Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte dub 23, 2024 6:02 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 7:43 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
Zdravim,

mam na Vas dotaz, panove a mozna i damy.
Vcera jsem prisel do mesta (tusim Strip? je to tam, kde Legie usporadala "loterii"). Kdyz mi ten jejich chlapek zacal rikat, co vsechno tam udelal a ze jestli s tim mam problem, tak na ne muzu zautocit, tak me moralni presvedceni zavelelo "chcipni hajzle" a po naboostovani psychem a dalsimi medikamenty jsem si to s nima vyridil.
No a problem je, ze jedine, co jsem z toho "ziskal", bylo trochu karmy, nejake ty expy a spatna reputace s Legii. V tom meste mi reputace nestoupla ani o pid (asi tim, ze tam skoro vsechny pozabijeli? ::scratch ).
A tak se ptam, nemel bych radeji protentokrat prihmourit oko? Vyplati se udelat nejake questy pro legii nebo se mad drzet svych zasad a pri prvni navsteve je vsechny pozabijet ? :)

Diky, Kreny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 7:50 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Možno keby si ich nepozabíjal, tak by si zistil, že légia mala na vyvraždenie mestečka dôvod. Mimochodom, všetci ukrižovaní ľudia v meste sú tuším Powder Gangers, civilisti sú mŕtvi alebo zotročení. Skús si prečítať články v termináloch na radnici, starosta mesta nemal... vôbec čisté triko.

Ja som ich síce všetkých pozabíjal tiež, ale uvedom si, že vo Falloute nie je žiadne jednoznačné Zlo a Dobro. Každá strana má nejaké motívy, ktoré ju ženú, a na základe týchto motívov koná a ovplyvňuje svet.

(možno až na Fiends, myslím že psychopatických feťákov môžme nazývať zlo)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 8:01 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
Diky za rychlou reakci.
No ja prave prisel do mesta a jako spravny turista jsem se hned prisel podivat k ohynku, co se tam deje. Takze zadne informace z terminalu jsem v te dobe nemel, jen to, co mi rekla Legie pri "automatickem" rozhovoru. A jelikoz pak zacali odchazet, tak jsem nevahal a poslal je do pekel.
I kdyz ti lide nebyli svatousci (jak rikas), tak v takovych casech by si lide meli pomahat a ne se vyvrazdovat, takze moralne si myslim, ze jsem udelal dobre.
Jen jsem se chtel ujistit, ze jsem si tim nezavrel nejakou velmi zajimavou kapitolu (questy za legii).
Doufam, ze to nekdo taky hraje podle toho, co si subjektivne mysli, ze je spravne:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 8:16 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát říj 22, 2010 9:35 am
Příspěvky: 69
Skvele jsi to vyresil, sam si napsal, ze lidi by se nemeli vybrazdovat a pak bum a zabijes jich jednou tolik :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 8:48 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
evlo píše:
Skvele jsi to vyresil, sam si napsal, ze lidi by se nemeli vybrazdovat a pak bum a zabijes jich jednou tolik :)


No ale to byl trest za jejich zlocin. Je pravda, ze by se do dalo vylozit i tak, ze Legie potrestala tamty lidi za jejich zlociny, ale nemeli je kazdopadne popravit tak hnusne :) Takze za to provedeni dostali ode me spravedlivy trest ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 10:25 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Kreny píše:
evlo píše:
Skvele jsi to vyresil, sam si napsal, ze lidi by se nemeli vybrazdovat a pak bum a zabijes jich jednou tolik :)


No ale to byl trest za jejich zlocin. Je pravda, ze by se do dalo vylozit i tak, ze Legie potrestala tamty lidi za jejich zlociny, ale nemeli je kazdopadne popravit tak hnusne :) Takze za to provedeni dostali ode me spravedlivy trest ::scratch


Jenže co když oni tím vypálením města taky trestali nějaký zločin? (Což je mimochodem pravda). Takže se na tebe už chystá někdo, kdo tě potrestá za zločin spáchaný na legii. :-D

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 11:16 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pát říj 22, 2010 9:35 am
Příspěvky: 69
Kreny píše:
evlo píše:
Skvele jsi to vyresil, sam si napsal, ze lidi by se nemeli vybrazdovat a pak bum a zabijes jich jednou tolik :)


No ale to byl trest za jejich zlocin. Je pravda, ze by se do dalo vylozit i tak, ze Legie potrestala tamty lidi za jejich zlociny, ale nemeli je kazdopadne popravit tak hnusne :) Takze za to provedeni dostali ode me spravedlivy trest ::scratch

AVE CAESAR! :) - jakykoliv odboj proti NCR, ktery pro me stelesnuje EU je dobry i kdyz je horsi nez samotna EU/NCR :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 12:01 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
Takze vy si myslite, ze jsem udelal chybu, kdyz jsem tu Legii poslal pod zem ? Kdyz jsem je pozabijel, tak mi failnuly dva questy, jeden o tom, ze mam sirit, co se tam stalo a druhy ani nevim, o cem. A vlastne jsem tim nic neziskal...krom pocitu, ze spravedlnosti bylo ucineno zadost ::cool a pokud ti povrazdeni si to zaslouzili, tak nemel bych precejenom prihmourit oko ? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 12:04 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Tu ide skôr o to, že na Falloute: NV je skvelá práve tá šedá morálka. (skoro*) Nič nie je jednoznačne čierne, a nič nie je jednoznačne biele. A je zábavné vyvolávať v niekom pochybnosti. :)

(*= Myslím že psychopatov čo nonstop fetujú, nosia ako helmy zvieracie lebky, a vyskytujú sa medzi nimi jedinci ako Cook-cook, môžeme považovať za jednoznačné zlo. <- teraz nehovorím o Légii.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 1:28 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Kreny píše:
Takze vy si myslite, ze jsem udelal chybu, kdyz jsem tu Legii poslal pod zem ?

Obrázek

Neexistují dobré a špatné volby. Rozhodni se podle sebe... pokud máš problém s tímhle, máme se na co těšit, protože takovýchto rozhodnutí tam budeš mít desítky ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 1:50 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
taky jsem nechal Lišku žít. Uhranul mi jeho hlas ::love2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 2:00 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: stř říj 27, 2010 7:29 am
Příspěvky: 81
Justy píše:
Morálně je to dobré rozhodnutí. Já Lišku nezabil jen proto, že jsem si to chtěl vychutnat až u nich doma,
aby neřekl, že je to nefér. Ostatní jsem ale oddělal sniperkou, když byli na odchodu, aby náhodou některý
z nich neměl volno, až se vydám na zdvořilostní návštěvu do jejich tábora. :-)



Ja myslel, ze ten Liska je jen o neco vyssi poskok nez ti ostatni ::? Myslim tim, ze stale tam nekde ceka jejich sef na to, az ho sekackem zkratim o hlavu, ne ?

Jinak ja tehdy sniperku nemel, poctive jsem se pripravil (rozumej zfetoval) a po par uspesnych utocich dynamitem jsem je rozsekal macetou :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 2:15 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Epic facepalm picture.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prvni kontakt s Legii
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 2:26 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 26, 2010 12:07 pm
Příspěvky: 31
Pořádnej masér v Legii je samozřejmě legát. Trochu mi připomíná Darth Vadera. A samozřejmě centurioni nejsou žádná zlatíčka, i když se ve hře vyskytují stejně hojně jako veterán-rangeři.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny