Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:42 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 2:16 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Gandi1 píše:
Smejki píše:
sangwiny píše:
DLC??? ::shock Asi mi něco uniklo... Může mi někdo povědět víc? ::scratch

takové píčabalíčky s asi třemi armory a pěti zbraněmi. je to gayné až běda


Podle fixu na nexusu je to zabugovane az beda. Napriklad se na ne nevztahuji odpovidajici perky.

Čo čakáš, sú to predsa gayné pičabalíčky. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 2:49 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 23, 2010 10:10 pm
Příspěvky: 160
Gandi1 píše:
Smejki píše:
sangwiny píše:
DLC??? ::shock Asi mi něco uniklo... Může mi někdo povědět víc? ::scratch

takové píčabalíčky s asi třemi armory a pěti zbraněmi. je to gayné až běda


Podle fixu na nexusu je to zabugovane az beda. Napriklad se na ne nevztahuji odpovidajici perky.


ako sa vola ten fix co to opravuje?

inak tym co to seka a robi dropy na atinach tu je upraveny d3d9.dll pre atiny(neskusal som este podla diskusie ide aj na 5800 a 5700 rady, co je moj pripad), to ze je tam zdetekovana 8800gs nema ziaden realny dopad na hru
mozno ati optimalizuje vykon v 10.11 catalystoch ako to prednedavnom spravila nvidia

http://www.newvegasnexus.com/downloads/ ... p?id=34970


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 9:06 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Tak som si včera zohnal najviac imba a najkrajšiu zbroj v celej hre :) Ranger Combat Armor! (je to tá, čo má týpek na obale New Vegas, s tým plášťom) Nosím teraz tú zbroj, cowboyský klobúk (najviac cool kus oblečenia v celom Falloute), a brýle (heh, proste sa mi tá baba s brýlami páči ::cool ). K tomu sniperka alebo antimaterial rifla, a jáj, moja postava vyzerá božsky :P

Ináč zohnať tú Ranger Combat Armor bol celkom záhul. Spolupracujem s NCR a dá sa zobrať jedine z mŕtveho rangera. Musel som to vyriešiť tak, aby po mne nezačali všetci rangeri strieľať :) Podarilo sa mi s pomocou Stealth Boya, Antimaterial Rifle, a AP nábojov zabiť rangera jednou ranou stealth critical hitom. Nikto ďalší nepribehol, a repka s NCR zostala dobrá.

A včera som prešmejdil Vault 34. Keď som prišiel do poslednej miestnosti, tak som fakt čumel. Tak nejak bude vyzerať Valhalla do ktorej sa dostane Arnold Schwarzeneger keď zomrie. Toľko streľných zbraní, a ja mám tak málo rúk D:

Unikátny samopal je nehorázna kosačka. Medzi Vaultom 34 a Vegas je teraz obrovská štreka mŕtvol bez hláv. Ani Lich King by takú za sebou nezanechal :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 11:39 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Presne tak. Mal pekný kabát. Keby tam bol akýkoľvek iný spôsob ako tú zbroj získať, tak by som sa k takému riešeniu samozrejme neuchyľoval, ale načo dávajú na obal hry takú strašne cool zbroj, keď nakoniec zistím, že čokoľvek urobím pre NCR, nedajú mi ju? Paradoxne, keby som sa pripojil k Cézarovi, tak ju získam extrémne ľahko. :-/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 12:30 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Justy píše:
Promiň, ale zabíjet člena spřátelené frakce jen proto, že chceš jeho zbroj... ::roll


Tomu se řiká správnej role playing ::rock

Mně by zajímalo jestli pitivo Sunset Sarsaparilla je nějakým druhem nápoje (jako Nuka cola je kola)...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 12:40 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Ti elitní rangeři hlavně mají luxusní revolvery - o něco malinko silnější než lovecké, ale bez otravného puškohledu... Ale to jsem před tím hrál za podkuřovače Kaizára.

Justy píše:
Pochybuju, že by kladná postava
vykrádala baráky a zabíjela NPC pro vybavení. Ale taky je to způsob.


To je ten fór, teď hraju přesvědčením za neutrála. Pro dobro NCR je nutno pořádné vybavení, a když mi ho jinak nejsou schopni dodat, tak si holt člověk musí pomoci sám.

Amaroun píše:
Mně by zajímalo jestli pitivo Sunset Sarsaparilla je nějakým druhem nápoje (jako Nuka cola je kola)...


Příjde mi to jako ginger ale (zázvorová limonáda) na steroidech. :D

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 12:41 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Justy píše:
Tohle je otázka morálky. Já bych kamaráda v reálu pro kus zbroje nezabil a snažím se i ve hře
rozhodovat podle vlastního svědomí, takže mi to v té hře ani nepřijde na mysl. Jo, chtěl bych ji,
vypadá super, ale to je tak všechno. To samé s kradením. Jo, ty věci tam jsou. Jo, ta puška,
co tam leží, je lepší než moje, ale patří tomu chlápkovi venku. Pochybuju, že by kladná postava
vykrádala baráky a zabíjela NPC pro vybavení. Ale taky je to způsob.

To je tvoj roleplaying. Ja nehrám kladnú postavu ;) Robím pre NCR, pretože sa mi zdá, že z dlhodobého hľadiska sú pre Mohavskú púšť najvýhodnejší. Cézar by zaviedol divný poriadok, House je power hungry bitch, a anarchia nepraje profitu. Keď som mal na výber medzi pomocou farmám NCR, alebo záchranou uväznenej rodiny pri reaktore Vaultu, pomohol som farmám. Výhodnejšie riešenie z dlhodobého hľadiska.

Ale máš pravdu, zabitie strážnika pre jeho zbroj bol naprosto proti-roleplayingový, ničím neodôvodnený čin, a môžeš ma za to nemať rád. Mňa to viac baví keď môžem nosiť zbroj, čo sa mi páči. Fallout neberiem ako Střepy Snů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 12:47 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
A vážně není jiná možnost tu zbroj získat ? Zdá se mi trošku divný, když to dávaj všude na plakáty....

Docela bych tu Sarsaparillu ochutnal :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 12:56 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Amaroun píše:
A vážně není jiná možnost tu zbroj získat ? Zdá se mi trošku divný, když to dávaj všude na plakáty....

Včera som hodinu a pol skúšal všetko možné, aby som tú zbroj získal. Prehľadal som všetky skrinky vo Vegas, v stanovisku NCR v Hoover Dam, vo Fort Golf, a v tom hlavnom kempe NCR čo je bývalé letisko. Zistil som, že na niektorých miestach sa im povaľuje šialene ľahko ukradnuteľný Combat Armor, ale nechal som ho ležať. Prezrel som všetky obchody. Nakoniec som šiel na Fallout Wiki a tam som zistil, že jediná možnosť ako získať tú zbroj je z mŕtveho Rangera. :-/ Nemôžem povedať, že by ma to potešilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 12:57 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Tak mě napadlo - Kde nakupujete .45-70 munici? U Gunrunnerů mají jen HP a ostatní obchodníci mají kulové :(

Také doufám v nějaké DLC, které rozvine možnosti u jednotlivých frakcí - aby ses morálně/legálně dostal k elitnímu vybavení.

Třeba ten stařík ranger u těch snajprů má na tuty (IMO) pojmenovanou(tj speciální) cowboyskou opakovačku. A já po ní prahnu. Jak se k ní sakra jen dostanu!

V tomto mi příjde FNV naprosto unikátní. V reálu jsem nikdy nezatoužil po něčem takovou silou, abych přemýšlel, jestli dotyčného zabiju jen proto, abych tu věc získal. :D

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 1:01 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Justy píše:
Jasně, říkám, že je to tvůj styl hraní. Já každý Fallout beru jako komplexní svět a snažím se v něm tak chovat.....


Hele a snažíte se to hrát RP? .. Anebo když se něco nepovede Loadujete? Já se snažim loadovat co nejmíň... například šlápnu na minu, která je pod dopravnim kuželem a místo abych loadoval, používam lékařský kufřík, nebo jdu dál z nepoužitelnou haksnou....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 1:12 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Mne sa na FNV strašne páčia napríklad unikátne zbrane. Danny mal úplne dokonalú devinu, Maria. To bol fakt štýlový dizajn. Včera som si zohnal tú unikátnu karabínu (má v názve slovo American, tuším), a tá vyzerá tiež úplne super.

A tá unikátna opakovačka sa tiež dá získať iba keď toho starca zabiješ :( ...ale v tomto prípade sa mi viac výzorovo páči moja vymodifikovaná cowboy opakovačka.

Ehm, keď šliapnem na mínu, tak neloadujem. Ledaže by ma zabila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 1:23 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Bitchking píše:
Také doufám v nějaké DLC, které rozvine možnosti u jednotlivých frakcí - aby ses morálně/legálně dostal k elitnímu vybavení.


Nejdřív ještě nějaký patche ::help a potom DLC a přesně ten druh, co řikáš.... Hlavně né DLCs jako ve F3....

Bitchking píše:
V tomto mi příjde FNV naprosto unikátní. V reálu jsem nikdy nezatoužil po něčem takovou silou, abych přemýšlel, jestli dotyčného zabiju jen proto, abych tu věc získal. :D


Já si FNV užívám jako už dlouho žádnou hru ( V postapo to byl naposledy Call of Pripjat a ten byl dost krátkej. A s rpg mne naposledy takhle chytl Risen)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 1:44 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Thror píše:
Mne sa na FNV strašne páčia napríklad unikátne zbrane. Danny mal úplne dokonalú devinu, Maria. To bol fakt štýlový dizajn. Včera som si zohnal tú unikátnu karabínu (má v názve slovo American, tuším), a tá vyzerá tiež úplne super.


Jj, už jsem jich tak sedm našel, deset když započítám i melee libůstky.
Amaroun píše:
Bitchking píše:
V tomto mi příjde FNV naprosto unikátní. V reálu jsem nikdy nezatoužil po něčem takovou silou, abych přemýšlel, jestli dotyčného zabiju jen proto, abych tu věc získal. :D


Já si FNV užívám jako už dlouho žádnou hru ( V postapo to byl Call of Pripjat a ten byl dost krátkej. A s rpg mne naposledy takhle chytl Risen)


To máš dobré. Mě naposledy Bloodlines :D

Co se té munice týče, nikdo? :x

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 1:49 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Bitchking píše:
Co se té munice týče, nikdo? :x

Ja používam .50, 5, 5.56, a 12g :( Nakupujem vo Vegas... od Vendortrona, alebo u toho týpka v obchode na začiatku freeside... alebo u Brotherhood of Steel. A aj obchodník v Good Springs občas dostane šialený tovar.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny