Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 8:08 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte čer 23, 2015 10:47 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Jo, šel jsem z Jacobstownu do Red Rock Canyon a říkal jsem si, že na takovou krátkou cestu se nebudu přezbrojovat (ano, trochu tu hru prožívám a představa, že zastavím, sundám batoh, vytáhnu sapr, schovám žabikuch...) No, stejně jsem musel sníst vše, co jsem měl po kapsách a taky je dobře, že zásoby antidota jsou ve hře prakticky neomezené. :-D
Na párače se mi rotačák nevyplatil, protože trvá hrozně dlouho, než začne střílet. Nejlepší je lovecká puška. Když došlo na boj zblízka, pak 10mm samopal, respektive 12,7mm samopal. (S tlumičem, takže jsem ani nebudil Františka. :) )
CZ 75 jsem použil hned na toho mutanta s Avengerem tam u atomové bomby, dali jsme si pěkný střelecký souboj jeden an jednoho, nikdo neuhýbá, jen to do sebe šít a uvidíme, kdo má více HP. On beze zbroje, já v kožené, no, celý zásobník se do nej vešel. ::)
Myslím, že největší DPS jsem dosáhl minami. Nasbíral jsem asi deset plasmových a explosivních, došel na spawn point leginářských pišišvorů, všechno to vyházel na hromadu, a když jsem tudy šel příště, tak jen na obzoru vykvetl zelený hříbeček. :D

EDIT: Jo, ale aby sis nemyslel, že to je taková sranda, tak jsem sebou měl Veroniku a ED-E a hraju na normál, ne na těžkou obtížnost.
ImageImage


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2015 10:51 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
JJ, na lítací potvory je zbraň chladná nejlepší, protože se s ní dobře trefuje a daj se sehnat docela účinný kousky s pěknejma bonusama už na začátku hry. Střílet mouchy jde blbě, jsou malej a docela pohyblivej cíl :-( Akorát u kazadorů je blbý, že ty mrchy jsou hodně jedovatý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: sob čer 27, 2015 7:55 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Na kazadory mám při střelbě s teleskopem tři zásahy z pěti, což stačí, když má člověk loveckou pušku. Když máš laser rifle, tak zase pálíš tak rychle, že do něj nasolíš potřebnou dávku dříve, než doletí. Podstatné je, když se dostane na blízko, hned po bodnutí vlézt do inventáře a brát antidotum. Nebo když se jich blíží víc, a vypadá to bledě, tak honem píchnout stimpak nebo dva... nebo pět. ::) Ať stihne zaúčinkovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte čer 30, 2015 1:47 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
chekotay píše:
(Musí být super, když nemáš internet... ::roll )

Steam jde spustit offline :) a tim padem i ta nainstalovana hra...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte čer 30, 2015 9:54 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1135
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
shane píše:
JJ, na lítací potvory je zbraň chladná nejlepší, protože se s ní dobře trefuje a daj se sehnat docela účinný kousky s pěknejma bonusama už na začátku hry. Střílet mouchy jde blbě, jsou malej a docela pohyblivej cíl :-( Akorát u kazadorů je blbý, že ty mrchy jsou hodně jedovatý.

lever-action brokna a nebo plamenomet. ::twisted

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř zář 30, 2015 10:46 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 30, 2012 1:37 pm
Příspěvky: 905
Zajímavé. :-D ::shock
A ta idea vaultu-knihovny obydleném roboty , se mi líbí :D ::rock

http://games.tiscali.cz/preview/autumn- ... gas-267123
Fallout: Autumn Leaves

Fanouškovské "DLC".
Citace:
Fallout: Autumn Leaves vyjde 1. října a nabídne přes 2000 řádků profesionálně namluvených dialogů. Postavy mají být propracované nejen svými dialogy, ale také vlastnostmi. Každá z nich má mít své silné i slabé stránky a je na vás, jak toho během hraní využijete.

Autumn Leaves nabídne celkem osm propracovaných úkolů, každý s několika možnými cestami a různými řešeními. A po vzoru Falloutu nabídne modifikace několik různých konců, přičemž vývojáři v tiskovce nezapomněli zmínit, že zvládli vyprodukovat i vlastní soundtrack.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2015 1:53 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Devátý level, nula na počítadle zabitých... Zatím to jde. ::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2015 12:09 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 30, 2012 1:37 pm
Příspěvky: 905
Rozehrál si bez zabíjení? ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon lis 16, 2015 5:41 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Jo. A je to super. :-D Hraju na normální obtížnost a zatím bez HC módu - to se asi dnes změní, protože hra je nějaká lehká a přitom HC návyky mám pořád, takže ve hře pravidelně jím, piju a spím, i když nemusím. ::) Je to super! (Líbí se mi, když při setmění nemyslím na "Hmmm, mít Night Person, teď začnu řádit," ale "Safra, už je večer, čas najít si ohniště a uvařit kus žvance.")
Samozřejmě mám společníky, ED-E a Boona a ti se starají, jestliže mě někdo napadne, ale jejich fragy se nepočítají a taky se většinou snažím z boje utéci. Ne vždy, už se mi podařilo nalákat legionáře na karavaníky a pak posbírat, co zbylo... ::twisted
Teď mám trochu morální poblém, Wrangleři mě poslali zabít týpka na Stripu a vím, že ho můžu ukecat k úteku a pak lhát o jeho smrti, ale to se mi nechce, hmmm... uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte lis 17, 2015 9:07 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Positivum: Našel jsem zlaté boxerské rukavice, které mají slušnou šanci na KO.
Negativum: Asi jsem nakrkl legionáře, když proti mě furt posílají hašašíny.
Positivum: Mám perk Animal Friend, takže v pohodě.
Negativum: Půlka Pustiny nejsou ani lidi, ani zvířata (kazadoři, lurkové a spol...). Hádám, že párači taky nebudou zvěř.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2015 10:02 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
Už jsem si vzal i jeho druhou úroveň, tak jsem zvědav. :-D
Ale musím říct, že když na mě v Khan Supply Cave vyběhli nightstalkeři, tak mě to trochu vylekalo. Ale poslušně se zastavili a jen chřestili - a byl to solidní koncert!
Jak se snažím hrát za dobráka, tak ani nepoužívám speech checky na vyhrožování a zastrašování - absolutně nechápu, proč tam nejsou v podobné míře speech cheky na svádění. :-/ Přitom design dobře poloviny questů přímo vyzývá, aby je mohla vyřídit vyzývavá ženština, která se nebojí trochu té tvrdé práce.
Třeba Nelson. Tam jsou tři řešení: 1) Ranger Milo a jeho veselí hoši, tzn. záchrana rukojmí, nebo 2) Forlone Hope a frontální útok, nebo maximum hráčské iniciativy vyslat forntální útok z Forlone Hope, honem vyslat rangera Mila na sniperskou pozici a pak tam vpadnout po svých současně se všemi. A přitom by bylo tak krásné, kdyby ženská postava s vysokým CH naběhla před legionáře a hola hej, zaveďte mě za svým velitelem, hoši, och, to je ten veliký Aurelius, vlhký sen celé Pustiny, o dvanáct hodin později, uf, konečně usnul, šmik břitvou a hotovo...
Mydlit legionáře boxerskýma rukavicema je krvavá robota, ale včera mi došlo, že vlastně brokna plus gumové projektily zastanou stejnou práci mnohem sofistikovaněji. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2015 10:45 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
chekotay píše:
Mydlit legionáře boxerskýma rukavicema je krvavá robota, ale včera mi došlo, že vlastně brokna plus gumové projektily zastanou stejnou práci mnohem sofistikovaněji. :D

Tak aspoň něco ti zůstalo z mých potyček s párači ::bez_chlupu Nedávno jsem chtěl to video konečně sestříhat a zjistil jsem, že jsem to pomazal při posledním reinstallu windows (nechtělo se mi na externí disk tahat nějakých 40 GB).

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2015 11:57 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22116
Bydliště: Brno
To byl pohled pro bohy, jak jsi je skládal na hromadu dvěma výstřely. :-D Kéž to půjde stejně snadno i s legionáři.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2015 5:07 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
chekotay píše:
Mogh píše:
Mňa ten hype celkom začal lámať, takže som si rozohral znovu New Vegas a stiahol si do toho Autumn Leaves. Celkom príjemná záležitosť, škoda, že len na jeden večer.

Kdyby se ti chtělo napsat kratičkou recenzi...^.^


Chcelo, ale moc mi to nejde :|

---------------------------------------------------------------------------------------------
| SPOILER
Image
::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát lis 27, 2015 5:23 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4202
Bydliště: † Telenom
Na Stranu běží podzimní výprodej - dlcčka do dvou eur, ultimate edition za 7 euro.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny