je o inovátorském přístupu a Bloodlines zase o dojící atmosféře...

Sakra, teď si budu muset v hlavě srovnat FNV vs DE vs Bloodlines. :-?

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny