Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:58 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon bře 23, 2015 9:12 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
tak ju rozhodne pozri, nič lepšie som na celej mape nenašiel, zo začiatku je to trošku o hubu, kvôli respawnu deathclavov,
ale časom ich naporcovali spoločníci skôr, ako som sa stihol rozkukať :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte bře 24, 2015 6:10 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Je to tam pěkné. Budou se párači spawnovat i poté, co vyčistím tu jejich jeskyni?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte bře 24, 2015 6:57 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
myslím, ža aj keď som vyčistil jaskyňu, tak raz za čas sa tam ukázali, odstreľoval som ich z diaľky, a občas sa ukázali aj pri búde,
hlavne keď som dal fasttravel, ale pri easy, čo som hrával bola väčšinou brnkačka dať ho dole a neskôr ho dávali dole sami Ed-e a snajper

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned bře 29, 2015 10:37 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Hledání pokračuje, chajda mi nevyhovuje - už jsem si představoval, jak prokoukne, když ji opravím, ale pak mi došlo, že hraju zatracenou počítačovou hru a ono to bude takhle hnusné už nafurt. :-/
Ono to prostě musí sednout... a být blíž k dění. Tady to je sice hezky mezi Primem a Novacem, ale já se teď pohybuju kolem Red Rock Canyon a než tam doběhnu, tak to je jednak 20 minut reálného času v háji, jednak celý den herního, jednak přitom vypiju tři flašky vody, a ta neroste na stromech. :x
Dneska už se mi ta nechuť vracet se pro munici skoro vymstila, šel jsem pustinou s kukri a zkoušel se prosekat skrz 4 párače, nebolo to volačo, Veronika to nerozdýchala, takže load... zaběhl jsme si do Nevada station, nahrabal munici a s kvérama už to šlo. :D

BTW: Hrozně mě štve celá ta linii s "nelegálností" drog. Stupidní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 1:10 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
škoda, ja som čas v hre neriešil (fasttravel po mape) a hral som to na ľahkú obtiažnosť, takže munícia nič nevážila, taktiež som si trochu porozkladal voloviny po stoloch :D
predtým som mal veci v Novacu, ale nebavilo ma to prehrabávanie sa v kontajneri a aj ohnisko bolo trochu od ruky, toto bolo jediné miesto, čo malo všetko pokope,
aspoň ja som na žiadne iné nenatrafil :|

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon bře 30, 2015 11:44 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mno, hezké jsou ty questy, ale nějaké překombinované... jindy zase moc jednoduché.
Zašel jsem za Khany, pokecal s Papa Khanem, s Regisem, s Karlem (legionářský vyslanec). Quest: přesvědčit čtyři "šlechtice" Great Khans, že Legie je zlo. Navíc: Ukázat dědkovi, že Karl je zrádce.
Takže jsem rovnou zapředl řeč s Karlem a nechal ho, ať se prokecne. Naštvaní Khani ho rozstříleli rovnou u jídla. Potud dobře. Teď jsem zaběhl za Melissou. Ona: Až přijde Legie, budu slavná. Já: Ne, oni tě zotročí. Ona: Karl je lhář! -Splněno. Tři věty a hotovo? Jako vážně? Nemohl jsem jí ještě nakukat, že nebe je zelené, má chodit nahoře bez a má mi platit padesát babek za noc? Další na řadě jsou ti dva drogoví chemici. Tam stačilo překecat jen kluka, a zase, stačily k tomu dvě věty a hotovo. A pozor, VŮBEC se neřešilo, že ti jejich bezva spojenci ukřižovali toho jejich kurýra, co jsme ho sundával z kříže v Cotonnwoodu. Tohle už je trochu slabé.
No a pak jsem zašel do Karlovy cimry, našel jeho denník, v němž se rozepisuje o tom, kolik Khanů bude třeba popravit, donesl jsem ho Regisovi a - nic. Vůbec nic. Takže Fallout Wiki a, voilá, napřed musím donést důkaz, pak teprve Karla nechat rozstřílet, obráceně to nefunguje, další důkaz je Cézara ve stanu a tam se mám jako dostat jak? V téhle fázi hry? No hej fakt bomba. :-?

A zjistil jsem, že se dá z Bitter Springs vydat na sever ještě jednou úžlabinou, sice je to kolem 4 kazadorů, ale rozhodně lepší než po ulici a navíc se dají snadno ustřílet z útesu. To by šlo i varmintkou. ::) To dost zkrátí hru, až budu někdy hrát na čas. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte bře 31, 2015 7:56 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Boomeři mi třeba vyhovovali, ale tak tam to jsou taky tak tři úkoly a hotovo, že jo. Každopádně to mám už druhý buglý quest ve smyslu technické chyby (další je Camp Searchlight). Ale tak to mám za to, že zkouším hrát všechno, co se dá. :-D M9sto abych to proběhl jako posledně a šel si jen po svých.
------------
Nakonec player.additem a dobre bolo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2015 2:26 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Tak sebou jak pošuk tahám to NCR emergency radio, že kdyby něco, tak zavolám... dostal jsem se do průseru kousek od Jacobstownu, zmáčknu rádio - "nejste v teritoriu NCR". Aha, no bezva. Tak nic. Prosekal jsem se kukri přes hromadu kazadorů, slezl z hory (průsmykem Jacobstown - Red Rock Canyon), poběhal po pustině, zaběhl z Nevada Station do Cottonwood, podél řeky, splazem do Fort Forlon Hope, odtud pustinou směr Helios One a najednou zase asasíni. Tak si říkám, jsem dvacet metrů od pozorovací věže FFH, tak snad mi sem něco pošlou fofrem. Zmáčknu rádio a:
- supply
- trooper
- ranger
Tak si říkám, safra práce, čtyři dobře vyzbrojení legionáři a já mám jenom loveckou broknu nabitou sekanými mincemi proti mouchám, zavolám si vojáky. Tak to zmáčknu, utíkám k věži, najednou střelba, výborně, toočím se - jeden voják se mydlí s tím velitelem assasínů. Ten začal zdrhat, Cass ho pronásleduje, já utíkám za nimi, přímo ke trojici zabijáků. Tak jsem to všechno pořešil za kontaktní vzdálenost 10mm saprem, když vše skončilo, doběhl ten jeden voják a praví "NCR trooper ready to fight!". Tak jsem myslel, že mi oči vypadnou z hlavy - jeden voják?! Jako fakt jenom jeden voják?!! A najednou bum bác, z boku vyběhl ten uprchlý šéfasasín, zastřelil troopera a utíkal pryč. Rovnou do cesty karavaně, takže zepředu laser, zezadu já s nožem, do toho Cass s brokovnicí, to musel být pohled pro bohy.
To mi je fakt na houby taková pomoc! To si strčte do špic!

Ale aspoň že předtím jsem jednu vraždící partu vyhmátl atomovkou a na druhou jsem nastražil minové pole, tak uvidíme. ::twisted


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř dub 01, 2015 6:57 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Včera jsem sundal Legendary Cazador, dneska Legendary Nightstalker... mno, ale nějakou trofej bych bral. Třeba namísto pitomých snowglobe. :-?
A jinak mě pěkně štve ta dualita hry - jak tam je všechno dvakrát. Si to představuju, že šéfgamedesigner měl dva poskoky, jeden hrál Fallout a druhý ne, a vždycky řekl něco jako "hráč na začátku bude mít jen obyčejnou pistolku" a první poskok si psal 10mm a druhý poskok si psal 9mm Colt 1911. Nebo "bude ve hře frakce, která je zcela uzavřená vůči okolí už velmi dlouho a teď si myslí, že to je možná chyba, a budou vyzbrojeni super kvérama a budou úplně ulítlí do superkvérů, hrozní militanti." A jeden si napsal BoS a druhý Boomery. "A bude tam revolver!" -> .44 a .357.
"A celkem slabá lovecká puška, co jde upgradeovat!" -> Hunting rifle a Varmint rifle
"A samopal!" -> 10mm a 9mm.
"A winčestrovka!" -> Cowboy repeater, Trail Carabin a Brush gun... proč? Proč je tam tolik věcí dvakrát?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 9:43 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Měl tři poskoky - jsou tam tři ráže pro revolvery, pistole&SMG...

A důvod... Level scaling. Proč má Fallout 2 pistole v rážích (9mm), 10mm, 44., 14 mm a .223? A FT jich má ještě více, nie?

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 10:50 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Fallout Tactics měl takové věci, jako topůrko, rozbitou flašku nebo hajzlzvon, pistolí tam mohlo být vpysk (i když si myslím, že jich tam mnoho nebylo), ale stejně snad všichni používali (generalizace na základě toho omezeného vzorku, s nímž jsem se kdy bavil) sapy a pušky, tzn. škorp, lovecká - kalach, snajprka - gauss, hotovo.
Ve Falloutu byla 10mm pistole - OK - pak ,44 revolver (rychlejší střelba) a pistole (více munice) - i to beru. 14mm pistole byla poměrně vzácná a munice do ní také. Mauserka byla originální a ,223 pistole také. V F2 to bylo divočejší než v F1, ale sebepevnější odhodlání používat grease gun záhy ztroskotalo na nedostatku munice.
Ale zpátky k F:NV. Nejpozději na odchodu z Primu, tedy asi po patnácti minutách hraní, už mám vždy v inventáři oba sapry, 9mm i 10mm. A jejich charakteristika dmg/DPS je 14/154 na 19/171. Není to o mnoho, ale není zde žádný důvod, proč se dál tahat s 9mm železem. Jediný důvod: Když rozeberu 9mm munici, tak z ní mám Small pistol primer, ale pro přebití na 10mm potřebuju Large pistol primer. A to mě dost štve. Přezbrojit SMG z 10mm na 12,7mm má smysl, člověk si přebije munici a dobré, ale z 9mm na 10mm je opruz. A to ještě já střílím legionáře na potkání, takže se mi 9mm sype v množství převelikém (stejně jako jediný zdroj 50-75 Gov.), nevím, proč by normálně hrající člověk měl po odchodu z Primu používat 9mm.
Takže: Dělá mi to bordel v inventáři, furt musím myslet na to, která munice je kam (ano, přežil bych 5 druhů munice - pistole, puška, brokna, granát, elektro - opravdu by mi to nečinilo potíže), je to zbytečné a ruší to horizont. :-D

(Navíc i účinnost zbraní se zvyšuje s úrovní skillu, takže tak nějak chápu level scalling.)
(A když už jsem nakousl elektro: Proč laserkvér používá MFC, ale do Laser RCW potřebuju ECP? Jaký důvod z hlediska herní mechaniky to má?)

BTW: Další zdvojení - Když jsem potkal zřícený vertibird, kolem nehož postávají Mr. Gutsy, tak mě zahřála u srdce ta zjevná narážka na Fallout 2. Vzápětí jsem potkal v Novacu pilotku vertibirdů, která řídila ten stroj zřícený u Klamathu. Hm. :|


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 11:57 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Tak to jsem vlastně na některé ráže vyloženě zapomněl.

.22, .223(that gun), 9, 10, .45, 12.7...

No, minimálně máš na výběr ne? Vyzkoušel jsem 9 samopal, nelíbí se mi zvuk, nepoužívám. Vyzkoušel jsem 10mm, nelíbí se mi tvar, nepoužívám. Vyzkoušel jsem .22 nelíbí se mi, ale je s tlumičem...

No a s pistolema je to podobný, máš low/med/high tiery a med má prostě Browning HP, 10 mm a Colt .45 (kteří se liší municí, špetkou damage a myslím že i rychlostí přebíjení (i když to může být jen u revolverů) a vpodstatě si můžeš vybrat která z nich ti více vyhovuje.

Ano v inventáři je pak bordel, ale to je potíž inventáře, ne možnosti si vybrat

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 12:09 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
To víš, já jsem minimalista a hraju tu hru jinak, než tvůrci zamýšleli. Když k tomu sednu jednou za třičtvrtě roku, tak to vzpomínání, k čemu je co, je dost nepříjemné. ::)
Teď jsem u Legendary Nightstalkera našel ten Hunting Revolver a on taky používá 45-70 Gov. (nebo jak je to číslo), takže ještě jedna kombinace navíc, ech, půjde do vitrínky...

BTW: Je možné, že by se u mrtvol spawnovaly věci podle nějakých mých skillů? Třeba já měl u Bright Followera v Goodsprings Recharger Rifle a Viky tam měla plasmovku nebo laserovku. ::scratch

BTW: Konečně jsem si zašel pro čezetu, s tou se kazadoři kosí jedna báseň. :D Lepší než kukri...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv dub 02, 2015 10:06 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Založil jsem pomocnou základnu v Novacu, ve svém pokoji. Škoda, že je tam takové šero - to je, jak jsem zjistil, základní potíž se všemi lokacemi, se všemi těmi chajdami.
Za svítání jsem vyrazil z Novacu do Niptonu, kam jsem dorazil se setměním - cestou jsem narazil na podivuhodného multilegionáře, spawnovali se tři do jednoho. :D S přestřelkou s asasíny jsem dorazil do Mojave Outpostu s půlnocí. Novac je už o dost blíž Vegas, ale pořád je to dost z ruky. :-/
Plovoucí plošinu na přehradě jsem zavrhl, nesnáším houpání a nevyspal bych se v tom. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2015 9:02 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Novac:
- Hm, nevím,jestli sis všiml, ale "ta ženksá t kanclu" tady už není, a tak ti dáme její klíč, to je asi správné...
- Já jsem ji zabil.
- Kristepane, proč?!!
- Osobní věc.
- To si neumím představit, co by musela udělat... neříkám že jsi lhář, ale... no nic. Tak nic. A co počasí, je hezké, že...?
Viky: Že já se vůbec snažím...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny