Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 12:58 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2020 12:06 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
cheky píše:
Reinar píše:
Firefly, který jsem si zamiloval

Jak se tohle mohlo stát? O_o (Za mě nejhorší scifárna ever.)

* skvělé hlášky (nekoukal ses na to doufám s českým dabingem)
* příjemné grafické zpracování (včetně kostýmů) - když se člověk podívá na některé jiné scifárny z té doby, je to úplně jiný šálek (viz třeba Andromeda, na kterou jsem se taky chtěl zpětně podívat, ale když jsem viděl ten promo obrázek s hlavními postavami v tom děsném oblečení - navíc Kevin Sorbo se tam fakt nehodí - rozmyslel jsem si to)
* sarkastický velitel, který se nebojí urážet nepřátele tváří v tvář smrti (nebo jak to bylo v tom 200. díle SG-1), ale zároveň není tak přehnaný moralista jako O'Neill / Mitchell / Sheppard
* banda podlých, drsných, zákeřných desperátů, co nakopnou jeho dva kmíny, že přistane na druhým břehu Pecosu
* střízlivý hlavní děj, žádná záchrana vesmíru, ale kdo ví, kam by to během těch plánovaných sedmi sérií dospělo
* poprvé (?) vesmír bez zvuku, za to zaslouží malé plus

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2020 2:08 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
- Už nevím, ale hlášku jsem si nezapamatoval žádnou. A to jsem to viděl celé.
- Andromédy jsem viděl několik dílů a ano, bylo to graficky hodně uhozené, ale když se nad tím tak člověk zamyslí, tak to dává smysl. On ten hlavní hrdina je tak trochu Max Kammerer (z Obydleného ostrova) po zápaďácku a má vypadat jako z jiného vesmíru. (Protože je.) Ve Firefly pobrali, co zbylo z natáčení milióntého westernu a přidali k tomu zářivky. Nesnese to ani srovnání se Star Trekem.
- O´Neill jako moralista je super a právě ty jeho filosoficko-morální rozepře s Danielem jsou na SG boží. Carterova a Teal´c už mají role o dost horší. Dokonale se to projevilo v tom díle, kde Jacka polapil kterýsi goa´uld a držel ho v gravitační pasti a popravoval ho na tisíc způsobů. Je to jeden z nejlepších dílů SG vůbec, a přitom, přiznejme si, byl natočen s pomocí tří herců, jedné místnosti a čistě digitálního střihu (žádné CGI dokreslovačky). (Vlastně je ještě lepší než ten díl s Pickardem, který SG vykradla: "Jsou tam čtyři světla!" :-) )
- Banda ufňukaných nekňubů, kterým v polovině případů tahala zadky z průseru kurtizána a ve druhé polovině měli štěstí, protože scénář to tak chtěl. Kdybych jim dal převézt dvě koule z planety na planetu, tak natuty jednu rozbijou a druhou ztratí.
- Hlavní děj tak moc střízlivý, až neznatelný.
- Ok, to beru.

Nicméně v mém žebříčku scifáren je tohle dno. Výše je i Battlestar Galactica - a tam si uvědomuju, že jí strašně uškodilo, že jsem ji viděl najednou celou, takže jsem mohl říct "hej, co to je za kravinu, vždyť před třemi díly jste říkali úplný opak!". Kdybych viděl jeden díl měsíčně a mezitím se opíjel, tak by mi to třeba i dávalo smysl a neměl bych chuť vyhodit Adamu (oba) přechodovou komorou.
Pak je tady LEXX, o kterém nemohu říct nic dobrého ani špatného, jen to, že je tady LEXX. Bi-la kaífa.
Ještě mi schází nakoukat babylon 5, to bude zajímavé. A Wing Commander!

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2020 3:47 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
cheky píše:
- O´Neill jako moralista je super a právě ty jeho filosoficko-morální rozepře s Danielem jsou na SG boží. Carterova a Teal´c už mají role o dost horší. Dokonale se to projevilo v tom díle, kde Jacka polapil kterýsi goa´uld a držel ho v gravitační pasti a popravoval ho na tisíc způsobů. Je to jeden z nejlepších dílů SG vůbec, a přitom, přiznejme si, byl natočen s pomocí tří herců, jedné místnosti a čistě digitálního střihu (žádné CGI dokreslovačky). (Vlastně je ještě lepší než ten díl s Pickardem, který SG vykradla: "Jsou tam čtyři světla!" :-) )
Nebudu komentovat ostatní body, protože se očividně vůbec neshodneme. Co se týče toho přehnaného moralizování, myslel jsem spíše ty chvíle, kdy mají možnost vytřískat ze spojenců nějaké technologie, ale nic z toho nakonec není. Např. O'Neillovo "nepotřebujeme jejich zbraně, potřebujeme je" v díle, kde se naoko přidal k těm odpadlíkům, co cestovali druhou bránou. Kdyby od Tolánů posbírali jejich technologie, mohli dávno vylepšit ty jejich kanóny, které nebyly účinné proti Anubisovým lodím, a na konci sedmé série se nemuseli spoléhat na křeslo v Antarktidě.


A ještě jedna poznámka
cheky píše:
ve druhé polovině měli štěstí, protože scénář to tak chtěl
Tohle je zbytečná podpásovka, protože takhle to funguje skoro všude.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2020 4:26 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ale málokde tak okatě.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pát kvě 21, 2021 7:21 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Tak jsem to zase dohrál. Level 19, 22h 40m, za NCR.
Obrázek

Měl jsem traity Skilled (-10 % XP rate) a Logan's loophole (max lvl 30, drogy trvají déle a nemůžu být závislý). Pro člověka jako já, který prostě nechce s tou samou postavou prolézt každý kout, je ten druhý úplně boží, až to zavání podváděním.
Obrázek

Běhal jsem celou dobu sám a jen v pyžamu, které neposkytuje žádnou ochranu, a stejně mi to přišlo celkem snadné (na střední obtížnost). Párkrát jsem umřel, když jsem si nechal k tělu přijít náhodného týpka se samopalem. Závěrečný souboj s legátem ale bez nahrávání. V bitvě o přehradu mé zásoby léčiv a munice krvácely, ale nakonec mi toho ještě kupa zbyla.
Obrázek

Asi si dám chvilku pauzu a pak jdu na další hru. Jen ještě nevím, jestli to bude za krvěžíznivého INT 1 dementa s kopím, nebo za energovědátora. Spíš to druhé, protože jsem to právě dohrál za krvěžíznivého INT 5 dementa s pistolí.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: úte kvě 25, 2021 5:54 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ten kritičák na legáta je boží. :-D

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2021 8:38 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Image

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: pon kvě 16, 2022 8:07 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
spustil som po čase Steam a vypísalo mi, že som bol offline 777 dní a ajtak mám odohraných 1026h FNV ::rofl

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1088 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny