Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 20, 2024 5:22 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 11:43 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 26, 2010 9:26 am
Příspěvky: 5
Já třeba VATS nepoužívám, dostatečně sem si ho užil ve F3 tak sem hledal alternativu. Zkusil sem kombinaci 2 módů: No auto aim + bullet time. Je to super :). Tahle kombinace mě fakt chytla, vím, že to nemusí sednout každému, ale koho omrzel taktický VATS by mohl zkusit tuhle "akční" kombinaci ::bez_chlupu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 12:01 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol

Registrován: ned říj 31, 2010 3:40 pm
Příspěvky: 208
já VATS nepoužívám nejspíše asi proto, že jsem nejspíše jej nepochopil, k čemu je dobrý. Ono boje v této hře nejsou moc obecně zábavné, véceméně vždy přemýšlím, jak se jim spíše vyhnout, pokud je možnost a když už není, jde o to to zastřelit co nejrychleji, abych se tím nemusel zdržovat. Ono jako ta hra má potenciál někde jinde, než zrovna v bojích. (i když je třebas někdy těžká). Moje taktika v ní se tak omezila pouze na výběr správné zbraně na daný typ protivníka. (jakože něco umírá rychleji po dávce samopalu, jindy je zase lepší tomu ustřelit hlavu brokovnicí a občas je fajn to umlátit ergopěstí).

Možná, kdybych opravdu chtěl hrát na odstřelovače, bych to zkoušel, zvláště u potvor jako kazadoři a podobná havěť, ale nevím. Ono já na to v boji většinou zapomenu, že tam VATS je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 12:08 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
V.A.T.S. používám při házení granátů\dynamitu, popř. když jsem zkoušel sneakovat. Jiné využití pro něj jednoduše nemám. I u těch granátů ho používám jen proto, že podle mého nemají exploze dostatečný rozptyl a trefit hýbajícího se protivníka je zkrátka příliš obtížné - čas mezi dopadem a explozí je i se základním doutnákem dynamitu dost dlouhý, také se mi nepodařilo zatím přivyknout ovlivňování vzdálenosti při hodu atd. - celkově to bude asi na delší lokte, než se s házením seznámím.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 1:47 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 6:46 pm
Příspěvky: 160
heh..ve FNV je lepší AI oproti Fuck3?? Jakto, že tuto změnu nijak nepozoruju? ::lol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: pon lis 01, 2010 1:49 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Kein píše:
heh..ve FNV je lepší AI oproti Fuck3?? Jakto, že tuto změnu nijak nepozoruju? ::lol

ano je lepší, ale to furt neznamená dobrá ::lol


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny