Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 6:49 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 6:39 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Dobrý pocit, že jsi zapůsobil na tu největší smetánku? :D Hele veškerý sand-box má limity :-o . Mne spíš mrzí, že tvůrci do hry nezakomponovali osady pod správou legie. :-?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 6:48 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Reputáciu s WGS tam máš myslím kvôli diplomatickému riešeniu questu s tým chalanom v podzemí, čo ho majú zjesť (niečo v štýle stanem sa členom a na večeri to nejak ukecám).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 7:01 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Jo, ten super složitý quest Viky řešila s na konci stejně musela střílet, protože nevyšlo načasování nebo co.*) Ale kvůli jednomu questu v zapadlé díře na konci světa, která nikoho nezajímá a nic neovlivňuje, je třeba "vytvořit" frakci a počítadlo její reputace? To už by bylo lepší mít reputaci se stalkery a nějaký pěkný quest kolem Prospectors Den. Anebo s karavaníky.

*) Já je samozřejmě rozstřílel na hromádku rovnou, bylo to pěkné.

Tak Legie je takový špatný humor celá, že jo. Vlezeš do její hlavní pevnosti a bránu střeží 4 vojclové s primitivními kvéry (varmint rifle, 357 revolver, mačeta a oštěp). otrokyně, které klátivými pohyby stěhují na zádech matrace, ho ho ho. To jsme se nasmáli. Ale jo, když už "jdou pustinou řeči", tak mohla být ukázána nějaká osada (třeba zrovna ten Nelson, to je jinak taky lokace o 1 questu, ale její vyčištění způsobí změnu keců po celé mapě).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 7:51 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Já nepobral Cottonwood Cove. Je tam pár legionářů a Rangerové nad tím nemaj koule to tam vyčistit. Vyřešil jsem módem, který tam přidal pár legionářů navíc, aby bylo z té speciální sniperky co najdeš na ostrohu na co střílet. :D Těšil jsem, že Honest hearts tohle vyřeší a i když mne potěšil, byl o něčem jiném.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 7:57 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Ju, tam je nějaká speciální snajperka? ::shock
Ale tak to je všude, absence jakékoliv základní vojenské logiky... Cottonwood schovyný v údolí, přímo nad ním lookout a ještě kousek výše ideální sniperské hnízdo - a žádné hlídky. Checkpoint Charlie schovaný v díře, posádku tvoří dva borci v baráku, žádná hlídka...
Legie je obecně strašně málo. Přijde mi, že ve vyrovnaném boji mají legionáři vyšší staty ATK/DEF. Medle by měli mít na dálku výhody NCR se service rifle, která má vyšší účinný dostřel než nějaká karabina na pistolovou munici, ale ve hře stejně boje probíhají na kontaktní vzdálenost a i legionáři bez pušek vrhají oštěpy na dálku, kterou by jim Železný záviděl a na kterou horko těžko vidím něco v puškohledu snajperky. Ale jedině tak je naznačena situace, že NCR je v úzkých. A pak do toho naběhnu já a mydlím to všechno na hromadu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte dub 28, 2015 9:46 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Tak jsem to právě dohrál! ::bez_chlupu
Do bitvy o přehradu jsem naklusal v BoS zbroji a nedošlo mi, že tam jsou NCR a že hra mi neumožní se s nimi spojit, takže jsem musel obléknout vycházkové šaty a bít legionáře v lodičkách. Ale i tak to šlo. Toho závěrečného legáta jsem rozstřílel granátometem, i když to napřed vypadalo, že ho ukecám - ale když už jsem šel tu dálku, tak přece neuzavřu hru speech checkem, ne? :-D

A víte, že v titulkách, když jsou zmiňována DLC, tak všechna jsou psána kapitálkami, jenom to první, Dead Monkey, ne? Stejně tak když je probírána hudba, tak je sekce o základní hře a pak teprve jede titulek "Dead Monkey SONGS" ... "HONEST HEARTS SONGS". Zajímavé. Ale teda že Zenimax uvede v titulkách i svého recepčního, to už je dost zhůvěřilé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2015 10:23 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Dead Monkey :D

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2015 10:24 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
A dvakrát po sobě, v různých částech titulků ::! ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2015 3:52 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
a čo tá čúza v kanáloch, ktorej si mal doniesť vajcia príšer, vraj ak nebudeš chcieť odmenu, bude v posteli nahlas vzdychať, bolo z toho voľačo?

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř dub 29, 2015 4:34 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Vybodl jsem se na to. Z vajíček jsem si nechal udělat omeletu. Lepší plný pajšl míti, nežli syfilidou hníti! ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát kvě 01, 2015 6:55 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Hraju teď jen tak ze srandy postavu, která nebude mít jediný kill (no dobře - Vulpes Inculta to na Stripu koupí, to je totální overgaylord). Zůstává za mnou solidní krvavá stopa, ale nemám žádné killy a neskáče mi infaimy, takže mě mají všichni rádi. Včera jsem využil karavany k vyřízení legionářů v Raid Campu a splnil tak quest Booted. Řekl jsem si, že dělat ochranku karavany je bezva job a dovedl jsem ji až k Checkpoint Charlie, ale bohužel, je naskriptovaná, že musí sledovat legionáře e nechat se zastřelit. Každopádně sledovat tu ubohou brahmínu, jak slepě sleduje waypointy a šplhá do skal, kam jsem zavedl legii, bylo smutné. :-(
Také jsem poprvé sledoval souboj mezi tím klukem, co má Star SS víčka, a tou holkou, co se k němu přifařila - vyhrála dívka, bohužel jí už skript nenechal žádné náboje na souboj se mnou, tak jsme na sebe chvíli nenávistně zírali, než jí ED-E ustřelil hlavu. Mimochodem, mám AG 9, takže ten maník, co mi má vyprávět příběh SS zátek, za mnou běžel přes tři města, než jsem se uráčil potkat. Chlapíka, před kterým mě varoval, jsem v životě nepotkal. Celý ten "quest" je zase jednou vyhozený oknem, protože má jen tři body:
1) Malcolm
o tři sekundy později
2) Thomas a Joalyna
na konci hry
3) Festus a jeho pochybná odměna (absolutně netuším, co jsem nakonec z té věci získal, ale ať to bylo co to bylo, po nalezení 50 SSS víček - tzn. prolezení cca 50 lokací - už to nemohlo být nic, co by se mi mohlo hodit).
To si mohl designer odpustit. Ale je hezké, jak fire ants žerou toho radškoropona a nesou si ho do mraveniště, to jsem nikdy dříve nepozoroval. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát kvě 01, 2015 7:59 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
| SPOILER
Festus ti rekne nejaky pribeh o vzniku SS a kdyz mu zacnes vyhrozovat/ posles ho nekam, tak ti odemkne mistnost ve ktere je unikatni laserova pistole a asi 2000 zatek.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát kvě 01, 2015 8:18 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Citace:
po nalezení 50 SSS víček - tzn. prolezení cca 50 lokací - už to nemohlo být nic, co by se mi mohlo hodit

Jako je to poměrně skrytá zbraň, dává poměrně vysoký dmg, ale má jen dva výstřely na zásobník a je to pistole. Kdybych ji našel někde kolem Novacu, tak OK, ale ke konci hry už mám k dispozici onačejší srandy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob kvě 02, 2015 9:25 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Vau, hraní bez HC modu je takové... divně ploché, lehké. :-D Připadám si, jako bych cheatoval. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: ned čer 21, 2015 3:23 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
ježišikriste, dá sa niekde stiahnuť update 1.4.0.525? Všade buď 404 alebo poškodený archív? WTF


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny