Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 20, 2024 1:08 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 9:27 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Prosím, VATS do těchto debat vůbec nezahrnuj... Fallout hraju co nejvíc jako simulátor a proto je pro mě VATS velmi zlý cheat, který má hru ulehčit pobeďarovaným pubošům lačnících po ustřelených hlavách...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 9:34 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Takže to hráš celé ako counter strike? Každému podľa jeho gusta, ale rozhodne sa neplánujem začať vyhýbať spomínaniu VATSu len preto, lebo tebe nevyhovuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 11:36 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 2:30 pm
Příspěvky: 40
sangwiny píše:
Prosím, VATS do těchto debat vůbec nezahrnuj... Fallout hraju co nejvíc jako simulátor a proto je pro mě VATS velmi zlý cheat, který má hru ulehčit pobeďarovaným pubošům lačnících po ustřelených hlavách...


To by mě zajímalo, jak jde hrát Fallout jako simulátor ::lol

Hraji na hard se zapnutým HC modem a i když je to kvalitní RPG "fallout" hra, nic jako simulátor přežití / boje / světa tam ani vzdáleně nevidím.

VATS mi dost často zachránilo zadek, rozhodně bych to nebral jako cheat. Naopak, kdo ho nevyužívá, dělá si to zbytečně o dost těžší a rozhodně méně zábavné ( a hra má hlavně bavit ).

Mimochodem, spíš mi přijde že ve VATS máš o dost větší šanci minout než přes mířidlo. Když vezmeš Light machinegun nebo minigun a prostě všechno vykrosíš tak je to o dost jednodužší než využít VATS.

_________________
Obrázek ... Obrázek

" I do whatever the voices in my head tell me. "


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 3:15 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Treed píše:
sangwiny píše:
Prosím, VATS do těchto debat vůbec nezahrnuj... Fallout hraju co nejvíc jako simulátor a proto je pro mě VATS velmi zlý cheat, který má hru ulehčit pobeďarovaným pubošům lačnících po ustřelených hlavách...


To by mě zajímalo, jak jde hrát Fallout jako simulátor ::lol

Hraji na hard se zapnutým HC modem a i když je to kvalitní RPG "fallout" hra, nic jako simulátor přežití / boje / světa tam ani vzdáleně nevidím.

VATS mi dost často zachránilo zadek, rozhodně bych to nebral jako cheat. Naopak, kdo ho nevyužívá, dělá si to zbytečně o dost těžší a rozhodně méně zábavné ( a hra má hlavně bavit ).

Mimochodem, spíš mi přijde že ve VATS máš o dost větší šanci minout než přes mířidlo. Když vezmeš Light machinegun nebo minigun a prostě všechno vykrosíš tak je to o dost jednodužší než využít VATS.


Jako simulátor? Prostě si sám stanovíš pár pravidel a všechno si uděláš reálnější... ;)
Jestli o to stojíš, klidně ti je i vyjmenuji ;)

Jako Counter Strike? Chceš mě urazit? Myslíš si, že pobíhám a hopsám jak šašek po mapě a střílím po všem co se hýbe?
Ne, jen bojuju takticky i bez toho, abych za sebe nechal mířit počítač, protože nejsem natolik retartdovaný, abych to nezvládnul sám. ;) Navíc z takového killu bych ani neměl radost... ;) A je to férové dát nepřátelům trochu šanci ;)

A ten poslední odstavec je sice fakt, ale přitom je to neuvěřitelně sračkoidní blábol... Mně nejde o to, abych to měl těžší, ale reálnější (což ve výsledku znamená v 90% to samé), ale nedělám si to těžší za každou cenu ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 3:33 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
::roll Ak chceš znieť hardcore a všetkým nám hrozne povedať aké sme lamy za to, že používame VATS, skús to aspoň bez tých targetovaných nadávok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 3:35 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Názorem, že je VATS pro lamy se netajím už od dob F3 ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 3:36 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Fajn. To nebola pointa môjho postu. Skús si prečítať tú časť za čiarkou. Toľkokrát, kým to pochopíš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 3:47 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1257
Pro lamy ::zed To jsou zase u RPG výrazy :-?

BTW nějak někdy nechápu tu reputaci... Splnim quest pro NCR ( přesněji úkol s nalezení zásob, které měli vojáci dopravit s Helios one do NCR campu), pozabíjim pár Legionářů, ale reputace mi u CL neklesne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 4:05 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Thror píše:
Fajn. To nebola pointa môjho postu. Skús si prečítať tú časť za čiarkou. Toľkokrát, kým to pochopíš.

Já pochopil, co chceš, ale to neznamená, že se tím automaticky budu řídit ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 5:07 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Pokud mi nehodláš tvrdit, že je to "taktická věc", ale jen si tím kompenzuješ stáří svého stroje, pak proti tomu nic nemám..
I když jiné řešen by se určitě našlo, ale má to být hra, tak ať je po tvém...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 5:52 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1257
sangwiny píše:
Pokud mi nehodláš tvrdit, že je to "taktická věc", ale jen si tím kompenzuješ stáří svého stroje, pak proti tomu nic nemám..
I když jiné řešen by se určitě našlo, ale má to být hra, tak ať je po tvém...


Proč by to neměla být taktika ? :-) .. je to chytré adekvátní chování...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Obecná plkárna
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 11:09 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Amaroun píše:
sangwiny píše:
Pokud mi nehodláš tvrdit, že je to "taktická věc", ale jen si tím kompenzuješ stáří svého stroje, pak proti tomu nic nemám..
I když jiné řešen by se určitě našlo, ale má to být hra, tak ať je po tvém...


Proč by to neměla být taktika ? :-) .. je to chytré adekvátní chování...

Ano, to že ti to automaticky najde a zaměří nepřítele, s možností si půl hodiny vybírat kam ho střelit, tomu se panečku říká taktika... ::roll
VATS je prostě takový prostředek Bethesdy, aby se hra dařila i průměrnému trollovi... Ještě že existují módy, které ho odstraní...
BTW, byl ve STALKERovi nějaký podobný systém?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: stř říj 27, 2010 11:32 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:19 pm
Příspěvky: 974
Bydliště: Kryt Folimanka
Je to variabilné. Teraz hrám hru akoby za 1st recon, takže VATS pre mňa predstavuje akurát tak pomoc na stredných až malých vzdialenostiach pri rýchlych nepriateľoch(e.g. deathclaw), keď sa mi ale vážne nechce zmeniť z odstreľovacej pušky na inú zbraň.

Samozrejme VATS je imho pripomienkou oldschoolového mierenia v pôvodných Falloutoch. Sťažoval sa hráč Baldur's Gate na to, že vo Fallout 1 mohol mieriť na hlavu? Bol to cheat pre pubošov, ktorý uľahčil Fo1 oproti napríklad BG, Diablo, IWD, etc.?

Je to vec vkusu, krásne si zatrollil, ale bohužiaľ to bol "critical miss".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: čtv říj 28, 2010 5:10 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
V F1 a F2 to bylo jako něco, co ti umožňovalo víc možností...
Zatímco v F3 a FNV si už můžeš na to zamířit klidně sám, takže už tenhle mód nepotřebuješ...
Nevím kdo znás víc trolí kámo ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: (Ne)mám rád VATS
PříspěvekNapsal: pát říj 29, 2010 1:23 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 28, 2010 8:40 am
Příspěvky: 16
Ja napriklad povazujem FNV este stale za RPG a aj ho tak hram. Myslim ze VATS je preto jedina moznost ako to hrat viac RP.

Na osvetlenie: pokial hras RPG mal by si teda hrat aj ulohu postavy, ktoru si v nej vytvaras, a samozrejme pri hrani nepouzivat skillly svoje (hracove) ale hranej postavy. To ci tvoja postava nepriatela trafi a ako ho trafi je vysledkom vlastnosti a skillu postavy, teda nie toho ze ty ako hrac vies vynikajuco narabat mysou (t.j. mas vytrenovany skill oko/ruka na 100 :-D )
Ak chces teda hrat RP mali by vysledky subojov zalezat predovsetkym na skilloch tvojej postavy, ktore jej trenujes vo FNV, a nie na tvojich ktore mozes trenovat napriklad v CS/ET/Q...

_________________
www.oldgames.sk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny