Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 1:42 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 9:06 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
ramon.dexter píše:
Fallout není (zatím) mmo a abych pravdu řek, radši bych měl to že pro lidi jedna rána=smrt. Ale stejně tak i u mý postavy. Protože pokud do týpka, kterej ej oblečenej do kraťasů a přepásanej pásem na náboje, nasypu dva zásobníky ze samopalu, něco je špatně.

pokud ches system 1 = smrt tak si porid Flashpointa preci jen je to fur RPG a ne silmulator boje.

Justy píše:
Swen von Walhallion píše:
bych ctel videt jak taha na zadech klimatizacni jednotku aby to uchladila ::rofl

Tak se na ty záda jednou třeba opravdu podívej a uvidíš ji. :-D

kua ja mysle ze to je zdroj a filtroventilacni system a ne klimatzace ale to je mozna proto ze sem ho nikdy nepouzival, kdo by chtel vypadat jak plechovka kdyz se v tom neda ani plizit :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 10:24 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
no je trochu rozdil v konstrukci tanku a brneni preci jen tank je vetsia ma asi jiny slozeni plaste nez pwr armor a co vim tak i kdyz maj klimatizaci tak na blizkem vychode meli spojenci telkem problem s udrzenim prijatelne teploty uvnitr a doslo to az k vyvoji specialnich nateru a amskovacich sity ktery snizujou teplotu uvnitr ( i kdyz na to prisli uz lidi ve stredoveku ze brneni + slunce = pecenej rytir ovsem kdyz pres to hodis kus hadru tak ses pomerne v pohode) muselo bejt celkem peklo bejt tankista v africe behem WWII. je pravda ze netu z ceho je pwr armor udelany jediny info sem nasel o t51 ze je z nejakejch kompozitu ale i kompozit se ti pekne rozpali kdyz na nej pece slunce a pokud starsi verze byl z nejake slitiny tak potes pambuh litat s tim po pousti ::twisted a meluvim o obycejnym metal armor s tim vyleze do pouste snad jen sebevrah :D jednak je v tom nenapadnej jak svetlice o bezmesicne noci a pak tak do hodiny pecenej
Swen von Walhallion píše:
Zkus si nasadit atombordel s maskou (hezký příklad uzavřeného systému bez klimatizace) a uběhnout s tím pár set metrů.
A až budeš blít, tak si tu masku sundej, problitý filtr je zničený.


btw skus si oblict blbou krouzkovou zbroj a podihat v ni v lete kdyz mas tak 30 ve stinu a vic vrele doporucuju (doporucuju pod to vycpavanici abys nembyl moc spalenej jen dobre dusenej) ::help

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: čtv lis 25, 2010 8:18 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: sob říj 23, 2010 10:10 pm
Příspěvky: 160
Inak to ma zaujalo, ze v f1, f2 sa pise o t51b, ze ma uzavrety system mikroklimy, napajana je z mfc ktore vydrzia niekolko desiatok, stoviek rokov.
A naozaj je PA uzavrete.
Ejha v f3 a new vegas ma pa po tele medzery a skary(zhyby kolien,krk) tak prakticky nechrani pred okolnym prostredim a nevytvara vlastnu klimu
PA enklavy to je nieco ine, donho sa naozaj nic nedostane, uzavrete pred posobenim vonkajsich vplyvov.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: sob lis 27, 2010 2:17 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte čer 02, 2009 12:18 pm
Příspěvky: 10
Docela šmak tie kecy tu :) Určite by mohol byť HC mód lepší, ale osobne mi vyhovuje. Či už jedenie, alebo aj to, koľko znesú nepriatelia. Hra si nastavila pravidlá, ja sa ich držím. To že sa ale v 1 a 2 nemusel napiť vôbec, nikoho neštvalo. Keď si F:NW porovnám s RPG hrami čo vychádzajú v posledných rokoch, je naozaj hodná každého eura a má viacej pozitív, ako nedostatkov. Platí to, čo tu niekto písal - hrať to nemusí nikto. Mne sa nepáčil Oblivion, tak som ho vypol a nešiel som sa sťažovať na stránky HC fanúšikov :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 10:21 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
LeBaux píše:
Docela šmak tie kecy tu :) Určite by mohol byť HC mód lepší, ale osobne mi vyhovuje. Či už jedenie, alebo aj to, koľko znesú nepriatelia. Hra si nastavila pravidlá, ja sa ich držím. To že sa ale v 1 a 2 nemusel napiť vôbec, nikoho neštvalo. Keď si F:NW porovnám s RPG hrami čo vychádzajú v posledných rokoch, je naozaj hodná každého eura a má viacej pozitív, ako nedostatkov. Platí to, čo tu niekto písal - hrať to nemusí nikto. Mne sa nepáčil Oblivion, tak som ho vypol a nešiel som sa sťažovať na stránky HC fanúšikov :)



tss na oblivion mi nesahej podle me jak tak 3x rozlehlejsi nez F3 a FNV dokupy :D a je pravda ze styl lvlovani morovindu mi pripadne realnejsi zadny expy ale musis se snazit ale kazda hra ma svoje ::lol

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 11:51 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Morrowind mne bavil neskutecne, taky jsem si koupila original. U Oblivionu jsem dojela hlavni linii a skoncila jsem, o originalu jsem ani na vterinku nezauvazovala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 3:14 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Erina píše:
Morrowind mne bavil neskutecne. U Oblivionu jsem dojela hlavni linii a skoncila jsem.

dtto.
u Oblivionu jsem nedojel ani tu hlavní linii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 3:50 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Justy píše:
Myslíš to, jak je to ubíjející, jakmile zjistíš, že kamkoli se pohneš, čeká na tebe úplně to samé?

Bingo. Oblivion byl neskutcne ubijejici a nudnej, zadna motivace. Do konce jsem hlavni linii dojela jen proto, ze jsem byla zvedava na konec a ani ten mne nijak neoslovil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 5:06 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Justy, ty jsi masochista? Ja F3 hodila do supliku pote, co mne zabil ten prerostlej mutant u radia prirucni atomovkou. Zkusila jsem to nekolikrat a prijit z ruznych stran, plizeni, tichoslapek a vzdycky to na mne svina flakl. Tak jsem to zapichla, protoze jsem si rekla, ze takova kravina mi nestoji za rozcilovani a premysleni, jak se pres to dostat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny