Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 9:46 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 5:20 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 25, 2010 5:05 pm
Příspěvky: 15
Všechny bych chtěl prvně pozdravit...

Přiznám se,že F:NV nemám originál,a po 10ti hodinách hraní jsem se rozhodl,že si jej ani nehodlám koupit...

Nechci se tady nazývat nějakým Fallout Masterem,i když jsem jedničku dohrál asi 10krát a dvojku taky tak,trojku jsem si taky 2krát dal a prošmejdil co se dalo...

Velice jsem se těšil na NV a po přečtení pár recenzí a skvělém hodnocení většiny z nich jsem vstával ve 3ráno zdali už je hra stažená...¨

začal jsem,udělal jsem si obličej,SPECIAL,a ejhle,u doktora jsem sebral laserovou pistoli...(to mi nějak nesedí) a dokonce mi ani neklesla karma,vybral jsem mu tedy celej barák a šel se porozhlédnout po městě...

Dobrá,splnil jsem pár úkolů,vydal se po příběhové lince a bohužel,další město bylo obsazeno trestanci...všechno jsem to vystřílel(sám na lvl 3)

tady mě docela zarazilo,(SPOILER)v hotelu bylo pár trestanců...a jeden jejich velitel,vypadal úplně obyčejně,vytáhl na mě trubku,musel jsem do něj nastřílet asi 90 nábojů ze samopalu,a hodit po něm 4 dynamity!!!!!!!!!to je trochu moc ne???dobře,bere se tady ohled na munici,ale 90nábojů,by pomalu zabilo i Frankieho Horriganna!!!...útočil na mě trubkou...když umřel,měl u sebe plamenomet...
trochu debilní ne????

zjistil jsem pár informací a vydal se do dalšího města,po cestě na mě bliklo H2O,tak jsem se napil,a bylo po srandě...fakt HARDCORE
Bohužel další město obsadila Legie(trochu soc ne?) všechny jsem tím plamenometem poslal k čertu a šel jsem dál...

Další věc co mě pobavila---uprostřed pouště na mě zaútočil legionář a pes,že prej na mě vypsal Caesar odměnu...tak jsem ho zabil...za minutu jsem potkal 3 legionáře,vůber si mě nevšímali...

jo taky jsem snědl salisbury steak a bylo po hladu...

no přijde mi to zase trochu nedodělaný...nezdá se vám to taky tak??? :ne: :ne: :ne:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 5:47 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon říj 25, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 6
Citace:
tady mě docela zarazilo,(SPOILER)v hotelu bylo pár trestanců...a jeden jejich velitel,vypadal úplně obyčejně,vytáhl na mě trubku,musel jsem do něj nastřílet asi 90 nábojů ze samopalu,a hodit po něm 4 dynamity!!!!!!!!!to je trochu moc ne??


No je pravda, že některé věci sou až moc. Např. dneska du do Niptonu a bojuju s těma Caesarakama a na jednoho 20 broků z toho 10 do hlavy.... To bylo moc i na mě.


Mě HC přestal bavit po dnu. Důvod? Některé věci se mi zdají až moc v míse nebo moc mimo mísu. ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 5:48 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1249
Tonnie M píše:
no přijde mi to zase trochu nedodělaný...nezdá se vám to taky tak??? :ne: :ne: :ne:


Hc mod je hodně o ekonomice(hospodaření) a taky o spravným výběru eqipu (nic náročnějšího v tom nehledej). Pokud se ti zdá hra lehká přepni na hard (na to hraju já) či very hard... Ale musim říct, že o tom hra ani tak neni... víc než o náročnost a bojování jde o samotný RPG, prohledávávání světa a questovaní.... Věci co jsou rozházený všude možně po domě Doc. je spíše tutorialová zaležitost a nedej se klamat laserova pistole tady nic neznamená. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 6:45 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 25, 2010 5:05 pm
Příspěvky: 15
Amaroun píše:
Tonnie M píše:
no přijde mi to zase trochu nedodělaný...nezdá se vám to taky tak??? :ne: :ne: :ne:


Hc mod je hodně o ekonomice(hospodaření) a taky o spravným výběru eqipu (nic náročnějšího v tom nehledej). Pokud se ti zdá hra lehká přepni na hard (na to hraju já) či very hard... Ale musim říct, že o tom hra ani tak neni... víc než o náročnost a bojování jde o samotný RPG, prohledávávání světa a questovaní.... Věci co jsou rozházený všude možně po domě Doc. je spíše tutorialová zaležitost a nedej se klamat laserova pistole tady nic neznamená. :-)


no a to je právě ono...já to hraju na very hard a k tomu hardcore mod...

je to sice obtížný,ale trochu divně...

nasypat do někoho 50kulek je nereálný,a nejhorší na tom je,že mám plný HP a radškorpion mě dá na 2rány


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 7:01 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Dobré volba munice/zbraně a mířit.

HP funguje na neobrněné maníky jako kouzlo a před obrovskýma škorpióny zdrhám.

Co se té Laser pistol týče - to je šmejd, horší než počáteční browning.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 7:05 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Bitchking píše:
Co se té Laser pistol týče - to je šmejd, horší než počáteční browning.

::ano
zbraňový systém je překopaný, to je potřeba si uvědomit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 7:16 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Smejki píše:
Bitchking píše:
Co se té Laser pistol týče - to je šmejd, horší než počáteční browning.

::ano
zbraňový systém je překopaný, to je potřeba si uvědomit.


Dle mého laser pistol stála zahovno i v F1/2. Totálně zbytečná věc.

Používal bych ji jako hi-tech otvírák na konzervy.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: pon říj 25, 2010 7:19 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
+1

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 10:46 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
Me se ti obrovsti clenovci libi a ty jejich chitinove pancire :) - parada. BTW: pred miliony lety takhle velci skorpioni existovali. A vykon zbrane urcuje raze , tygra pistoli jenon vyprovokujete.

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 10:56 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
až na to, že byli ve vodě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 11:36 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: ned říj 24, 2010 8:21 am
Příspěvky: 96
Smejki píše:
až na to, že byli ve vodě


hehe . Dostal jsi me. Ale v prvnim dile toho dokumentu vylezli z vody :-D .

_________________
Tenhle net neni pro stary.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 11:57 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Tonnie M píše:
Všechny bych chtěl prvně pozdravit...

Přiznám se,že F:NV nemám originál,a po 10ti hodinách hraní jsem se rozhodl,že si jej ani nehodlám koupit...

Nechci se tady nazývat nějakým Fallout Masterem,i když jsem jedničku dohrál asi 10krát a dvojku taky tak,trojku jsem si taky 2krát dal a prošmejdil co se dalo...

Velice jsem se těšil na NV a po přečtení pár recenzí a skvělém hodnocení většiny z nich jsem vstával ve 3ráno zdali už je hra stažená...¨

začal jsem,udělal jsem si obličej,SPECIAL,a ejhle,u doktora jsem sebral laserovou pistoli...(to mi nějak nesedí) a dokonce mi ani neklesla karma,vybral jsem mu tedy celej barák a šel se porozhlédnout po městě...

Dobrá,splnil jsem pár úkolů,vydal se po příběhové lince a bohužel,další město bylo obsazeno trestanci...všechno jsem to vystřílel(sám na lvl 3)

tady mě docela zarazilo,(SPOILER)v hotelu bylo pár trestanců...a jeden jejich velitel,vypadal úplně obyčejně,vytáhl na mě trubku,musel jsem do něj nastřílet asi 90 nábojů ze samopalu,a hodit po něm 4 dynamity!!!!!!!!!to je trochu moc ne???dobře,bere se tady ohled na munici,ale 90nábojů,by pomalu zabilo i Frankieho Horriganna!!!...útočil na mě trubkou...když umřel,měl u sebe plamenomet...
trochu debilní ne????

zjistil jsem pár informací a vydal se do dalšího města,po cestě na mě bliklo H2O,tak jsem se napil,a bylo po srandě...fakt HARDCORE
Bohužel další město obsadila Legie(trochu soc ne?) všechny jsem tím plamenometem poslal k čertu a šel jsem dál...

Další věc co mě pobavila---uprostřed pouště na mě zaútočil legionář a pes,že prej na mě vypsal Caesar odměnu...tak jsem ho zabil...za minutu jsem potkal 3 legionáře,vůber si mě nevšímali...

jo taky jsem snědl salisbury steak a bylo po hladu...

no přijde mi to zase trochu nedodělaný...nezdá se vám to taky tak??? :ne: :ne: :ne:

Nechceš sa vrátiť naspäť k Diablu? Podľa tvojho príspevku je mi jasné, že nepatríš do cieľovej skupiny, pre ktúru bol New Vegas robený.

Veď si za to ani nezaplatil. Nechápem, prečo sa sťažuješ. Proste to nehraj. Tie pozitívne recenzie sú také pozitívne preto, lebo ich písali inteligentní ľudia, a nie debili. A Fallout: New Vegas je skvelá hra.

(ach, staré dobré príspevky typu OMG ZAPOL SOM TÚTO HRU A HNEĎ SOM VŠETKO POBRAL A POSTRIEĽAL A NIE JE TO DIABLO, ktoré sa objavujú vo fórach pre Morrowind... Dragon Age... Baldurs Gate... Fallout... Mass Effect... nikdy neomrzia.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:48 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 21, 2010 10:42 am
Příspěvky: 56
Thror píše:
(ach, staré dobré príspevky typu OMG ZAPOL SOM TÚTO HRU A HNEĎ SOM VŠETKO POBRAL A POSTRIEĽAL A NIE JE TO DIABLO, ktoré sa objavujú vo fórach pre Morrowind... Dragon Age... Baldurs Gate... Fallout... Mass Effect... nikdy neomrzia.)


Za to můžem leda poděkovat Bethesdě... ::zed


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:55 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Justy píše:
Tonnie M píše:
zjistil jsem pár informací a vydal se do dalšího města,po cestě na mě bliklo H2O,tak jsem se napil,a bylo po srandě...fakt HARDCORE
jo taky jsem snědl salisbury steak a bylo po hladu...

No ty vole, to je nedodělané jako svině!
Já bych tam dal náhodné setkání s padesáti supermutanty pokaždé,
když máš žízeň, a stovku chlapů v energozbroji, když dostaneš hlad.

Ja by som tam dal, že keď hráš na Very Hard a Hardcore zároveň, tak tvoja postava potrebuje vypiť 1 liter tekutín každých 30 minút, a zjesť aspoň jedno jedlo za hodinu. Aby to bolo všetko totálne realistické. Ja úplne bežne vypijem 14 dvojlitrových fliaš kofoly denne.

Nič proti tebe, Justy. To je len dodatočná hláška k tomu čo vypotil Tonnie.

ramon.dexter píše:
Za to můžem leda poděkovat Bethesdě... ::zed

Áno, môžeme poďakovať Bethesde za to, že to nie je Diablo. Teda pardón, určite si myslel... Obsidianu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Hardcore MOD
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 2:31 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon říj 25, 2010 5:05 pm
Příspěvky: 15
Thror píše:
Tonnie M píše:
Všechny bych chtěl prvně pozdravit...

Přiznám se,že F:NV nemám originál,a po 10ti hodinách hraní jsem se rozhodl,že si jej ani nehodlám koupit...

Nechci se tady nazývat nějakým Fallout Masterem,i když jsem jedničku dohrál asi 10krát a dvojku taky tak,trojku jsem si taky 2krát dal a prošmejdil co se dalo...

Velice jsem se těšil na NV a po přečtení pár recenzí a skvělém hodnocení většiny z nich jsem vstával ve 3ráno zdali už je hra stažená...¨

začal jsem,udělal jsem si obličej,SPECIAL,a ejhle,u doktora jsem sebral laserovou pistoli...(to mi nějak nesedí) a dokonce mi ani neklesla karma,vybral jsem mu tedy celej barák a šel se porozhlédnout po městě...

Dobrá,splnil jsem pár úkolů,vydal se po příběhové lince a bohužel,další město bylo obsazeno trestanci...všechno jsem to vystřílel(sám na lvl 3)

tady mě docela zarazilo,(SPOILER)v hotelu bylo pár trestanců...a jeden jejich velitel,vypadal úplně obyčejně,vytáhl na mě trubku,musel jsem do něj nastřílet asi 90 nábojů ze samopalu,a hodit po něm 4 dynamity!!!!!!!!!to je trochu moc ne???dobře,bere se tady ohled na munici,ale 90nábojů,by pomalu zabilo i Frankieho Horriganna!!!...útočil na mě trubkou...když umřel,měl u sebe plamenomet...
trochu debilní ne????

zjistil jsem pár informací a vydal se do dalšího města,po cestě na mě bliklo H2O,tak jsem se napil,a bylo po srandě...fakt HARDCORE
Bohužel další město obsadila Legie(trochu soc ne?) všechny jsem tím plamenometem poslal k čertu a šel jsem dál...

Další věc co mě pobavila---uprostřed pouště na mě zaútočil legionář a pes,že prej na mě vypsal Caesar odměnu...tak jsem ho zabil...za minutu jsem potkal 3 legionáře,vůber si mě nevšímali...

jo taky jsem snědl salisbury steak a bylo po hladu...

no přijde mi to zase trochu nedodělaný...nezdá se vám to taky tak??? :ne: :ne: :ne:

Nechceš sa vrátiť naspäť k Diablu? Podľa tvojho príspevku je mi jasné, že nepatríš do cieľovej skupiny, pre ktúru bol New Vegas robený.

Veď si za to ani nezaplatil. Nechápem, prečo sa sťažuješ. Proste to nehraj. Tie pozitívne recenzie sú také pozitívne preto, lebo ich písali inteligentní ľudia, a nie debili. A Fallout: New Vegas je skvelá hra.

(ach, staré dobré príspevky typu OMG ZAPOL SOM TÚTO HRU A HNEĎ SOM VŠETKO POBRAL A POSTRIEĽAL A NIE JE TO DIABLO, ktoré sa objavujú vo fórach pre Morrowind... Dragon Age... Baldurs Gate... Fallout... Mass Effect... nikdy neomrzia.)


Tak zaprvé mi nenadávej...Hra jako je diablo mě absolutně nebaví...

jak jsem napsal nahoře,dohrál jsem jedničku i dvoju dohromady rozhodně víc jak 20krát a trojka byl odpad,proto jsem se těšil na NV...
ale prostě mi to pořád přijde jak 3ka,je to nedodělaný
já si hru vždycky nejdřív stáhnu a pak si jí popřípadě dokoupím,jako třeba Mass Effect 1 a 2...
ale prostě tohle mi přijde moc...
druhý město obsadili trestanci,třetí město vyplení Legie,v Boulder City je jeden člověk...prostě pořád mi to nějak nesedí,nemůžeš si s nikým pořádně pokecat,u jezera ve fort golf,dostaneš stupidní úkol vycvičit jednotku(sorry ale tak od toho tam snad je 50rangerů a další vojáci NCR)
a to že jsem doktorovi vybral barák,to mě zarazilo,neklesla mi karma,vůbec nic...když přijdu na stanoviště Rangerů a chci jim ukrást stimpak,tak mi karma poskočí pěkně dolů..

přeju ti pěkné hraní,a moc se nenervuj nad příspěvky,co sem píšu...
já si tu hru chci užit stejně jako ty,akorát mi to prostě pořád nějak nejde...
možná zaskočím do Denu za Metzgerem a koupim si sličnou děvu abych se uvolnil...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 54 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny