Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je ned kvě 19, 2024 8:48 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Brotherhood of Steel - Joining
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:31 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 26, 2010 12:07 pm
Příspěvky: 31
Abych byl stručný, potřeboval bych vědět, jestli se už někomu z vás podařilo BoS přidat. Totiž na netu jsem už narazil na pár lidí, kteři si stěžovali, že jakmile udělali questy pro paladina, tak se jim to buglo a z nějakého přijatí sešlo. Jenže ve Fallout wiki je psáno, že jen když budete pomáhat paladinovi, tak se dostanete do řad Bratrstva (když pomůžete staršímu, dostanete evidentně jen otevření do skladů).
Bylo by fajn věřit, že ten bug byl jen problém pirátských verzí, nebo už byl opraven, ale nějak se mi to nechce riskovat (ve hře si dávám se vším pořádně záležet) a tak bych byl nerad zklamaný, abych najednou šlápl vedle a nějaký bug mi to podělal. Takže potřebuju vědět, jestli už někdo udělal questovou linku pro Paladina Hardina a všechno bylo okay. Případně jestli se i na straně Staršího budu moci stát plnohotnoným členem BoS.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil Explose dne stř lis 03, 2010 7:52 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon říj 25, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 3
Mno udělal jsem Q a teď mi oba píšou starší že se chystá na ohajobu.... a paladin zase na obžalobu ať příjdu později ale eni po pár dnech se nic nezměnilo eště dělám Q na filtraci vzduchu pro jejich bunkru ale myslím žeten s tím nesouvisí takže nevím....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:46 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 21, 2010 10:42 am
Příspěvky: 56
Je potřeba splnit quest pro Mc.Namaru a pak i pro paladina Hardina. ON pak chce zjistit nějakou špínu která by mu pomohla sesadit mc.Namaru a na jeho místo dosadit sebe. Pokud se to hráči podaří, Mc.Namara se začne připravovat na obhajobu. Následně, jelikož Mc.N. se skutečně proti jedné ze základních regulí řádu provinil, je starším ustanoven Hardin, který vás přijme do řad Bratrstva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:47 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Čo si predstavuješ pod "Plnohodnotným členom BoS"? Ja robím questy pre Staršieho, na Paladina som sa vykašľal lebo mi pripadal ako nesympatický podrazák. Keď dokončím tento posledný quest pre Staršieho, tak budem mať:
  • Plný prístup k všetkému zboží BoS
  • Tréning na nosenie Power Armoru
  • Vysokú reputáciu s BoS (neviem či Idolized, Liked už mám)

Úprimne, to, či mi povie "you are now a full member of BoS" alebo "you can now wear all the armor an average member of BoS can, buy everything an average member of BoS can, and we love you, but you are technically not a member", je mi úplne jedno. Ani žiadny achievement s titulom "Become a member of BoS" tam nie je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 12:55 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 26, 2010 12:07 pm
Příspěvky: 31
Ve Fallout wiki je psáno, že pokud člověk pojede linku za paladina, tak se stane plnohodnotným členem BoS. Je tam i psáno, že dostanete hodnost rytíře (později paladina). Podle toho, co píše Thror a jak všechno zatím vypadá, tak členem se stanete opravdu jen když pomůžete paladinovi. Tak snad to půjde :)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 1:00 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Ja som len chcel povedať, že sa nemusíte pripájať k tomu paladinskému šmejďákovi, aby ste mali výhodu členstva. Vyzerá to tak, že jediné, čo získate z toho, že sa pridáte k Hardinovi, je pár milých slov, ktoré nemajú na hru žiadny vplyv. (nezískate žiadne lepšie itemy, žiadny nový perk, žiadny achievement)

Takže si kľudne vyberajte podľa vašich morálnych preferencií, o nič neprídete, keď budete robiť pre Staršieho (ktorý vôbec nie je starý, a je narozdiel od Hardina ešte aj sexy :D )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 1:24 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 26, 2010 12:07 pm
Příspěvky: 31
Podle všeho se Staršímu bytí krtečka líbí, za to Paladin Hardin vypadá, že by díru odemkl hned, ale s tím, že by ven vylezla hromada rytířů a bůh ví, co by dělali :) Na Fallout wiki se píše, že když budete pomáhat Hardinovi, tak pak po vás bude chtít věrnost, kterou mu dokážete tím, že něco zabijete (abych si nezničil radost, nezjišťoval jsem co, jak, kde a kdy). Což je podle mého známka, že Paladin Hardin bude trošičku divoký a NCR nebude mít moc v lásce (což nevadí, NCR jsou takoví šmudlové :) )

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 1:27 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Starší Mc. Namara zrušil izoláciu Bratrstva po druhom, alebo treťom queste, čo som splnil. Nemám z neho pocit, že by fičal na krtečkoch, to len ten šmejďák Hardin ti ho tak popísal. A ty si mu to zbaštil. He he he.

Fallout: New Vegas má šikovné a intrigánske NPC :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 1:34 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 26, 2010 12:07 pm
Příspěvky: 31
Taky to bude asi vinou toho, co mám radši. Radši věřím chlápkovi v nabušeným brnění s dvěmi vlasy navíc, než má Homer Simpson, než dědkovi v křesle :-) Ale tak jo, nic není jisté, jdu se vrhnout do vnitřností BoS a najít brouka.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 3:04 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Justy píše:
Já jsem pořád na vážkách. Chci, aby mě BoS spolu s Boomery podpořilo u přehrady (hraju nezávislou linii), ale zároveň,
aby se přestali rubat s NCR a po zničení legie a uzavření příměří s NCR (s tím, že si nebude dělat nároky na Strip, protože
tomu vládnu já) zrušili lockdown a začali zase fungovat jako klasická BoS, ne jako hromada krtků.

A nemám páru, kdo z těch dvou se tomu dokáže co nejvíc přiblížit, takže zkusím asi oba. :-D

BoS mám vyřešené jako spojence NCR, poreferuju večer kdyžtak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 5:21 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 26, 2010 12:07 pm
Příspěvky: 31
Tak jsem právě dostal Paladina Hardina na pozici nového Staršího (jeho rozmýšlení trvalo celé čtyři dny) a po splnění jednoho věrnostního úkolu mě přijal do řad Bratrstva do pozice paladina, což je fajn :) Sice to ve finále nemá žádný efekt (dovolil mi, abych se zase toulal podle svého, ALE! Přál by si, abych brzy vrátil na "pevno"), ale pro rp ducha to má velkou hodnotu. Prostě k nim patřím a ačkoliv mi říkají "cizí-bratr", nejsem jen žádný žoldák, kterého mají strašně moc rádi. Cha! ::twisted :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 5:50 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Hardin mi kolidoval právě v tom věrnostním úkolu. Pokud bych jej splnil, celý Cassin příběh by šel cestou, kterou jsem nechtěl.
Pokud pro McNamaru splníš všechny questy (související s výzkumem situace v oblasti a s pomocí při technických potížích jejich vaultu), bude klauzura zrušená a budeš přijat. A Hardin je takové militantní radikální hovádko. Nelíbil se mi už od pohledu. A když jsem jeho cestu vyzkoušel, potvrdila se mi má podezření


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 5:58 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
+ mám dojem, že z tebe namarra udělá paladinem téže.

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 6:03 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
jj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Brotherhood of Steel - Joinig
PříspěvekNapsal: úte říj 26, 2010 8:44 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
Smejki píše:
Pokud pro McNamaru splníš všechny questy (související s výzkumem situace v oblasti a s pomocí při technických potížích jejich vaultu), bude klauzura zrušená a budeš přijat.


To ano, ale přidají se pak k tobě ( popřípadě k NCR ) ? Protože právě Hardin mi slíbil plnou podporu a to je pro mě důležitejší, než cokoliv jiného ::twisted

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny